Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaká je vaše oblíbená část hry? A proč?

Jaká je vaše oblíbená část hry?


  • Hlasovalo
    40

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
asnketa-cast hry.png


Každému jde na hřišti něco jiného. Máme své silné a slabé stránky. Ale přeci jen, některé části hry máme více rádi, než jiné. Koukněte na anketu. Jaká je vaše oblíbená, resp. neoblíbená část hry a proč?
 
Kdybych mel byt úplně objektivní musel bych zaškrtnout všechny kolonky ... neboť jeden den to jde druhy ne
akorát nevim co si mam představit pod Aproach shots? jsem teda amatér :):):)
 
Kdybych mel byt úplně objektivní musel bych zaškrtnout všechny kolonky ... neboť jeden den to jde druhy ne
akorát nevim co si mam představit pod Aproach shots? jsem teda amatér :):):)
"Your approach shot is when you hit the ball with the intention of landing it into the green, usually on shot 3 or 4. This terminology is only used on courses with a par more than 3, though. This is because on par 3 courses, it's likely that you'll make it into the green on your tee shot."
"What is an Approach Shot? An approach shot is the broadest of golf categories. It includes all shots that start at least 100 yards from the hole. This doesn't include tee shots on Par-4 and -5's. In general, it's the second and third shots from the fairway in a Par-4 and -5."

Takže zkráceně rány nad cca 90m do grýnu. Navíc by se pro statistiku mělo jednat o ránu do "grýnu v regulaci"
 
Jen si tipnu, že nejmíň oblíbené budou ty údery, které nejmíň trénujeme ;)
 
Jen si tipnu, že nejmíň oblíbené budou ty údery, které nejmíň trénujeme ;)
Doplním, nejméně oblíbené údery jsou ty, které nám jdou nejméně - alespoň u mě je to tak
 
"Your approach shot is when you hit the ball with the intention of landing it into the green, usually on shot 3 or 4. This terminology is only used on courses with a par more than 3, though. This is because on par 3 courses, it's likely that you'll make it into the green on your tee shot."
"What is an Approach Shot? An approach shot is the broadest of golf categories. It includes all shots that start at least 100 yards from the hole. This doesn't include tee shots on Par-4 and -5's. In general, it's the second and third shots from the fairway in a Par-4 and -5."

Takže zkráceně rány nad cca 90m do grýnu. Navíc by se pro statistiku mělo jednat o ránu do "grýnu v regulaci"
ahaaaaa ... schválně si nahrávam na vzdálenost 100-110 m, odkud hraji Pckem, jelikož ji považuji za nejspolehlivější hul v bagu ... ale nechtějte vedet jak si člověk citi, když tuto ránu pokazí :):):)
 
Já mám vždycky velkou radost, když si můžu vypíchnout svůj vlastní pitch mark. Takže jednoznačně approach.

Tohle je akorát na pytel, když z toho je sice pitchmark, ale míček i tak skončí v prd... někde v nějakém hegeši za jamkou, ze kterou dalším lehkým čipem zahraju topinku a tak několikrát dokola. :)
 
Já netrénuju nic 🙃
I hra na hřišti je trénink. ;)

Takže vlastně nejvíc trénuješ dropování a „trouble shots” 🤔😂
 
Docela mě zaujalo, jak je čipování v porovnání s ostatními ranami méně oblíbené.

Nemáš @Mirek_62 (nebo někdo další) po ruce někde nějakou šikovnou statistiku, jaká je průměrná úspěšnost čipování s ohledem na HI?
 
Našel jsem toto ale přijde mi to lehce optimistické. I když sám mám letos zatím úspěšnost 45%, bez toho posledního kola v Berouně, kde jsem tracking vypnul vzteky :)

Screenshot_20230403_195733_Samsung Internet.jpg
 
Mám oblíbené všechny rány, i když mi většina nejde :), jen topinky mě rozčilujou, ale občas potřebuju zvednout tlak, tak mi vlastně taky nevadí. A pak to kafe po hře, to je taky bezva. To mi jde asi nejlíp ;):D:)
 
Já teda mám hrozně rád jídlo po hře. Cením si resortu nápaditých, nikoli zbytečně předražených. Když někdo napíše recenzi s tím, že nehodnotí restauraci, páč nejedl, tak to nechápu 🙃
Jo a taky mne udivuje, jak si hodně golfistů po hře nedá polívku, jen jídlo. To jste hráli tak blbě?
 
Já teda mám hrozně rád jídlo po hře. Cením si resortu nápaditých, nikoli zbytečně předražených. Když někdo napíše recenzi s tím, že nehodnotí restauraci, páč nejedl, tak to nechápu 🙃
Jo a taky mne udivuje, jak si hodně golfistů po hře nedá polívku, jen jídlo. To jste hráli tak blbě?
Po hře jíst nepotřebuju. Stačí ionťák (myslím pivo). Kdybych se po hře nažral, tak usnu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom