Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
14.1.2023 • Kotlina: 96 ran, 32 patů (by mGolf)

Když jsem ráno ve 2,30 hod snídal a prohlížel si počasí,neodolal jsem ;) Přišel jsem do práce,naložil auto pečivem a vyrazil kolem mého,ve městě zaparkovaného vozu.Tam jsem si vzal hole a vyrazil do Hradce Králové se zastávkama v Liťáku a Roudnici.Při zpáteční cestě jsem zajel na Kotlinu a s velkou radostí,špatnejma ranama a úsměvem na rtech,odehrál jednu sličnou osmnáctku :D

Zobrazit přílohu 33807

Nenechával bych hole v autě přes noc, jednou by tě to mohlo mrzet a nebudeš první.

Zpět k tématu, já hrál o víkendu dvakrát, v sobotu jsem netrefil nic, bylo by z toho lehce pod 90, v neděli to bylo lepší ale ani 85 žádná sláva. Hodně foukalo, chvíli i pršelo, takže to asi odpovídá.

Hrát drive proti větru znamenalo o 60m kratší ránu.
 
Nějak to tady spi. Tak přidám dnešní zážitek. Teda hra moje ani @Jerry nestála za mnoho. Tedy úplně za nic. Ale počasí bylo pěkné, cca 13 stupňů, slunečno a pofukuje. Hrací plochy ne zcela skvělé, ale moc pěkný layout jamek a hřiště. Ale kdo z vas to ma :p.
PS: na fotce je náš spoluhráč a jeho nápověda.
20230129_101248.jpg
 
9 jamek turnaj na Gradi Golf ve Wroclawu, velmi prijemne lidy a hriste taky v poradku, takova vetsy Botanika bych rekl. Hralo se na zimne greeny, z toho mam prvni birdie v zivote, takze tak. Jo a jsem uz clenem velmy elitne skupine hracu ktere zahraji 9 jamek se stejnem micku.
Screenshot 2023-01-29 at 21.26.55.png
 
Včera promrzlé Beřovice. Začínali jsme v -5, končili v -1. V poli jsem hrál na mě super, patoval jsem taky slušně (33). Ale nenašel jsem recept jak hrát do promrzlých greenů, které fungovaly jako kříženec stolu na pingpong a trampolíny. Jakákoliv rána z větší vzdálenosti než 30m se neudržela. Ani luxusní plná 56 dopadající vpodstatě kolmo na
začátek greenu. Hrát to na doběh většinou nešlo, kolem greenů byly zbytky odhrnutého sněhu. Jediný způsob bylo trefit vysokou ránu cca metr před sníh na okraji greenu a doufat, že to tam doskočí. Nakonec ubohých 101 ran, z toho snad 30 wedgemi kolem greenů.
Snad to trochu do další hry povolí, tohle bylo za hranou už i mého bláznovství😁
 
Jdu tam v sobotu v 11. Prej ma byt 8*C.
No, uvidíme. Ráno mi apka říkala, že v sobotu bude v Beřovicích pršet, teď říká, že bude pršet v pátek. Jdu v 9, ať bude jak bude😉
 
Včera promrzlé Beřovice. Začínali jsme v -5, končili v -1. .............................. tohle bylo za hranou už i mého bláznovství😁
Jardo, nezlob se, ale když mrzne, tak se na ferveje hřiště a obzvlášť na grýny vůbec nesmí. Alespoň u nás to tak je. Greenkeepři by ti vysvětlili, že zmrzlé listy trávy se pošlapáním nebo přejetím vozíkem zlomí a pak zahnívají. Zůstanou potom hnědé stopy, až to na jaře rozmrzne.
 
Upraveno:
Pánové @Mirek_62 a @Henry, o co vám jde?
Greenkeeper Beřovic má evidentně jiný názor, hřiště bylo otevřeno. Ať jste doma kdekoliv, pokud znáte Beřovice, kde se v zimě hraje léta, opravdu nechápu tyhle připomínky. Podle celoročního super stavu greenů i fairwaí jste vedle.
 
Admin note: Téma pročištěno. Nadbytečné osobní eskalující dovětky (@Mirek_62... ) si nechme všichni prosím od cesty, to, že s někým nesouhlasíme, se dá napsat i bez osobních urážek dokreslující atmosféru. Hezky k tomu slouží i nesouhlasné lajky. Pár již nadbytečných příspěvků bylo přesunuto do Stoky, tímto se omlouvám i těm (@mkopcak), kdy se jejich slušný příspěvek přesunul také - samostatně by ztrácel smysl (i když byl konstruktivní, bohužel v tomto když se kácí les...).

---

Pojďme dál, držme se tématu - Jak jsme naposledy hráli.

EDIT PS: Pokud kdokoli bude mít chuť v diskusi pokračovat, může založit téma "Hrát či nehrát na zamrzlém hřišti..." (atp.) ;)
 
Upraveno:
Ok, jen aby to nezapadlo (zejména pro nováčky)

Obecně - Na zmrzlé grýny by se nemělo vstupovat, pokud to „hříště” VÝSLOVNĚ nepovolí.
 
Tak pokud si Beřovice dají na web, že hřiště je otevřeno a pustí to v rezervacích, tak tu odpovědnost nesou oni a ne hráči.
Asi ví, co dělají, hraje se takto každou zimu a s kvalitou není během roku žádný problém.

To, že je hra na zmrzlém hřišti o ničem, je věc druhá.
 
Dnes posledni hra na nasi spolecne dovolene s @Jerry ;).
6 her vetsinou 27 jamek, celkove skore vyrovnane, 2 vyhry, 2 prohry a 2 remizy. Dnes teda prohra o dve jamky.
Dnes hriste La Fore. Hriste je to celkem obtizne, suche ferveje, takze to dost odskakuje a mimo ferveje vesmes nenaleznete nebo nehratelne. Celkove jsem o dost micku chudsi, ale bohatsi o zazitky :)
Hriste prazdne, obcas par duchodcu z DE ci FR a IT.
20230201_125946.jpg

20230130_115412.jpg

20230130_170300.jpg

A ted zpet do reality😢
 
Dnes jsem se byl vyvetrat. Pouze 4 st a dist vetrni ale hriste nebylo zmrznute a griny mekkoucke.
Radeji jsem zahral jen parkove hriste a nesel na Country nebot bylo urcite promacene. Prvni devitka super … jen 12 puttu a plus 2 nad par, druha uz byla podststne horsi plus 8
Zobrazit přílohu 34096
Zobrazit přílohu 34097
Kde to je?
Jinak vcera Berovice byly super jako zazitek, ale oproti minule jsem ztratil tak 10 micku, a ke konci bylo docela zima. Mozna tomu jeste pomohla i kocovinka z patku.
 
Já byl dnes i včera. Včera jsem stál za nic ja, dnes to bylo hřiště, dost zmrzlo přes noc.

Nicméně na tyhle podmínky se mi fantasticky osvědčila věc níže, ano budou se vám smát ale když 65% chipu skončí jednopatem, čert to vem 😀

Na zimní, podmacene hřiště, super věc.

20230205_104953.jpg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom