Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Poslední dvě Pyšelská kola super, ta devítka vlastně z říše snů :cool: - díky neskutečnýmu puttovacímu štěstí a asi 70m proměněných puttů :D. Ano, změnil jsem grip na putteru a najednou to nenechávám krátký... Zbytek - mám vyrakvený palcový pouzdro pravé ruky z tohohle blbýho sportu :D, tak jsem přešel na baseball grip, abych mu ulevil. Sice jsem o min. 1 hůl kratší, jak si nepomáhám silnější pravou rukou, ale dneska už mi to přišlo přirozenější a i krátká hra je lepší :)
1687095542094.png

1687095622969.png

1687095691670.png


Jo, puttování prostě dělá hodně - tak brzy zase srážka s realitou :D
 
Dnes dopolední devítka a už bylo vedro. Hořehlady s Honzíkem a @requo. Včerejší trénink se hned projevil na výsledku! Děkuji Jirko. Po delší době jsem vzala 3x driver do hry. Moje životní hra -poprvé 3pary za hru. Par na tříparu, čtyřparu i pětiparu.
Na dvojce železem na grýn, ale odskok za grýn. Druhou na grýn a do jamky.
Na osmičce dlouhý drive, třetí mohla být na grýn, ale byla delší. Tak za pět.
Na devítce dlouhý drive na fervevej sedmičky. Třetí na grýn. Jamka!!!
Celkem 50ran - 16patů. :up:
Takhle bych to chtěl umět 🤩🤩🤩🤩
 
Jak jsem hrál dneska? Líp než včera 🤭

Dvě větší chyby znamenaly dva dabláče 🙈 a tak „jen” 76 ran 🤩

IMG_8692.jpeg
 
Dnes turnaj v Mladé Boleslavi. Hřiště jste vychvalovali, tak jsem neodolal a po práci vyrazil na turnaj. Ano , byl jsem tam jednou, a to asi před 8 lety a vůbec nic jsem si nepamatoval :D Hřiště je ve velmi dobrém stavu, moc se mi líbilo. Jenom má hra se mi nelíbila. Greeny měli rychlost kolem 10 stop, super. Jenom kdyby více držely. Tvrdé jako sviňa :( Trefený začátek greenu ze 130 metrů a míček frnk pryč :D Spokojenost s kolegy ve flajtu. Hráli hezky a byli na mne hodní ;) Hlídali mi míčky a pomáhali je hledat v borovičkách mezi fervejemi. Byl to hezky strávený den.
Já tu hru miluji :up: Poslední jamky jsem už mlel z posledních sil. To vedro není pro mne dobré.

1687107953133.png
 
Tak nějak na houpačce. V neděli na Černém Mostě. Hřiště parádní, jen na jedničce je horší grýn. Trápil jsem se na grýnech, kde byly trojpaty. Korunu tomu nasadila 13. kde jsem byl třetí vedle grýnu, pak pěkná topinka a za grýn, další polotopinka a nakonec ještě trojpat, takže krásný letní sněhulák. Ale co mě potěšilo, tak když jsem to někam zatáhl, tak jsem našel míček a vyhrál se. Až na 18, kde jsem druhou ránu zatáhl vedle grýnu a míč nenašel ve vysoké trávě :(

1687154562036.png
 
Po týdenním klidu zad jsem si cestou z víkendu střihnul opět Molitorov (za +12). Hra nebyla vcelku špatná, ale nejdou mi železa. Jsem na nich o hůl kratší. Místo komprese je jen smetu. Chtělo by to na driving, jenže na ten právě kvůli zádům radši zapomenu. Na hřišti pak často nedohrávám na grýn a když vezmu delší železo, tak mi to zase přejede (GIR 4/18). Z týčka nemám ani moc zásahů fervejí, ale to je celkem OK. Většina netrefení končí v prvním cutu, kdy to z ferveje jen vyjede. Vyloženě zkažený drive byl 1, výhoz na vedlejší fervej.

Dvakrát jsem vymyslel trojpat. Jednou mne pouštěli Vietnamci, tak jsem jim chtěl rychle zmizet z grýnu, a podruhé na 11ce. Pat z kopce a přesto to nejelo. Taky jsem okusil chutě toho písčito-kamenitého nesmyslu na 14ce. Někdo kdo začíná, tak pro něj to překážka asi je, spíše psychická než fyzická. Ale já jsem jelito, tak jsem na týčku Gapwedží podjel míček (vyrobil tak další ďouru do rozbitého odpaliště) a následně vymýšlel, jak hrát od těch kamenů a nezlomit si zápěstí a hůl. Dropnout si s trestnou je přeci moc easy.
Ferveje jsou ještě dobrý, jen na dvou místech jsem hrál spíše ze suššího místa. Grýnu dobrý, drží. Až na 11ku, kde mne přišel pomalý oproti zbylým. Odpaliště no comment. Ale hlavně začaly už konečně dozrávat třešně :)
1687173991470.png
 
Dnes Malevil - moje skórka je jak duhová horská dráha 🙈
Driver zafungoval až na 17. Bohužel je driving na rozcvičení s driverem krátký :(
IMG_8697.jpeg
IMG_8698.jpeg
 
Jak vypadá hřiště? Letos jsem tam ještě nebyl.
Ferveje ok, rafy ok.
Grýny aktuálně aerifikované a zapískované.
 
Ahoj všichni, pan Admin mi sdělil, že se mám "pochválit" se svojí poslední hrou, tak tedy jakožto poslušný nováček konám. Po druhé v životě jsem se vydal do Hodkoviček. Pocity: lepší než když jsem tam byl poprvé. Výsledek: vždy je co zlepšovat (v mém případě "hodně"). Od 2 po 5 jsem jsem docela zmokl ale ani to mi nepokazilo ten krásný pocit ze hry, který si vždy odnáším:)

IMG_9678 2.PNG
 
Ahoj všichni, pan Admin mi sdělil, že se mám "pochválit" se svojí poslední hrou, tak tedy jakožto poslušný nováček konám. Po druhé v životě jsem se vydal do Hodkoviček. Pocity: lepší než když jsem tam byl poprvé. Výsledek: vždy je co zlepšovat (v mém případě "hodně"). Od 2 po 5 jsem jsem docela zmokl ale ani to mi nepokazilo ten krásný pocit ze hry, který si vždy odnáším:)

Zobrazit přílohu 36476
Když na tu tvojí skórku koukám, tak většina z nás ti ji může jenom závidět ;) 39 stb při tvém HCP na devítce, je na zapsání do golfových statistik :cool: Krásná hra. Gratuluji :up:
 
Minulý týden jsme vyrazili na pánský výlet na Slovensko a volili jsme Hrubou Boršu a Sedin.

2023_nalodeni.JPEG


Ubytování v apartmánu 2 minuty od recepce s terasou s výhledem na jamku č. 10. Perfektní.


2023_Borsa_ubytovani.JPEG

V neděli driving + 2x akademie. Obojí naprosto narvané, nikdy jsem na 100m dlouhém drivingu nemusel čekat, až se uvolní místo. Akademie OK, kvalita grýnů tak tak, ale na zablbnutí to stačilo.

V pondělí jsme hráli Hrubou Boršu a to hřiště je famózní. Speciálně druhá devítka je parádní. Skvělý design i kvalita všech ploch (teda bunkery GIR, vyplavila je bouřka). Grýny členité, komplikované. Klubovna super a jídlo dobrý. Krušovice peklo :devil: Neskutečná výstavba v celém okolí, vše nové. Hodnocení 10/10.

2023_Borsa_10.JPEG



2023_Borsa.JPEG



IMG_0911.JPEG

V úterý jsme hráli Sedin, který je cca 15 minut autem. Jako to hřiště je taky super, ale je to jako dát si první láhev vynikajícího vína a pak si dát druhou "jen" dost dobrou ;) Layout jamek super, kvalita ploch taky, ale po Borše to prostředí není tak wow. Zhodnotili jsme to jako mnohem lepší Poděbrady. Klubovna divná, jídlo dost dobrý. Hodnocení 8/10. Jo a zahrál jsem 90 (+17), když jsem byl +9 po pěti jamkách...

2023_Sedin_18.JPEG


Pro porovnání bych dal Penati a Boršu na stejnou úroveň a Sedin o kousek níž.
 

Přílohy

  • IMG_0911.JPEG
    IMG_0911.JPEG
    70,6 KB · Zobrazení: 42
1. Definitivně se hlásím jako chodící symbol LGBTQ+ komunity a slibuji, že duhou bude hrát každá moje scorekarta!

2. V případě, že by dělostřelecká rota majora Ticháčka hledala řídícího důstojníka, mám vzdálenost a nadšení. Směr neřeším!

3. Do dneška jsem nevěděl, že jde na 290m dlouhé 9ce s autem za greenem zahrát 300m drive a v autu neskončit🤣.

IMG_1632.jpeg
IMG_1631.jpeg
 
Dnes seniorka v Molitorově za šílenýho vedra (vypito 2,5 l tekutin...a teď už dopíjím třetí Plzeň:D), moje hra by se dala slovy rozdělit dle jamek na 1 - 8 "slabší průměr" , 9 -13 "rychle zapomenout:vomit:" a 14 - 18 "paráda":) (zde za 5 jamek zahrán stejný počet Stb jako do té doby😮:D).
Na hřišti bych pochválil jen greeny.....měkké, celistvé, drží stopu. Zbytek už dost vyprahlá a tvrdá poušť (a bude hůř.....), sice jsou dlouhý doběhy, ale hra z toho je utrpení, myslím, že letos už sem nepojedu:(.....Jo a ty nesmyslné biošky před greeny 6 a 14 se mi hóódně nelíbí:down:
 
Já tu ránu viděl na vlastní oči. Ale zase musím uznat, že po zaslechnutí fóóór, jsme všichni tři na sedmé jamce šli do podřepu. :D:up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom