Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dnes turnaj PG TOUR v České Lípě ;);) Hřiště se mi moc líbí.Jedinné co mohu vytknout jsou velmi pomalé greeny :):) Musím se pochlubit kamarádi a kamarádky ;) Vítěz kategorie do hcp 18 na rány i na stb :cool::cool: Dva poháry a 12 nových míčků :up::up: 85 ran,44 stb,32 patů,1 berdí,4 pary, 8 bogí,4 dably a můj první EAGLE :p:p Předem děkuji za gratulace :D:D:D
Gratulace chlape!!:up:.......nádhernej výsledek. Ale načasovat jsi tu formu měl až na Darovou:D:D
 
Dnes turnaj PG TOUR v České Lípě ;);) Hřiště se mi moc líbí.Jedinné co mohu vytknout jsou velmi pomalé greeny :):) Musím se pochlubit kamarádi a kamarádky ;) Vítěz kategorie do hcp 18 na rány i na stb :cool::cool: Dva poháry a 12 nových míčků :up::up: 85 ran,44 stb,32 patů,1 berdí,4 pary, 8 bogí,4 dably a můj první EAGLE :p:p Předem děkuji za gratulace :D:D:D
Gratulace:up: Jak už tu padlo, dej vždy dopředu vědět, kam se chystáš, rád si ušetřím cestu;)
 
4 dny v Krumlově. Zažili jsme vše od 0°C do 12°C, vítr, déšť, suché rychlé i mokré pomalé greeny, stádo pomalejch dědků před námi, volné hřiště.
Moje hra stála zaprd, 97(34),90(35),95(36),88(30). Šancí na birdie bylo, nedal jsem nic. Ani při 4 krátkých čipech do eaglu na jamkách 3 a 17 z toho nic nebylo. Výlet hodnotím i tak pozitivně, ale golfovou radost jsem si neudělal...
Hřiště na roční dobu ušlo, některé fairwaie horší, green 7 naprd, 17 a 18 taky nic moc, ostatní super. Dnes měli naplánovanou aerifikaci, tak bych s návštěvou počkal.
 
Tak já mám za sebou krásný velikonoční golfový výlet na Slovensko, odehrána čtyři hřiště:
Skalica - tam už jsem hrá loni, dá se....ale je to takový lehký podprůměr.
Nitra - poměrně nové hřiště, které jak jsme se všichni shodli rozhodně neurazí a za 10 - 15 let až vyrostou stromy to tam bude moc pěkný
Hrubá Borša a Sedin - tak tady u obou hřišť velké nadšení, supr kvalita i layout....prostě golfová pecka, mohu jen doporučit
Počasí příjemné ve Skalici (tam i na kraťasy) a Sedinu, Nitra a hlavně Borša hráno za hodně velkého větru.
A moje hra? Jak to aprílový počasí od zdi ke zdi (a to i v rámci devítek.....třeba ta Nitra!)....Skalica na moje poměry pěkně - 99 (50 +49.....34stb), Borša v tom větru děs - 121 (65 + 56.....17stb), Nitra tak nějak podobně - 116 (64 + 52.....19stb) a Sedin na to jak byl dle hracího HCP - skoro jak Albatross - těžkej celkem přijatelně - 109 (53 + 56.....31stb).
 
18.4.2022 • Loreta Pyšely: 105 ran, 35 patů (by mGolf)

Včera domácí Pyšely. Podvečer hřiště na místní poměry a na to, že byl svátek, téměř prázdné.

První devítka ještě OK (47 ran, 20 stb), zato druhá hrůza (58 ran, 10 stb). Jen jeden par, 9x bogey, 3x double a zbytek škoda slov. 35 puttů, jen jeden 3putt, ale zase jsem to kompenzoval 4puttem na poslední jamce:rolleyes:

A ještě jsem, já blbec, v půlce kola prohlásil, že už hraju třetí hřiště jedním míčkem, takže jsem o něj hned na další jamce přišel...:D

Hřiště mám moc rád, co měl ale dokáže nakrknout, jsou některé hodně "rozbombardované" greeny, kde člověk aby svůj čerstvý pitchmark pohledal mezi těmi starými... Na začátek sezóny nic moc... Ale jinak hřiště super, odpoledne tam byl božský klid:up:
 
Dnes turnaj PG TOUR v České Lípě ;);) Hřiště se mi moc líbí.Jedinné co mohu vytknout jsou velmi pomalé greeny :):) Musím se pochlubit kamarádi a kamarádky ;) Vítěz kategorie do hcp 18 na rány i na stb :cool::cool: Dva poháry a 12 nových míčků :up::up: 85 ran,44 stb,32 patů,1 berdí,4 pary, 8 bogí,4 dably a můj první EAGLE :p:p Předem děkuji za gratulace :D:D:D
Excelentní výkon mladého závodníka 👏👏👏🎩
Jak byl ten eagle, to musely být sakra rány a doklepnutí z 20 cm?
 
Včera celé dopoledne se synátorem pomlázka, nachodil jsem hafo km a odpoledne Ypsilonka...předesílám, že to tam rád velmi rád - prostě super hřiště, letos jsem hrál poprvé...hrál jsem z bílých, kamarádi měli posunuté žluté na modré 🙈 odpaliště krásně měkké, zapískované, napíchané, prostě pohoda...FW po provzdušnění, někde občas sebráno i s trsem trávy, ale v pohodě, nic dramatického na tuto roční dobu a klima na Y...všude vysekáno, takže v rafech najdeš a zahraješ v pohodě...na některých jamkách dost flekatá FW, sněžná plíseň...co je hodně špatné - greeny - po provzdušnění, chlupaté, místy velmi flekaté, hrbolaté, pěkně skáčou...ale chápu, že je tam přes noc a ráno ještě velká zima a zřejmě s tím nejde nic moc udělat (v této době)...tak snad se to zlepší - tedy dramaticky zlepší... průchodnost hřiště pohoda...šli jsme ve třech a pustili jsme na 10tce dvojflajt a na 13tce samotného hráče...jinak hřiště prázdné...skoro můj největší problém bylo oblečení - svítilo a foukalo studeně, tak jsem xkrát měnil vrstvy, to je obecně můj problém...k mojí hře - jeden nesmysl na 3ce a tripl (no to snad kuxxa ne) a druhý nesmysl na 9tce, kdy jsem šel nesmyslně druhou po fangli za bunkerem a samozřejmě krátký a doublík...pouze jeden 1nopat, jinak vše dvojpaty - nedal jsem 2 do metru, a tak 6 třímetráků - normálně by mi tam něco snad spadlo (ne snad, určitě!!!), ale mohu to svést na ty greeny :D na čipech jsem hrál ze začátku chip and run a až po 7 jamkách pochopil, že je to sakra nevyzpytatelně chlupatý a nutno hrát vzduchem - prostě dlouhý vedení =vysoké skóre...pozitivní - s jedním míčkem, wedge daly již pár šancí na jednopat (jednoznačně se začínají nové SM8 - 52°a 56° vyplácet - hlavně jsou tedy opravdu krásný), driver, až na dvě vyjímky, super - což je pro mě vždy svátek...negativní - krátké čipy a patování, ale to jsem si omluvil kvalitou greenů, za to já přece nemůžu, to umím ne :p celkem za 89...kamoši šli velmi dobře, takže jsem po dlouhé době musel platit pití, což oni ví, tak se trošku rozšoupli, ale dobře jim tak, budiž přáno...Ypsilonka je krásné hřiště, ale jestli se tam někdo teď chystáte, spíš bych počkal, až něco udělají s greeny...
 
Dnes turnaj PG TOUR v České Lípě ;);) Hřiště se mi moc líbí.Jedinné co mohu vytknout jsou velmi pomalé greeny :):) Musím se pochlubit kamarádi a kamarádky ;) Vítěz kategorie do hcp 18 na rány i na stb :cool::cool: Dva poháry a 12 nových míčků :up::up: 85 ran,44 stb,32 patů,1 berdí,4 pary, 8 bogí,4 dably a můj první EAGLE :p:p Předem děkuji za gratulace :D:D:D

Koukám, že jsi to rozjel jak Rorry na Masters v poslední kole! Eagle závidím, to se mi stále nepovedlo.
 
Tak pevně doufám, že sis to vyplácal na další rok dopředu. Jestli hodláš vozit takovouto formu, tak dej vědět, kam jedeš, abych raději zůstal doma! :)

Snová hra, moc pěkné. Jako třetí jamka od konce eagle a hned následující potvrzení birdíkem... to je na to, být soupeřem, odplivnout si, zamumlat nadávku, s "upřimým úsměvem" poděkovat za hru, hodit ručník do grýn, cestou zahodit hole a jet se někam s kamarádem rumem tiše vybrečet. :) Si borec! :up:
Děkuji ti Michale ;);)A nemusíš se bát,hned za měsíc na Darové ti ukáži svojí standartní hru :D:DDržela mne krátká hra,paty a začal mi chodit hybrid z ferveje i rafu.Celý flajt jsme zahráli tu 16 jamku dobře..1 eagle,2 berdíky a ten čtvrtý bohužel bogí,páč šel vlevo posekanou travou a moc se netrefoval...já čipinem a oni paty od 10 m po 5 m...
 
Gratulace chlape!!:up:.......nádhernej výsledek. Ale načasovat jsi tu formu měl až na Darovou:D:D
Děkuji ti Libore.Neboj a předem se omlouvám za formu,co budu mít na Darové :D:D Bez boje se nedáme ;););)
 
Gratulace:up: Jak už tu padlo, dej vždy dopředu vědět, kam se chystáš, rád si ušetřím cestu;)
Děkuji ti ;);) No a já bych se rád s tebou prošel,pokud by jsi mi neutekl :D:DMůj plán na měsíc dopředu-Tuto neděli Král na Kotlině,30.4. možná Líšnice,1.5. Jamkovka Kotlina,8.5.Král Kotlina,14.5.Mentour na Kotlině,22.5. Král na Kotlině a potom Darovanský Dvůr :D:D:D
 
O
Děkuji ti ;);) No a já bych se rád s tebou prošel,pokud by jsi mi neutekl :D:DMůj plán na měsíc dopředu-Tuto neděli Král na Kotlině,30.4. možná Líšnice,1.5. Jamkovka Kotlina,8.5.Král Kotlina,14.5.Mentour na Kotlině,22.5. Král na Kotlině a potom Darovanský Dvůr :D:D:D
ok. Nic z toho se nekříží v mými plány. Vypadá to, že chodíš turnaje, kam mě to neláká😁 Následující dva víkendy jen Beřovice, klidně se přidej jestli máš čas 23.4. Nebo pak někdy jindy.
 
Blbější než PG Tour to nebude, to nejde..
Když jsem hrál naposledy v Beřovicích GD, tak jsme to šli 5,5h 🙈😡
 
Z těch zelenejch to neni uplně snadný, ale dneska to celkem klaplo:). A kdybych to na 6ce první nevytelil metr do autu, tak jsem dnes poprvé v životě puttoval na Albatros:). Takhle to bylo jen do birdie. Který jsem nedal…🤣

B08E3862-2B80-4266-8497-B816F867B1E2.jpeg
8820C9E2-450F-4628-8852-083BF1C511F6.jpeg
 
@mkopcak: Tak nejdřív @jumbodedek a pak i ty takhle na začátku sezóny ukázkově válíš, no dobře. Chcete nás ostatní prostě nas... ale u tebe je jasný, jak to děláš! Prostě si tu schopnost ovlivňování parametrů hřiště dotáhl k dokonalosti. Už chápu, že si v Hoře z dospělých odpališť nezahrajeme do té doby, dokud nebudeš mít všechny jamky v paru!! :)

PS: Klobouček, moc hezké... ! Závidím. Co bych za takové skóre dal, i kdybych ho měl zahrát jen pomocí patování na grýnu :up:;)
 
O

ok. Nic z toho se nekříží v mými plány. Vypadá to, že chodíš turnaje, kam mě to neláká😁 Následující dva víkendy jen Beřovice, klidně se přidej jestli máš čas 23.4. Nebo pak někdy jindy.
23.4. jsem bohužel v práci :(:( Ono to jednou třeba vyjde ta naše spoluhra ;);)
 
20.4.2022 • Albatross: 86 ran (by mGolf)

Shodou okolností jsem se dostal mezi zavodisty na komerční turnaj a vyplenil jsem jim ho😜. Může za to hlavně druhá devítka, kterou jsem odehrál za +2.
Ano, moje chyba, neměl jsem ho zvát 😀 Prostě veni, vidi, vici jak vyšitý. Snažil jsem se @Jerry udržovat od rána v psychické pohodě a vyplatilo se nám to😀 Samozřejmě jsem přitom musel rezignovat na vlastní kvalitní výsledek🙂
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom