Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Honma, Versace, Ecco...

Zkoušel jsem je při testování s GolfProfi před dvěma lety. Na pohled krásné hole, herně nijak nevynikaly nad ostatní v testu, takže jejich „cenová úroveň” je jen pro ty, kteří se drží hesla „hlavně dobře vypadat” 🤭
Ale pokud se chceš vymykat před klubovnou z davu, pak jedině Honma ve zlaté edici ;)

Ale pozor, nejezdi do Japonska, tam s nimi hraje „půlka” hráčů. Ta druhá hraje Mizuno😂
 
Hraval tu s nimi jeden jamkar a velmi si to chvalil. Lide chvali jejich shafty, ktere si tusim delaji sami.

Jsou delane komplet na miru, takze to neni jen o te pripadne zlate edici.

Obecne bych se zdrzel ruznych poznamek o tom co a kdo jak vypada. Je to kazdeho vec a to, ze je neco mimo muj price point neznamena, ze je to apriory pikacovina.

Jinak asijske komunity maji ve zvyku odrazet sve spolecenske postaveni v golfovem vybaveni, obdobne jako treba amici s hodinkami nebo londynane v adrese bydliste..
 
Hraval tu s nimi jeden jamkar a velmi si to chvalil. Lide chvali jejich shafty, ktere si tusim delaji sami.

Jsou delane komplet na miru, takze to neni jen o te pripadne zlate edici.

Obecne bych se zdrzel ruznych poznamek o tom co a kdo jak vypada. Je to kazdeho vec a to, ze je neco mimo muj price point neznamena, ze je to apriory pikacovina.

Jinak asijske komunity maji ve zvyku odrazet sve spolecenske postaveni v golfovem vybaveni, obdobne jako treba amici s hodinkami nebo londynane v adrese bydliste..
firma se kasá, že vše dělají pouze sami...
 
Zkoušel jsem je při testování s GolfProfi před dvěma lety. Na pohled krásné hole, herně nijak nevynikaly nad ostatní v testu, takže jejich „cenová úroveň” je jen pro ty, kteří se drží hesla „hlavně dobře vypadat” 🤭
Ale pokud se chceš vymykat před klubovnou z davu, pak jedině Honma ve zlaté edici ;)

Ale pozor, nejezdi do Japonska, tam s nimi hraje „půlka” hráčů. Ta druhá hraje Mizuno😂
v Mizuno mi dámské hole připadají nevýrazné, zato Honma má všechny druhy dámských holí jako šperky - radost pokoukat, :)Beres je jednoznačně nádherná edice - Prostě na úrovni Versaceho v porcelánu:up:
 

Přílohy

  • BCF12BCE-0DA2-4B1A-AF5F-890AF03F02E4.jpeg
    BCF12BCE-0DA2-4B1A-AF5F-890AF03F02E4.jpeg
    33,5 KB · Zobrazení: 252
  • A72252E3-6E20-47D6-84D0-385EEE34B603.jpeg
    A72252E3-6E20-47D6-84D0-385EEE34B603.jpeg
    13,3 KB · Zobrazení: 220
Zrovna Versace porcelan bych sem radeji netahal :D
 
já se spokojím s těmi průměrnými a ty hned chceš ty nejdražší kusy 😄
Já si to taky nemůžu tento rok dovolit, ale napíšu DeVitovi, že by na mě mohl pamatovat ve své závěti. Však nemusím mít nové, hlavně, že budou pozlacené 😂.
 
:p
Já si to taky nemůžu tento rok dovolit, ale napíšu DeVitovi, že by na mě mohl pamatovat ve své závěti. Však nemusím mít nové, hlavně, že budou pozlacené 😂.
no to aby ses pak modlila, ať ho někdo brzy praští holí 😄
 
Já si to taky nemůžu tento rok dovolit, ale napíšu DeVitovi, že by na mě mohl pamatovat ve své závěti. Však nemusím mít nové, hlavně, že budou pozlacené 😂.
Nevím jak jsi vysoká, ale tuším, že by ti hole DeVita mohly být dost krátké ;) 😁
 
Kdyžtak se víc ohnu, to za ty hole stojí 😂. Ještě píšou Trump a Nicholson, že je mají. Pro jistotu radši napíšu všem 😁.
Jestli to tady čte někdo z finančního úřadu, tak se Ti brzy ozvou parťáci do flajtu :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom