Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Greenkeeper - lákalo by vás to?

Hm, to bude chtít tak tři roky. ;-)

No 3 roky to uz sou. Chapu, ze mas potrebu mi vysvetlit, ze tomu rozumis a vis jak zachazet s rybnikem, kterej je bez staleho pritoku, splachuje se do nej vse z okolnich poli, nema prirozeny stin a ma minimalni hloubku, ale z mych studii na Ceske Zemedelske Univerzite mam pomerne slusnou zasobu kontaktu na experty v oblasti chovu ryb po celem svete, takze dekuji za tvuj odborny vhled do situace, ale radsi trenuj golf:).
 
No 3 roky to uz sou. Chapu, ze mas potrebu mi vysvetlit, ze tomu rozumis a vis jak zachazet s rybnikem, kterej je bez staleho pritoku, splachuje se do nej vse z okolnich poli, nema prirozeny stin a ma minimalni hloubku, ale z mych studii na Ceske Zemedelske Univerzite mam pomerne slusnou zasobu kontaktu na experty v oblasti chovu ryb po celem svete, takze dekuji za tvuj odborny vhled do situace, ale radsi trenuj golf:).

Chtěl jsem jen vést dialog, nu což, asi bude lepší si šlapat v hnoji a řezat rákos. Možná optimální práce pro hnojaře... ;-)
 
Chtěl jsem jen vést dialog

Promin prehledl jsem cely jeden tvuj komentar plny ziskavani informaci:

“Prosim a jake tam mas ryby?”
“Jaky to je rybnik?”
“Poradil ses s nekym?”
“Jak dlouho te ten problem trapi?”

Nasledovany popisem tve odbornosti:

“Byt jsem rybar amater, tak se o to zajimam uz 20 let a sam jsem resil asi 10 podobnych pripadu, kde casto pomohlo vysazeni amuru velikosti 40-50 cm, kombinovane s minimalizaci prikrmu.”

Vsiml jsem si jen prechytralych usklebku, ktere samozrejme pramenily z me nepozornosti a byly jedinou moznou reakci na moje utocne postoje. Timto se ti hluboce omlouvam!
 
Promin prehledl jsem cely jeden tvuj komentar plny ziskavani informaci:

“Prosim a jake tam mas ryby?”
“Jaky to je rybnik?”
“Poradil ses s nekym?”
“Jak dlouho te ten problem trapi?”

Nasledovany popisem tve odbornosti:

“Byt jsem rybar amater, tak se o to zajimam uz 20 let a sam jsem resil asi 10 podobnych pripadu, kde casto pomohlo vysazeni amuru velikosti 40-50 cm, kombinovane s minimalizaci prikrmu.”

Vsiml jsem si jen prechytralych usklebku, ktere samozrejme pramenily z me nepozornosti a byly jedinou moznou reakci na moje utocne postoje. Timto se ti hluboce omlouvam!

Napsal jsem jenom, že amur je možným řešením. Vysadili jsme tuto rybu v pískovně (Hrušky na Břeclavsku), která zarostla rákosem a rdestem kadeřavým natolik, že nebylo možno ryby vůbec lovit. Po cca deseti letech bylo jezero vyklizené (40ha). Opravdu byli loveni kapitální amuři (120 cm). Myslíme si že to začali žrát, tak v 8 letech kolem 80 cm délky. Co se týče tvé reakce byla taková normální, teda jaká se dá od tebe čekat, tak jsem v pohodě...
 
Napsal jsem jenom, že amur je možným řešením. Vysadili jsme tuto rybu v pískovně (Hrušky na Břeclavsku), která zarostla rákosem a rdestem kadeřavým natolik, že nebylo možno ryby vůbec lovit. Po cca deseti letech bylo jezero vyklizené (40ha). Opravdu byli loveni kapitální amuři (120 cm). Myslíme si že to začali žrát, tak v 8 letech kolem 80 cm délky. Co se týče tvé reakce byla taková normální, teda jaká se dá od tebe čekat, tak jsem v pohodě...

No vidíš, že to jde. Stačí do tebe 2x kopnout, přidat sarkasmus a začneš se chovat jako lidská bytost. My z tebe nakonec ještě něco vychováme!
 
Předpokládám, že většina z vás postup zná a ví, jak se pozice jamky mění. Ale kdo by nevěděl, natočil jsem krátké video, které celý postup popisuje.

 
Doporučuji malý zlepšováček, svislost návrtu:
1389665D-146A-4742-8771-78DC4DB92A65.jpeg
 
Dokážu si představit, že po propařený noci může bylt to válcování greenů jednou z nejtěžších prací na světě!

 
Kopačák bude zase chytřejší aneb certifikace pro nakládání s přípravky pro ochranu rostlin!

Zobrazit přílohu 29202

Hele, v Praze toho muzes za jeden den takhle obejit mnohem víc. A večer se ti ty získané tituly nevejdou na řádek podpisu v emailu! ;)
 
Hele, v Praze toho muzes za jeden den takhle obejit mnohem víc. A večer se ti ty získané tituly nevejdou na řádek podpisu v emailu! ;)
Mám v plánu ještě prevenci pohlavních chorob v Perlovce a kurz žebrání na Karlově mostě. Ještě nějaký nápady?
 
Mám v plánu ještě prevenci pohlavních chorob v Perlovce a kurz žebrání na Karlově mostě. Ještě nějaký nápady?
oboje místa už jsou out... budeš tam ale zase jediný a nejkrásnější. Teda u toho žebrání to asi není výhra
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom