Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Gravity Golf

Narazil jsem na zajimavou techniku. Co nato rikate?

Stejný švih se učí můj synátor, kterému bude letos 13let. Protože vyrostl (má cca 160cm), tak mění hole. Ve čtvrtek mu trenér do ruky „vrazil” svůj hybrid č.3 a synátor s ním s přehledem hrál 180m carry. Žádný silový švih, jen takto elegantní švih s využitím gravitace. Vtip je v tom, že tělo je uvolněné, takže v pohodě docílí zpoždění hole a následný “release” je daleko účinější a lépe časovatelný.
Já se tak snažím švihat driverem - jsem přesnější a přitom vzdálenost je prakticky stejná, jako když jsem do to „řezal”. Navíc mám u driveru nižší spin (což je u driveru výhoda) a o cca 2st. vyšší startovací úhel (což také prospívá letu míče a vzdálenosti).
 
Upraveno:
Tak, jsem zase chytřejší o další název “GRAVITY”, ano a v zimním období než trávit čas simulováním hry na simulátoru, házejte míčem obouruč o zeď doprava simulujete nápřah doleva celý úder, Bombeři medicimbálem. Nebudete mít problém s “křidélky” ruce budou pěkně rovné, natažené , nepokrčené.
ps nezapomeňte u toho správně dýchat !!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom