Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GPS lokátor

CFox007

Člen fóra
Jméno
Károly
Přijmení
Liska
Klub
ČGK, Prague City Golf
HI (HCP)
46
Ma z vas nekdo v bagu nejaky gps tracker schovany pro pripad kradeze? Je to dobry napad, blbost, zvazovali jste?
 
Myslím, že hodně záleží, jak je moc je bag vystaven riziku krádeže. Pokud jde z domu do kufru a z kufru do domu, je to méně rizikové, než nechávat bag v kufru auta (jako to často dělám já :rolleyes:). Pak se určitě nabízí třeba AirTag. Dříve jsem dokonce nechával v kufru nabitý "hloupý" telefon s kreditovou SIM, abych jej mohl případně lokalizovat :D.
 
Ja mam zasity airtag v headcoveru driveru. Říkal jsem si, že když už mi to někdo vezme, tak spíš asi rozdělí hole od bagu, ale headcover snad zůstane jelikož je to ten výchozí a žádné custom zvířátko. Baterka vydrží cca rok a stačí rozparat pár nití. Doufám že lupiči nemají účet na jamce, ač witb rubrika by byla dobrá na vytipovani 😀
 
Upraveno:
Myslím, že hodně záleží, jak je moc je bag vystaven riziku krádeže. Pokud jde z domu do kufru a z kufru do domu, je to méně rizikové, než nechávat bag v kufru auta (jako to často dělám já :rolleyes:). Pak se určitě nabízí třeba AirTag. Dříve jsem dokonce nechával v kufru nabitý "hloupý" telefon s kreditovou SIM, abych jej mohl případně lokalizovat :D.
No ja prave casto nechavam v aute a jelikoz fabka velky kufr nema, tak to mam na sedadle spolujezdce. Takze nekde na parkovisti to muze byt lakave pro nekoho.
Airtag je ok, ale mne zajima spis reseni pro android :D telefon by se melo zbytecne casto nabijet
 
Řeším to pojistkou auta, pokud mi to ukradnou, tak koupim nové přes pojistku, ale téma je to zajímavé.
U dcery používám aplikaci na telefon, takže teoreticky by to šlo použít taky, jen ten telefon by se musel příliš často dobíjet.
To by mě štvalo.
 
No ty bláho! Když odcházím od auta, tak tam nenechávám ani manželku, aby ji někdo neukradl... 😂 Natož bag. :oops:
Prosim tě jaká asociace mezi bagem a manželkou tě napadla?
 
Upraveno:
Jen hodnotová, jen hodnotová... 😂
No nevim, když vyčíslim hodnotu svého bagu i s obsahem tak určitě nepřesáhnu 50.000 .
Takže ....? :)
 
No ty bláho! Když odcházím od auta, tak tam nenechávám ani manželku, aby ji někdo neukradl... 😂 Natož bag. :oops:
Njn, zkusim doma navrhnout ze potrebujeme vetsi auto kvuli bagu a voziku :D
 
Nenavrhuj, prostě s ním přijeď ne?
Ženský si kupují boty a kabelky, chlapi auta. Jsem někde četl😉
Máš tam chybu - správně má být „Chlapi ženským kupují boty a kabelky, sobě pak auta". 🤭
 
Správně? Si upadl na hlavičku? Ještě je v tom podporuj takhle veřejně:D
To nebyl návod, to bylo konstatování skutečnosti 🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom