Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový trip po nových hřištích

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Rozhodl jsem se během čt 25.5 a pá 26.5 navštívit 5 hřišť
Čtvrtek 25.5 v 8 hod Yard předboj 9 jamek, v 11,30 hod Stará Boleslav 9 jamek a v 15 hod Poděbrady 18 jamek
Pátek 26.5. v 10 hod Semily 9 jamek a ve 14 hod Ještěd 12-18 jamek
Pokud by se chtěl někdo na nějakou hru ke mě přidat budu potěšen.
Na Ještěd mám jeden voucher navíc.
A pokud se nikdo nepřidá, tak mi alespoň držte palce, abych to ve zdraví přežil.
 
Rozhodl jsem se během čt 25.5 a pá 26.5 navštívit 5 hřišť
Čtvrtek 25.5 v 8 hod Yard předboj 9 jamek, v 11,30 hod Stará Boleslav 9 jamek a v 15 hod Poděbrady 18 jamek
Pátek 26.5. v 10 hod Semily 9 jamek a ve 14 hod Ještěd 12-18 jamek
Pokud by se chtěl někdo na nějakou hru ke mě přidat budu potěšen.
Na Ještěd mám jeden voucher navíc.
A pokud se nikdo nepřidá, tak mi alespoň držte palce, abych to ve zdraví přežil.
Znám jistější a jednodušší způsob sebevraždy, například oběšení, skok z Nuseláku nebo vyspat se s tchýní. Tak proč to dělat tak složitě? :D:D:D
 
Rozhodl jsem se během čt 25.5 a pá 26.5 navštívit 5 hřišť
Čtvrtek 25.5 v 8 hod Yard předboj 9 jamek, v 11,30 hod Stará Boleslav 9 jamek a v 15 hod Poděbrady 18 jamek
Pátek 26.5. v 10 hod Semily 9 jamek a ve 14 hod Ještěd 12-18 jamek
Pokud by se chtěl někdo na nějakou hru ke mě přidat budu potěšen.
Na Ještěd mám jeden voucher navíc.
A pokud se nikdo nepřidá, tak mi alespoň držte palce, abych to ve zdraví přežil.
Ten Ještěd bych s tebou v pátek dal..........pokud teda nejseš už mojí hrou z Darovanu dostatečně psychicky zdeptanej:D:D
 
Bude mi potěšením Libore ;) Teetime mám rezervovaný na 14 hod. Tak tam na mne počkej v restauraci. Já dorazím ze Semil. Mám pro tebe voucher na tu samou hru co pro mne. Těším se.
 
To jen objíždíš restaurace nebo i hraješ?:p
Zklamal jsi mne Luboši 😢, pokud máš o mne mínění, že jsem nenažranej alkoholik :D Bohužel nebudu mít čas si posedět na mých oblíbených terasách restaurací golfových hřišť :( páč můj program je dost nabytý. Hodně hřišť, přejezdy a naše dopravní situace mne dostatečně bude stresovat. Problém nastane, až dorazím do Poděbrad, do hotelu Soudek.... točej tam to hnusný pivo .. Budvar.. co jsem komu udělal :D
 
Ahoj, trochu k tématu : já se tento pátek chystám na trip Na Vrších , Groshof a Nebeská Rybná, nevíte zda všecky resorty jedou na 100%???
 
Rozhodl jsem se během čt 25.5 a pá 26.5 navštívit 5 hřišť
Čtvrtek 25.5 v 8 hod Yard předboj 9 jamek, v 11,30 hod Stará Boleslav 9 jamek a v 15 hod Poděbrady 18 jamek
Pátek 26.5. v 10 hod Semily 9 jamek a ve 14 hod Ještěd 12-18 jamek
Pokud by se chtěl někdo na nějakou hru ke mě přidat budu potěšen.
Na Ještěd mám jeden voucher navíc.
A pokud se nikdo nepřidá, tak mi alespoň držte palce, abych to ve zdraví přežil.
Na "Ještědu" je hezky, ale kvalita ploch mizerná a pozor! Hraje se tam už i footgolf!:confused:
Chápu provozovatele, že chce rozšířit aktivity, ale golfovému hřišti to postupně stále víc neprospívá!
Lesní park pro děti chátrá, ale ten obr je SUPER! Bacha na odpališti ještědské jamky 5, vpravo, hodně blízko v lese jsou lidi, kdo to tam nezná, může ho to nemile překvapit!
 
Na "Ještědu" je hezky, ale kvalita ploch mizerná a pozor! Hraje se tam už i footgolf!:confused:
Chápu provozovatele, že chce rozšířit aktivity, ale golfovému hřišti to postupně stále víc neprospívá!
Lesní park pro děti chátrá, ale ten obr je SUPER! Bacha na odpališti ještědské jamky 5, vpravo, hodně blízko v lese jsou lidi, kdo to tam nezná, může ho to nemile překvapit!
Děkuji ti za rady, které jsou pro mne cenné. Pokud mi to nepujde holema, tak to do těch jamek dokopu. Je tam se mnou @ligi , který tam snad nedávno hrál, tak mi bude dávat varovné signály, abych někoho nezabil. Díky za varování ;)
 
Ahoj, trochu k tématu : já se tento pátek chystám na trip Na Vrších , Groshof a Nebeská Rybná, nevíte zda všecky resorty jedou na 100%???
Podle toho, jak často hraješ to na rozdíl ode mne po fyzické stránce dáš s prstem v nose :D Bohužel nemám tušení o kvalitě hracích ploch. Byl jsem kdysi Na Vrších pár let zpět. Ferveje na jamkách k lesu byly tvrdé a suché, zbytek dobrý. Greeny byly všechny super. Jen být každé tři jamky u klubovny je pro alkoholika jako já stresující :D
Přeji ti hezký trip :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom