Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Re: Boty zkušenosti ?

Je to loterie. Nekdy je to tam super, hlavne akce ala 1+1 zdarma u bot co maj uz tak zlevnene. Jindy nic a nebo drazsi cena nez bezny vyprodej.

Golfove boty tam maji vzdy, ja tam koupil sve a minuly rok manzelce.

Btw. obcas maji golfove boty i v outletu sterboholy, ale objevi se to jednou za x mesicu a vetsinou to hned zmizi... turisti :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Tak ted jsem ve sterboholech a maji jich dost, koukal jsem na c42. Ceny 2700-3800 dle modelu.
 
Re: Boty zkušenosti ?

JardaK řekl:
Chci se zeptat, když už se řeší boty, máte někdo zkušenost s tímto:

http://www.vivobarefoot.cz/

Uvažoval jsem nad tím, ale nakonec na to nedošlo. Nicméně mi to pořád vrtá hlavou...


Ja o nich uvazuji taky, pro celou rodinu, jen tim padem musim nasetrit. Kdyz jsme u toho, pekna vyzva by byla hrat bosky.
 
Re: Boty zkušenosti ?

Jestli nehraješ golf tak si nekupuj boty, ostudu si určitě neuděláš sportovníma botama s fajfkou  :D
 
Re: Boty zkušenosti ?

No tak jestli nehraje, boty jsou to poslední, s čím bych si dělal starosti..
 
Re: Boty zkušenosti ?

akapulkost řekl:
Ahoj, chci se zeptat, jsem pozvany na jeden pratelsky turnaj kamaradu manageru a nemam zadne specialni boty. Myslite si, ze budou stacit i takoveto, ktere mam http://www.fashionstore.cz/obuv-nike-ai ... ntial.html ?  Nebo je to ostuda a radsi si jeste poridit nejake profi? Diky za radu
Nevím, jak by se na to dívali ostatní, ale pokud jsi začátečník - tak kdybych to uměl, tak by mě přišlo spíše divné, kdyby si měl profesionální boty. Vezmi si nějaké kecky, pokud nutně nové, tak třeba ty pod odkazem - snad nebude pršet. Ale po pravdě - běžné tenisky dle mého názoru i za poloviční cenu, klidně i s fajfkou. 

Btw. nedávno jsem si klasické tenisky kupoval a musím tedy říct, že docela mi dělá problém (když jsem si je bral teď na hřiště), jak mají o něco vyšší podrážku, než si na to trochu zvyknu, tak nějak se hůře trefuju do míčku. Jasně, je to docela dobrá výmluva... ale nemáte podobnou zkušenost s botami?
 
Re: Boty zkušenosti ?

Michale, zkus si příště koupit pánské, bez podpatku :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Když já nosil kecky, vypadaly jako ty z té reklamy od Vodafonu. Jak nazvat to, na co je tu link nevím :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

A je to fakt botama? :)
Jako jestli to jsou 15cm jehly, tak by to mozna neco udelat mohlo... 
 
Re: Boty zkušenosti ?

A já si furt říkal, jak si mohl Michal zvrtnout kotník, jestli má jehly tak už je to jasný :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Doufam, ze si je vezme i na tu jamkovku! :) 
 
Re: Boty zkušenosti ?

Jestli jo tak si kvůli tomu vezmu dovolenou, to musím vidět :) 
 
Re: Boty zkušenosti ?

Michale, buď naprosto v klidu a nenech se rozhodit....pokud máš jehly rád,nenech si do toho mluvit :)
Já si tu nechal posoudit kecky a taky mi to smetli ze stolu (je pravda,že jsem si je vzal zatím jen na puttování) :)
 
Re: Boty zkušenosti ?

Tomáš: Ty se přezouváš na hřišti? :) Tzn. na odpališti a ferveji botky se spikama, a na jamkoviště nějaké pohodlné papuče? Tak to klobouk dolu, chápu, že je potřeba být k trávníku jamkoviště obezřetný... 

Nicméně, trochu vážněji, berete si boty se spikama na hřiště vždy? I když je sucho, tenisky a klasická sportovní obuv je mi pohodlnější... ale chápu tedy, že počasí se mohu změnit, pak nohy v suchu a bezpečí jsou výhra...
 
Re: Boty zkušenosti ?

Již řadu let nosím Ecco. Sedí dobře, vypadají dobře a dokonce i něco vydrží. Řekl bych, že nemají konkurenci, ale to je samozřejmě věc názoru. Vystřídal jsem od spikeless, barefoot variant až po celokožené worldclassy a o žádném modelu nemůžu říct nic negativního. 
Jinak na hřiště vždy v golfových :), když je sucho/rovinaté hřiště/9 jamek, sranda hra apod. tak spíš spikelessy které jsou pohodlnější. Když se hraje vícedenní turnaj, je mokro, hodně kopcovité hřiště apod. tak spíš pevnější spajkový model, který zajistí lepší stabilitu (a v mém případě i větší nepromokavost)...
Ale všechno je to o tom, jak často a kde člověk hraje a  samozřejmě také kolik do toho chce / může investovat.
Ač to na první pohled nevypadá,  bota je obecně u většiny sportů tím nejdůležitějším kusem výbavy (lyžáky, brusle, kopačky, tenisky, sálovky, běžecké...) Takže pro ty, kteří chodí hrávat pravidelně a zvažují zdali koupit/nekoupit a pokud koupit tak za kolik, určitě doporučuji koupit botu přímo na golf a když to finance dovolí, tak si připlatit i za vyšší model - určitě nebude litovat, bota vydrží a hru si více užijete (radši si připlatit za botu, než si koupit další dřevo/hybrid, který, na rozdíl od kvalitní obuvi, tu hru stejně nespasí :)).
 
Re: Boty zkušenosti ?

K botam jeste jedna drobnost. Normalni boty prilis nepomahaji dobremu finishi. Nelze v nich moc stat na spicce, takze pro ty co maji trochu vahy i na zadni noze, bezna kecka vam muze pekne zavarit. 
Naprosty souhlas s Jirkou a presne to rikam vsem, co se i zacinaji ucit golf. 
 
Re: Boty zkušenosti ?

Na základě několika místních doporučení jsem si udělal nakonec radost a koupil jsem si Ecco Biom Hybrid 2 a musím se přiznat, že jsou naprosto parádní. Konečně mě na hřišti netlačila noha, připadal jsem si stabilní (stabilnější) v postoji a prostě celkově zatím moc dobrý pocit - i z běžné chůze na parkovišti po asfaltu. Zatím zkušenosti krátké, ale takhle na prvních několik dojmů - skutečně se vyplatilo si připlatit. :) Takže za mě Ecco zatím dobrá volba. Uvidíme, jaká bude spokojenost s delším využitím. :)
 

Přílohy

  • shopping.jpg
    shopping.jpg
    19,1 KB · Zobrazení: 851
Re: Boty zkušenosti ?

Chválím, investice na správném místě, které jistě nebudeš litovat ;-)...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom