Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
Tak pro zájemce jsem dal dohromady co mám za poslední 3 roky :D :D. @requo můžu to považovat za splněnou výzvu nebo někdo vyžaduje i můj letošní švih? :D

Parada, nicmeme letosni vyzva potrebuje letosni svih, dvakrat. A rozbor!
 
Včera i dnes Krumlov bez ztráty míče..
 
Včera Krumlov použity všechny hole z bagu..
 
Dnes turnaj bez vody, ztráty míčku, bez autu, v limitu. První ve své kategorii. Ale byli jsme tam jen 3, tak to není zas taková výhra...
 
Dnes turnaj Golf Patron tour by Lobkowicz v České Lípě, úprava HCP ze 45 na 42. Já vím, nic moc...
 
Dnes Krumlov bez autu..

Máš to tam. Toto je už za žlutou.
Jinak z ostatních splněných jsem přidal ještě červenou bez vody (06). Ostatní, co si nahlásil, si už červené měl, takže jsem vybral právě jednu žlutou - protože ta lze vzít jen samostatně. Tzn. na více úkolů zároveň je jen první, červená úroveň.
 
Včera i dnes Krumlov bez ztráty míče..

Červená! :)

Dnes turnaj bez vody, ztráty míčku, bez autu, v limitu. První ve své kategorii. Ale byli jsme tam jen 3, tak to není zas taková výhra...

Černá v časovém limitu! Pokud něco jiného, dej vědět.

Tak já bych za dnešek poprosil o změnu barvy některého z úkolů...:):):), při oficiálním turnaji , třeba bez ztráty míčku, bylo i bez vody a výsledek relativně taky...:):)https://www.teetime.cz/TournResultCategory.aspx?IDTournCategory=277419787

První černá - bez ztráty míčku!

---
Aktuální tabulka tu

https://goo.gl/JQCl6f
 
Dnes turnaj Golf Patron tour by Lobkowicz v České Lípě, úprava HCP ze 45 na 42. Já vím, nic moc...

To je supr! :) Splněno.
 
V sobotu úspěšně bez vody v Molitorově (ještě že tam jsou jen dvě :)
 
V sobotu úspěšně bez vody v Molitorově (ještě že tam jsou jen dvě :)

Máš to tam! :) Teda, na vyšší úroveň doufám, že si vybereš trochu vodnatější hřiště. :) Červená
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom