Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
Shrnu tu výkony v KONEČNĚ golfovém počasí tento týden - ke konci už se docela dařilo :), prosím @requo o 3x žluté ocenění za:
  • Dneska 4 míčky v plusu (a žádnej neztracen) za 82 ran - konečně fungoval putter a čtení greenu, většinu druhých puttů jsem doklepával z půl metru a míň :)
  • Včera jsem to zahrál s jedním balonkem (vlastně tím samým co dneska :D ) - kdybych neměl z teečka rozptyl kuličky v ruletě, to by se to hrálo :D
  • Ve čtvrtek to byla bída, 93 ran, a jediné pozitivum, že jsem nebyl v autu... Ale moc lepší jsem to po návratu zimy vlastně ani nečekal :rolleyes:
Golfu zdar, tenhle týden vypadá nadějně :), tak snad se jen pohrnou vynikající výsledky... Přece byste v hezkým počasí neseděli v práci :cool:
 
Upraveno:
Shrnu tu výkony v KONEČNĚ golfovém počasí tento týden - ke konci už se docela dařilo :), prosím @requo o 3x žluté ocenění za:
  • Dneska 4 míčky v plusu (a žádnej neztracen) za 82 ran - konečně fungoval putter a čtení greenu, většinu druhých puttů jsem doklepával z půl metru a míň :)
  • Včera jsem to zahrál s jedním balonkem (vlastně tím samým co dneska :D ) - kdybych neměl z teečka rozptyl kuličky v ruletě, to by se to hrálo :D
  • Ve čtvrtek to byla bída, 93 ran, a jediné pozitivum, že jsem nebyl v autu... Ale moc lepší jsem to po návratu zimy vlastně ani nečekal :rolleyes:
Golfu zdar, tenhle týden vypadá nadějně :), tak snad se jen pohrnou vynikající výsledky... Přece byste v hezkým počasí neseděli v práci :cool:

Gratuluji, musíš si ale na žlutou vybrat jedno. "úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden, musí být předtím pole červené"
 
Vždyť se ale jedná o 3 samostatný hry ve tři různý dny... o_O
Tak proč nejde všechny ožlutit? :confused:
 
Tak už mi to prosím uznej...:):):)http://www.cgf.cz/TournResultGolfer...&IDTournCategory=507064543&IDGolfer=378911684 , dále hra bez autu a bez vody a jedním míčkem, Srixon ad333 č.1...:):):), hra všemi holemi a hra v limitu dokonce flight 4 hráčů 4:55, limit 5..., vše na oficiálním turnaji...

Krása. :) Obhajoba HCP je pro Tebe tímto splněna. Výzva 09. https://goo.gl/JQCl6f

Ostatní úkoly je potřeba na černou, mistrovskou úroveň plnit jednotlivě a na turnaji, žlutá pak jednotlivě i mimo turnaj, vždyť je to výzva. Na červenou úroveň je možno i více úkolů naráz. Z těch, co jsi neměl v červené jsem přidal Hru v časovém limitu (04) a Hru všemi holemi (13). :)
 
Vždyť se ale jedná o 3 samostatný hry ve tři různý dny... o_O
Tak proč nejde všechny ožlutit? :confused:

Tak to pak jo, ale to jsem z toho nepochopil. Resp. na první přečtení jsem si tech dnů nevšiml. Máš to tam vše žluté a gratuluji! :)
https://goo.gl/JQCl6f
 
Dnes poprvé osmnáctka na Malevilu, hřiště mě přepralo ve všem možném jen do autu mě nedostalo. ;) a není jich tam zrovna málo...
 
Potřebuju ujasnit pravidla. Na červenou 4 hřiště. Na černou turnaje na 4 hřištích. A na žlutou?
 
Prosím o žlutou značku za dnešních odpoledních 82 v Pyšelích :).
Dopolední důkladnej trénink na chippingu v Beřovicích přinesl ovoce :D
 
Potřebuju ujasnit pravidla. Na červenou 4 hřiště. Na černou turnaje na 4 hřištích. A na žlutou?

Úroveň úkolu:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli i více úkolů najednou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji, uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté)

Tedy, na žlutou také, nicméně obecně žluté úrovni musí předcházet úroveň červená a u žluté nelze uznat jiný úkol - resp. u červených se dá jednou hrou splnit více úkolů najednou, u žluté ne. Zároveň to lze využít i tak, že na žlutou jiná 4 hřiště, než na úroveň červenou. To ale není samozřejmě podmínkou, je to možnost - třeba pro @JanKostalCZE povinnost. :)
 
Dnes poprvé osmnáctka na Malevilu, hřiště mě přepralo ve všem možném jen do autu mě nedostalo. ;) a není jich tam zrovna málo...

Paráda, červená! A k tomu odznáček za tři splněné úkoly. :)
 
Prosím o žlutou značku za dnešních odpoledních 82 v Pyšelích :).
Dopolední důkladnej trénink na chippingu v Beřovicích přinesl ovoce :D

Máš to tam, gratuluji! Snad se toho taky dočkám, jednou. :) https://goo.gl/JQCl6f
 
Úroveň úkolu:
  • úroveň I. (red): úkol lze splnit kdykoli, kdekoli i více úkolů najednou
  • úroveň II. (yellow): úkol lze splnit kdykoli, ale pouze jeden, musí být předtím pole červené
  • úroveň III. (black): pouze jeden úkol lze splnit jen na ofic. turnaji, uznáno kdykoli (i když není pole červené nebo žluté)

Tedy, na žlutou také, nicméně obecně žluté úrovni musí předcházet úroveň červená a u žluté nelze uznat jiný úkol - resp. u červených se dá jednou hrou splnit více úkolů najednou, u žluté ne. Zároveň to lze využít i tak, že na žlutou jiná 4 hřiště, než na úroveň červenou. To ale není samozřejmě podmínkou, je to možnost - třeba pro @JanKostalCZE povinnost. :)
Pro jistotu: když dám po druhé stejná 4 hřiště, je to na žlutou? U ostatních úkolů je mi to celkem jasné, tady právě ne.
 
Pro jistotu: když dám po druhé stejná 4 hřiště, je to na žlutou? U ostatních úkolů je mi to celkem jasné, tady právě ne.

Ano.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom