Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Golfová superliga odhalena, začne nejbohatším turnajem historie

Ona je ta „životnost” v ostatních sportech kratší, než v golfu. Zejména (pominu-li „bojové” sporty) americký fotbal a tam jsou také nejvyšší platy.
Ale stejně nechápu ty, pro běžně vydělávající lidi, x-násobně vyšší příjmy. Nejsem přesvědčen o tom, že „tvoří” takové hodnoty, aby to ty příjmy ospravedlnilo. Ale asi to ekonomický smysl firmám dává.
Jasný. A aby to nebylo tak jednoduchý, musíš započítat i to, že golfista (s stejně třeba tenista), je v podstatě podnikatel. Kdežto basketbalista, hokejka apod jsou zaměstnanci. Ti si neplatí hotely, trenéry apod..
O tom jaké hodnoty tvoří, nemá cenu přemýšlet. Co je ta hodnota? Kromě jiného cena, kterou televize zaplatí za vysílací práva? Nebo cena, kterou inkasují při vysílání za reklamy? Nebo? Nejsem markeťák, netuším, co přinese firmě jako Waste management třeba reklama na tom golfu. A jak do toho všeho zapadají daně a jejich optimalizace. Je fakt, že tohle všechno by nebylo nebejt těch zoufalců mlátících do míčku…
 
Jasný. A aby to nebylo tak jednoduchý, musíš započítat i to, že golfista (s stejně třeba tenista), je v podstatě podnikatel. Kdežto basketbalista, hokejka apod jsou zaměstnanci. Ti si neplatí hotely, trenéry apod..
O tom jaké hodnoty tvoří, nemá cenu přemýšlet. Co je ta hodnota? Kromě jiného cena, kterou televize zaplatí za vysílací práva? Nebo cena, kterou inkasují při vysílání za reklamy? Nebo? Nejsem markeťák, netuším, co přinese firmě jako Waste management třeba reklama na tom golfu. A jak do toho všeho zapadají daně a jejich optimalizace. Je fakt, že tohle všechno by nebylo nebejt těch zoufalců mlátících do míčku…
Já s tebou souhlasím.
Akorát se domnívám, a někde jsem to podle mě i četl, protože mě to překvapilo, že třeba hokejistu, baskeťáci, kopačky atd. jsou také OSVČ. Ono je to pro všechny určitě i lepší.
 
Já s tebou souhlasím.
Akorát se domnívám, a někde jsem to podle mě i četl, protože mě to překvapilo, že třeba hokejistu, baskeťáci, kopačky atd. jsou také OSVČ. Ono je to pro všechny určitě i lepší.
Poměrně hezky je to rozpracováno třeba zde.
 
Já s tebou souhlasím.
Akorát se domnívám, a někde jsem to podle mě i četl, protože mě to překvapilo, že třeba hokejistu, baskeťáci, kopačky atd. jsou také OSVČ. Ono je to pro všechny určitě i lepší.
Hokejisti u nas jsou osvc. Je to vyhodnejsi pro kluby, protoze nemusi platit odvody, zvlast v extralize kde je slusna porce smluv 100k+. Hokejisti v zahranici jsou zamestnanci, takhle z hlavy UK, Francie, Nemecko, Polsko, Madarsko, akorat na Slovensku jeste taky byvaji osvc, snad jen Kosice maji zamestnance.
 
Já s tebou souhlasím.
Akorát se domnívám, a někde jsem to podle mě i četl, protože mě to překvapilo, že třeba hokejistu, baskeťáci, kopačky atd. jsou také OSVČ. Ono je to pro všechny určitě i lepší.
Jo to je možné. Ale šlo o to, ze náklady nenesou….klub vše platí.
 
Kedíci si chválí LIV, nejen výdělky, ale i péčí o ně ze strany pořadatele.


492BFC48-74DE-42B3-921B-5148E4946939.jpeg
 
Odemykám článek z HN.
I když tam asi nebude nic, co by pozorný návštěvník 19. jamky už nevěděl 🙂

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom