Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest HotList 2022 - Drivery

Který z driverů vás nejvíce oslovuje a proč?

  • Cobra LTD X/LTD X MAX/LTD X LS

    Hlasy: 0 0,0%
  • Srixon ZX5/ZX7

    Hlasy: 0 0,0%
  • Cobra Air-X

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tour Edge Exotics C722/E722

    Hlasy: 0 0,0%
  • XXIO 12/XXIO X

    Hlasy: 0 0,0%
  • Žádný z nich

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    23

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Některým z nás dorazilo v těchto dnech do schránky GolfDigest HotList 2022 s velkým množství recenzí nových golfových holí pro sezónu 2022. Postupně si je v anketě projedeme a v prvním kole začneme drivery:

HotList 2022.jpg



Zdroj a více info: https://www.golfdigest.com/hot-list/golf-clubs/drivers

Je některý z driverů pro Vás favoritem? Líbí se Vám některý tak, že mu neodoláte? Hlasování viz anketa, slovní doprovod vítán!
 
Upraveno:
Hehe, taky pochválím svou volbu, už je nějakou dobu doma. PXG 0811XF
 
V anketě zatím nikdo nikdo Cleveland Launcher XL/XL Lite/XL Draw. Přitom v recenzi docela boduje. I cena je v porovnání s ostatními poměrně příznivá. Čím to?
 
Mě se líbí Cleveland ;);) posledních pár let recenze jejich driverů jsou velmi příznivé. Poměr cena výkon je velice přijatelná :up::up: Loni jsem si vyzkoušel na předváděčce Clevelandu a byly mi velmi příjemní do ruky.Bohužel na mojí hru je jedno,jakej klacek v ruce držím :D:D:D Ale až nastane čas a budou na to prachy,koupil bych si Cleveland ;);)
 
Mě se líbí Cleveland ;);) posledních pár let recenze jejich driverů jsou velmi příznivé. Poměr cena výkon je velice přijatelná :up::up: Loni jsem si vyzkoušel na předváděčce Clevelandu a byly mi velmi příjemní do ruky.Bohužel na mojí hru je jedno,jakej klacek v ruce držím :D:D:D Ale až nastane čas a budou na to prachy,koupil bych si Cleveland ;);)
Tipnu si, že chybí demo hole v obchodech, takže nemožnost otestovat.

Možná tady na Praze 9, ale volat jsem tam nezkoušel

 
Myslím, že nemá cenu tam ani volat 😉

Zobrazit přílohu 28803

To je sice pravda, ale tato informace nijak neznamená, že nemají aktuálně k dispozici nějaké demo, nebo v brzké době nebudou mít. Proto jsem psal "možná" a zároveň přidal poznámku o "zavolání". Případný zájemce si to jistě sám ověří včas.

Ale jestli chceš krátce: tak ok, ano, máš pravdu. :up:
 
Upraveno:
To je sice pravda, ale tato informace nijak neznamená, že nemají aktuálně k dispozici nějaké demo, nebo v brzké době nebudou mít. Proto jsem psal "možná" a zároveň přidal poznámku o "zavolání". Případný zájemce si to jistě sám ověří včas.

Ale jestli chceš krátce: tak ok, ano, máš pravdu. :up:
Byl někdo v té kamenné prodejně? Jde o to, jestli je tam vůbec možné demo hole vyzkoušet, nebo zda se dají půjčit mimo prodejnu na driving.
Já tedy o této prodejně slyším poprvé, ale „něsu z Prahe” 🤭😂
 
Mizuno nikdy drivery neuměl, ale zdá se, že časy se mění. Asi budu muset vyzkoušet.

Půjčil bych Ti, ale hraješ na tu jednodušší stranu, takže smůla :) Podle mě už od té ST190 jsou plně srovnatelní s ostatní konkurencí, ne-li lepší.
Kvalita zpracovaní top, nemám jediný škrábanec na laku, to ten SIM byl po dvou "gagarinech" odřený jak prase. Hlavně odpustí i to, co bych čekal, že nikam nepoletí. Navíc cenově pod konkurencí. Můj byl prakticky netknuté demo za 5990 Kč.
 
Byl někdo v té kamenné prodejně? Jde o to, jestli je tam vůbec možné demo hole vyzkoušet, nebo zda se dají půjčit mimo prodejnu na driving.
Já tedy o této prodejně slyším poprvé, ale „něsu z Prahe” 🤭😂
Mam to kousek od domu, parkrat jsem sel kolem, ale nevstoupil jsem dovnitr. Puvodne tam byla cedule Golfovevoziky. Je to takova mala prodejna a jen muj pocit, zadny misto na testovani.
 
Půjčil bych Ti, ale hraješ na tu jednodušší stranu, takže smůla :)
Leda bych to zkusil jako s hokejkou 😂
 
Mam to kousek od domu, parkrat jsem sel kolem, ale nevstoupil jsem dovnitr. Puvodne tam byla cedule Golfovevoziky. Je to takova mala prodejna a jen muj pocit, zadny misto na testovani.
Kupoval jsem tam loni bennington bag, jediné místo kde byl skladem. Pokud nemají nějakou další místnost vzadu, testování asi těžko.
 
Hehe, taky pochválím svou volbu, už je nějakou dobu doma. PXG 0811XF
Ted maji ve velke sleve (za 287ecek) tento driver P.X.G. 0811X+ PROTO DRIVER. Je to zrejme ta rada co mas. Pisou, ze je hodne odpoustejici. Jake mas z neho pocity?
Musim necim nahradit ukradeny driver, a jelikoz cena je super, dost o tom premyslim.. nakonec vypada i velmi pekne :)
 
Ted maji ve velke sleve (za 287ecek) tento driver P.X.G. 0811X+ PROTO DRIVER. Je to zrejme ta rada co mas. Pisou, ze je hodne odpoustejici. Jake mas z neho pocity?
Musim necim nahradit ukradeny driver, a jelikoz cena je super, dost o tom premyslim.. nakonec vypada i velmi pekne :)
No, u mě šlo hlavně o shaft. Pocit super, odpustí hodně, ale hlavou to nebude.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom