Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

golfclubs4cash.co.uk

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Klub
PCG, ČGK
Máte někdo zkušenosti s nákupem na https://www.golfclubs4cash.co.uk/ ? Případně s objednávkou holí odjinud z UK.

Já osobně jsem tam teď koukal pro driveru, nabídku mají velice širokou, bezmála 5000 driverů. Vyhledávání na webu stojí trochu za nic, tak zde je kdyžtak sortiment v tabulce, kdyby někdo se chtěl také porozhlédnout

 
Upraveno:
Máte někdo zkušenosti s nákupem na https://www.golfclubs4cash.co.uk/ ? Případně s objednávkou holí odjinud z UK.

Já osobně jsem tam teď koukal pro driveru, nabídku mají velice širokou bezmála 5000 driverů. Vyhledávání na webu stojí trochu za nic, tak zde je kdyžtak sortiment v tabulce, kdyby někdo se chtěl také porozhlédnout

Záleží na hodnotě zboží, ale nejspíš se nevyhneš zaplacení cla (to je zanedbatelné), DPH (21% z hodnoty zboží vč. dopravy) a poplatku za proclení (cca 200 Kč a více).
Obávám se, že ti to UK firma nepošle bez DPH, takže ho zaplatíš 2x :confused:
 
Záleží na hodnotě zboží, ale nejspíš se nevyhneš zaplacení cla (to je zanedbatelné), DPH (21% z hodnoty zboží vč. dopravy) a poplatku za proclení (cca 200 Kč a více).
Obávám se, že ti to UK firma nepošle bez DPH, takže ho zaplatíš 2x :confused:
Díky za info, zrovna k tomu DPH jsem na jejich stránkách našel (pod záložkou Europe), že se to bude danit pouze jednou a to u nás https://www.golfclubs4cash.co.uk/delivery-information/
 
Odtamtud mam prvni dva sety (ty jsem kupoval tam) plus par dalsich holi (ty uz jsem objednaval). Je to v Edinburgu a pro nakupu pres ebay platim jen postovny (300). U jinych obchodu z Anglie ebay rovnou vypise postovny plus dan a to uz vychazi draz. Za me doporucuju, super vyber pokud nekdo hleda starsi second hand hole.
 

Přílohy

  • 16B1031F-BFE0-4309-9FE4-2F9DF7A082B9.jpeg
    16B1031F-BFE0-4309-9FE4-2F9DF7A082B9.jpeg
    116,3 KB · Zobrazení: 204
  • 5460248B-9F65-45A3-A775-D76EA5F3846E.jpeg
    5460248B-9F65-45A3-A775-D76EA5F3846E.jpeg
    123,4 KB · Zobrazení: 200
Odtamtud mam prvni dva sety (ty jsem kupoval tam) plus par dalsich holi (ty uz jsem objednaval). Je to v Edinburgu a pro nakupu pres ebay platim jen postovny (300). U jinych obchodu z Anglie ebay rovnou vypise postovny plus dan a to uz vychazi draz. Za me doporucuju, super vyber pokud nekdo hleda starsi second hand hole.

Tys vyfotil ráj na zemi! :) Zavřete mě tam na víkend!
 
A co čekáš, že to s tebou udělá?

Nic, znicim si ruce, spoustu toho vyzkousim, trochu se s temi holemi pomazlim, spoustu si jich prohlednu a budu spokojenej, jak dítě v cukrárně. Nebo inženýrokutil v OBI. :)

Se hrou mi to samozřejmě nic neudělá - směrem k lepším výsledkům. ;)

---

Ale zpět k tématu: jaké jsou dodací lhůty v praxi teď prosím do ČR z tohoto eshopu?
 
Posledni objednavku mam zaplaceno 15.8. 2020 a doruceni 20.8.2020. Myslim ze do tydne hole dorazi.

Mam tam ted vyhlidnuty tezko sehnatelny SW k memu 40let vintage setu, zatim cekam jestli mi na ebay poslou offer s 10% slevou (coz obcas delaji pokud nekdo oznaci predmet ze se mu libi) . Tak bych dal vedet jak dlouho trva doprava. Do Francie ted stoji jen 5e :)

A urcite neni od veci si vyzkouset a osahat takovy mnozstvi holi z poslednich 20 let, treba padne neco do ruky lepe nez aktualni novinka apod.
 
Objednával jsem si něco z Anglie v hodnotě 20 GBP, objednáno 27.1. a dorazilo to 4.2. Cestou přes Vídeň.
 
Tak jsem ve ctvrtek 10.2. vecer objednal, potom co jsem dostal asi po dvou tydnech tech 10% slevu, a melo to prijit zitra 16.2. ale dnes si to fedex rozmyslel a uz to zkusil dorucit, bohuzel sem nebyl doma.
 
Objednával jsem si něco z Anglie v hodnotě 20 GBP, objednáno 27.1. a dorazilo to 4.2. Cestou přes Vídeň.
Dejve, co jsi doplácel? 21 % DPH je jasný, ale clo a vyřízení celního řízení vychází jak?
Přes Vídeň to poslali oni (proč?), nebo ty?
Dík.
 
Dejve, co jsi doplácel? 21 % DPH je jasný, ale clo a vyřízení celního řízení vychází jak?
Přes Vídeň to poslali oni (proč?), nebo ty?
Dík.
Nedoplacel jsem nic a dopravu si resili oni. Takze pro mne to bylo bezbolestny. Teda ano, doprava stala vic nez samotne veci. Ale kdyz si chces udelat radost….
54824060-3B44-45F2-A85D-890F2A5F2BCC.jpeg
 
Ja jsem pres ebay platil takhle. Myslim ze pod tim VAT se skryvaji ty poplatky, cca £5 na hul. Do Cech mi to z ebay od nich ukazuje dopravu £10, at uz za set zelez, driver nebo samostatnou hul. Museji mit naky deal na shipping protoze ostatni shopy z UK to maj kole £20.
 

Přílohy

  • 86F39276-79DD-4B8A-8E76-F9C8EF72386E.jpeg
    86F39276-79DD-4B8A-8E76-F9C8EF72386E.jpeg
    25,9 KB · Zobrazení: 122
Já jsem si tam našel několik zajímavých kousků (před 14 dny jich bylo ještě víc) a při dnešním přívětivém kurzu mě zajímají celkové náklady. ;)
A takový výběr Cobra klacků na stiffu doleva jsem ještě neviděl. 😍

1645120014432.png

A takhle vypadá shipping...
1645120348523.png

Takže final bude: +21 DPH + clo ??? + vyřízení celníků ???
Umí někdo doplnit ty otazníky hodnotami? ;)
 
Upraveno:
Já jsem si tam našel několik zajímavých kousků (před 14 dny jich bylo ještě víc) a při dnešním přívětivém kurzu mě zajímají celkové náklady. ;)
A takový výběr Cobra klacků na stiffu doleva jsem ještě neviděl. 😍

Zobrazit přílohu 28822
A takhle vypadá shipping...
Zobrazit přílohu 28823
Takže final bude: +21 DPH + clo ??? + vyřízení celníků ???
Umí někdo doplnit ty otazníky hodnotami? ;)
Clo nebude víc jak cca 2%, poplatek za proclení obvykle mezi 200-500 Kč
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom