Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin S60

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Ja se ted shledl v Garmin S60. Prvni golf hodinky, co nevypadaji jak poutova atrakce nebo casio digitalky z roku 1985. Jsou multisport a maji autotrack. Oproti vivoactive navic je db hrist v hodinkach.
 
Upraveno moderátorem:
Chybí jim snímač tepu a měří převýšení... [emoji20]
To beru jako vyhodu... nebude to tluste :)
 
Já po nich taky hodně pokukuju, jsou krásné, zatím tedy jen na obrázku či videu. Uvidíme, jak budou sednout, kdyžtak bych je otestoval, snad nebudu ve výsledku zklamaný, jako z Vivoactive. Chybějící snímač tepu mi naopak vyhovuje, funkce navíc a nelíbí se mi, jak hodinky s ním svítí.

Horší pro golf je, že měří převýšení a dle toho přepočítává vzdálenost, což už dle mého na soutěžní golf není úplně košér. Byť to půjde asi vypnout, ale znáte to. Na druhou stranu, funkce je to pěkná. A cena 12000? No, uvidíme.

 
A co TomTom golfer2. Údajně snímají údery, takže automaticky vede skórku a daj se koupit pod 5000. Nemáte je někdo? Věřím, že to snímání bude fungovat u dlouhejch ran ale u krátkej hry by mě zajímalo procento úspěšnosti.
 
A co TomTom golfer2. Údajně snímají údery, takže automaticky vede skórku a daj se koupit pod 5000. Nemáte je někdo? Věřím, že to snímání bude fungovat u dlouhejch ran ale u krátkej hry by mě zajímalo procento úspěšnosti.
Ten problem tam bude, ale to lze doplnit na webu.

Me TT moc nenadchnul ovladanim. Ale cena je rozhodne slusna. Navic uz mam nejakypatek Garmin a data v jejich aplikacich.

Btw. Garmin zverejnil aplikaci Garmin Golf... coz je nadstavba connectu umoznujici soutezit se znamymi. Neco jako remote tournaments. Ale realne jsem to nemel moc jak vyzkouset.
 
Btw. Garmin zverejnil aplikaci Garmin Golf... coz je nadstavba connectu umoznujici soutezit se znamymi. Neco jako remote tournaments. Ale realne jsem to nemel moc jak vyzkouset.

Tohle je sice fajn, ale mnohem raději bych byl, kdyby existoval nějaký standard, který je otevřený, to blokování na konkrétního výrobce je peklo.
 
Chybí jim snímač tepu a měří převýšení...
emoji20.png
Tohle je sice fajn, ale mnohem raději bych byl, kdyby existoval nějaký standard, který je otevřený, to blokování na konkrétního výrobce je peklo.
Napis data importer/exporter z techto appek a budes bohac. ;)
 
Stačí.
Pokud jsou v turnaji povolené měřáky, tak lze používat i "víceúčelové" zařízení, u kterých lze nepovolené funkce vypnout.
 
Tohle je sice fajn, ale mnohem raději bych byl, kdyby existoval nějaký standard, který je otevřený, to blokování na konkrétního výrobce je peklo.
To je moje řeč. Mám už čtyři roky golfu v Golf Padu (placená verze) a i kdybych chtěl přejít, nevím jak. Přestanu platit, přijdu o to. Přejdu jinam, přijdu o to nebo to budu mít na dvou místech.
 
To je moje řeč. Mám už čtyři roky golfu v Golf Padu (placená verze) a i kdybych chtěl přejít, nevím jak. Přestanu platit, přijdu o to. Přejdu jinam, přijdu o to nebo to budu mít na dvou místech.
Rozmumim vam, souhlasim, ale chapu proc to nikdo neudela.

Nicmene ona import/export appka by fakt nebyla marna :)
 
Stačí.
Pokud jsou v turnaji povolené měřáky, tak lze používat i "víceúčelové" zařízení, u kterých lze nepovolené funkce vypnout.
No pujdu na ne mrknout, jak budou sedet na me detske rucicce... a pak uz jen nekoho ukecat na slevu a beru je :D
 

Vypadá to dobře. Dle videa.

Jsem trochu zvědav, jak ten autotracking holí, předpokládám, že to jen dle vzdálenosti, tak jestli by půjde jednoduše a rychle upravit automatický výběr hole.
 

Vypadá to dobře. Dle videa.

Jsem trochu zvědav, jak ten autotracking holí, předpokládám, že to jen dle vzdálenosti, tak jestli by půjde jednoduše a rychle upravit automatický výběr hole.
Maj na to video, melo by to byt celkem ok. Hlavne to pujde editovat expo, coz je tady to nejdulezitejsi - nemuze to poznat, ze hrajes 50m prihru z lesa 5i...

Kdysi jsem experimentoval s hole19, ktera tuto funkci mela a fungovalo to velmi dobre. Problem byl jen u chipu a prave zachranych ran. Vyhoda tam byla, ze slo nastavit kazdou hul zvlast, tady jen driver.

 
Upraveno:
Maj na to video, melo by to byt celkem ok. Hlavne to pujde editovat expo, coz je tady to nejdulezitejsi - nemuze to poznat, ze hrajes 50m prihru z lesa 5i...

Kdysi jsem experimentoval s hole19, ktera tuto funkci mela a fungovalo to velmi dobre. Problem byl jen u chipu a prave zachranych ran. Vyhoda tam byla, ze slo nastavit kazdou hul zvlast, tady jen driver.


To jako fakt? Proč jen driver? Chápu, že to má být easy nastavení pro jablíčkáře, ale proč si to ostatní nemohou donastavit i pro jiné hole? A pak ještě - předpokládám, že když zahraju topinku péčkem, tak automaticky jsem v tom za 7i. By se mi líbilo tedy, mít nfc na holi a přiložením zvolit tu správnou, no. Prostě jak ty pady. To mi zkazilo tedy teď půlku radosti. Zase to vypadá na nedodělek pro následné tabulkové fetišisty. :)
 
To jako fakt? Proč jen driver? Chápu, že to má být easy nastavení pro jablíčkáře, ale proč si to ostatní nemohou donastavit i pro jiné hole? A pak ještě - předpokládám, že když zahraju topinku péčkem, tak automaticky jsem v tom za 7i. By se mi líbilo tedy, mít nfc na holi a přiložením zvolit tu správnou, no. Prostě jak ty pady. To mi zkazilo tedy teď půlku radosti. Zase to vypadá na nedodělek pro následné tabulkové fetišisty. :)
To neni pro jablickare... to je proto, ze se ceka, ze to budes nastavovat na hodinkach. A vetsina lidi ma celkem jasne dany gapping, ktery zacina driverem. Navic driver je jedna z mala holi, kde lidi nejak vice znaji a resi vzdalenost.
Nejake donastaveni by bylo asi prima, uvidime... treba to tam bude nebo se to bude odvozovat od minulych her. who knows... az to bude v prodeji, tak vam povim. :)
 
Tak jsem neodolal, a jeden kousekj S60 v černé jsem si objednal, jsem zvědav, jaké budou dojmy a jestli to konečně, když už je to tak drahé, bude fungovat tak jak slibují obrázky. Bude to zajímavá zkušenost po Vivoactive.

Co @jan, jdeš do nich taky?
 
Tak jsem neodolal, a jeden kousekj S60 v černé jsem si objednal, jsem zvědav, jaké budou dojmy a jestli to konečně, když už je to tak drahé, bude fungovat tak jak slibují obrázky. Bude to zajímavá zkušenost po Vivoactive.

Co @jan, jdeš do nich taky?
Jdu, ale chci to videt nazivo jeste. Mam malicko obavy o rozmery vs ma detska rucicka :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom