Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz D+D Real Czech Masters 2023

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
D+D Real Czech Masters 2023 (Golf.cz)

DP World Tour – D+D Real Czech Master, Praha (54. 27.8.2023)

Zlatý hřeb sezóny je tady. Resort Albatross ve Vysokém Újezdě u Prahy hostí tento týden devátý ročník D+D Real Czech Masters, turnaje nejvyšší evropské série DP World Tour.
Na startu budou legendy Harrington, Donald, Harrington, Lowry, dalšími hvězdami jsou Perez, MacIntyre, Larrazábal, Meronk, Rasmus a Nicolai Hojgaardové, Olesen, Brun, Scheinder, Rozner, Jamieson a obhájce loňského titulu Němec Kieffer.

Česká účast je osmičlenná. Hrají Mrůzek, Kořínek, Zuska, Zach, Camfourek, Klein, Tomi, Hejlek. Fenomén Klein oslaví na Czech Masters 14. narozeniny.
Loni promotér pustil do turnaje 17 českých hráčů. Cutem prošli tři, z toho dva ametéři.

Hraje se tradičně na hřišti Albatross Golf Resortu s parem 72 a délkou 6.829 metrů. Loni zvítězil Max Kieffer.

Dotace odměn jsou 2 miliony dolarů s podílem 340.000 pro vítěze.​

Odkazy: Albatross Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské Czech Masters

The post D+D Real Czech Masters 2023 appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
První vítěz Czech Masters je už známý a není to nikdo jiný než Lukáš Fučík z Hořehled, který pro svou školu při exhibici na Vltavě vyhrál 20 000 Kč!
IMG_9598.jpeg
 
Ano, je to Pasta + tuším jeho agent (?Volek) + Jiří Zuska + Lukáš Fučík (Hořehledy) a Igor Vida (Raifka)
Aleš

To mě překvapilo, já znal jen Davida Volka
 
Přijde mi to nebo jsou ty greeny extrémně flekaté? Je to OK, není to OK?
 
říkali, že jsou problémové a pomalé, snad dnes jen 9,6
 
A koukáte na Golf Channel nebo na ČT Sport?
 
A koukáte na Golf Channel nebo na ČT Sport?
Zkraje ČT Sport s Bosákem.......ale teď už GC, protože tam mají studio a dá se čekat sem tam nějaký rozhovor
 
Alespoň se naši kluci budou mít na co vymluvit, zatím to vypadá mizerně. Např pan Mrůzek, domácí hřiště a je skoro poslední.
 
Mrzí mě, že to mám moc daleko. Obsazení je špičkové. Na MacIntyre, Lowryho, Harringtona, Roryho S. a pár dalších bych se moc rád podíval 😐. Do Čeladné jsem jezdíval každý rok.
 
Již 5 týdnů bez golfu (neskákejte s dětmi na skákacím hradě, budete mít natažený vnitřní vaz v koleni), tak jsem se aspoň jako každý rok vyrazil podívat na to, jak se to má hrát...úprk z práce ve 13:00 a jedem...ze začátku dost teplo, ale dalo se...ve stánku luxusní Plzeň...přijel jsem, když zrovna Luke Donald na chippingu vysvětloval, jak se správně chippuje...všichni mu říkali Kapitáne :) šel jsem s Molinarim, pak s Lowrym a Meronkem a počkal jsem si i na Mrůzka (flajty pěkně za sebou)...vše stejně kvalitní jako v předchozích letech...jen bych řekl, že méně lidí (jezdím vždy ve čtvrtek), ale možná jen pocit...super akce, nemám co vytknout...na parkovišti jsem čekal asi minutu, to samé zpět....zůstali jsme na tribuně na 18tce až do posledního flajtu, takže jsem viděl i Camfourka...naši kromě Zusky nic moc...na cut z Čechů to moc nevypadá...ale super akce, mohl bych tam být celé dny...mně se to prostě líbí...paráda...
PS: čtvrtá fotka - Lowry na 11tce do džihádu a dropoval...poslední fotka z tribuny na 18tce- Virto (šel s Cafourkem) - hrje druhou ránu - drive pěkný (většina tam hraje železem/hybridem) a pak druhou z této pozice do vody - jsme říkali s kamarádem, že to umíme taky...zachránil bogey - jednopat tak 3-4 metry - to jsme si zase říkali, že to neumíme :cool:
 

Přílohy

  • 20230824_145401.jpg
    20230824_145401.jpg
    157,2 KB · Zobrazení: 121
  • 20230824_151206.jpg
    20230824_151206.jpg
    274,8 KB · Zobrazení: 121
  • 20230824_152528.jpg
    20230824_152528.jpg
    259,6 KB · Zobrazení: 114
  • 20230824_155406.jpg
    20230824_155406.jpg
    230,5 KB · Zobrazení: 126
  • 20230824_160309.jpg
    20230824_160309.jpg
    193,1 KB · Zobrazení: 124
  • 20230824_185746.jpg
    20230824_185746.jpg
    176,8 KB · Zobrazení: 128
Tak Zuska skvele prosel cutem, je videt, ze ta americka pruprava (asi hlavne mentalni) je znat - druhe kolo vyrazne lepsi nez druhe (coz u nasich hracu neni obvykle) a kdyz o neco slo, tak zabral. Ten zbytek je teda za cutem dost daleko.

Sebastian Vida je syn nebo nejaky jiny pribuzny generala Raiffky? Trosku podoba tam je :)
 
Flekaté grýny na Czech Masters !!!

Byl jsem se včera podívat zblízka a zdálo se mi, že je to spálené buď od hnojiva a nebo od nějakého jiného přípravku. Má na to někdo odborný pohled nebo nějaké info ze zákulisí???

Každopádně to vypadá na vyhazov head greenkeepera.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom