Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz D+D Real Czech Challenge 2023

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
D+D Real Czech Challenge 2023 (Golf.cz)

Challenge Tour – D+D Real Czech Challenge 2023. Kácov, Česko (1. – 4.6.2023)

První ze dvou turnajů Challenge Tour pořádané na českém území, začne ve čtvrtek na hřišti Panoram Golf Resortu v Kácově.
D+D Real Czech Challenge je nejstarší turnaj promotéra Petra Dědka. Challenge Tour na Kunětickou horu přivedl už v roce 2012.

Turnaj je obrovskou příležitosti pro české hráče. Promotér turnaje společnost Relmost jich do turnaje pustí celkem 13.
Na startu budou profesionálové Lieser, Mrůzek, Kořínek, Cafourek, Pospíšil, Bareš, Ješátko, Hejna a amatéři Bača, Tichý, Vik, Pavelka a Jelínek.

Hlavní hvězdou turnaje je třicetiletý Ital Matteo Manassero, který po deseti letech sucha zvítězil minuly týden na Challenge v Kodani. „Je v tom spousta emocí,“ komentoval své vítězství. „Už je to deset let, co jsem na Tour vyhrál, takže myslím, že květen je pro mě dobré roční období.

Z první desítky žebříčku Race to Mallorca budou na startu Jarvis, Blomme, Senegal, Follett-Smith, Svensson, Prinsloo.

Hraje se na hřišti Panorama Golf Resortu na devítkách Forest a Meadows s parem 72 a délkou 6.270 metrů.

Na odměny nejlepším je určeno celkem 265.000 Eur.
Loňský titul z Kunětické hory bude obhajovat Dán Nicolai Christensen.​

Odkazy: Panorama GC Hřiště na satelitní mapě Stránky turnaje Loňské zpravodajství Webkamera

The post D+D Real Czech Challenge 2023 appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Jsem zvědavý na reakce hráčů na hřiště, protože myslím, že hlavně Forest není úplně typické hřiště pro tour.... pamatuji si, jak jedna slavná hvězda na LET tenkrát komentovala Dýšinu ....
Ale je paráda, že se krásný Kácov přidal mezi hřiště, kde se odehraje "první nebo druhá" liga evropského golfu.
 
Jsem zvědavý na reakce hráčů na hřiště, protože myslím, že hlavně Forest není úplně typické hřiště pro tour.... pamatuji si, jak jedna slavná hvězda na LET tenkrát komentovala Dýšinu ....
Ale je paráda, že se krásný Kácov přidal mezi hřiště, kde se odehraje "první nebo druhá" liga evropského golfu.
Jj.....taky pamatuju. Byla to Laura Davis.....Řekla o Dýšině diplomaticky, že je to pro LET "zvláštní" hřiště......a od tý doby jí v ČR - pokud vím - nikdo neviděl:(
 
Protože ničí odpaliště :)
 
Jsem zvědavý na reakce hráčů na hřiště, protože myslím, že hlavně Forest není úplně typické hřiště pro tour.... pamatuji si, jak jedna slavná hvězda na LET tenkrát komentovala Dýšinu ....
Ale je paráda, že se krásný Kácov přidal mezi hřiště, kde se odehraje "první nebo druhá" liga evropského golfu.
Dám vědět, od 11:00 jdu s Nicolai Kristensenem🤩
 
Protože ničí odpaliště :)
Tak se dříve hrávalo na pastvinách na ostrovech
 
Jsem zvědavý na reakce hráčů na hřiště, protože myslím, že hlavně Forest není úplně typické hřiště pro tour.... pamatuji si, jak jedna slavná hvězda na LET tenkrát komentovala Dýšinu ....
Ale je paráda, že se krásný Kácov přidal mezi hřiště, kde se odehraje "první nebo druhá" liga evropského golfu.
Hřiště se mu líbilo, jdou kombinaci forest a meadows. Líbí se mu, že je to nahoru dolů, jen je tento týden bez caddyho, tak je to prý pěkná makačka🙂
 
Hřiště se mu líbilo, jdou kombinaci forest a meadows. Líbí se mu, že je to nahoru dolů, jen je tento týden bez caddyho, tak je to prý pěkná makačka🙂
tak bag na zada a slapat, prece ho v tom nenechas :D :D
 
Byla tu zmíněna 8 Forest....

1685619872827.png
 
Byla tu zmíněna 8 Forest....

Zobrazit přílohu 36138
Tohle by měli povinně ukazovat v každé klubovně všem brblalům na tempo hry. Občas můžeš mít ty nejlepší notičky, ale když máš nevhodnej setup hřiště (rozuměj PAR 3 z paneláku dolů, kdy míček letí 4 vteřiny, ale cesta trvá hodinu), tak ti nic nepomůže...
 
Tohle by měli povinně ukazovat v každé klubovně všem brblalům na tempo hry. Občas můžeš mít ty nejlepší notičky, ale když máš nevhodnej setup hřiště (rozuměj PAR 3 z paneláku dolů, kdy míček letí 4 vteřiny, ale cesta trvá hodinu), tak ti nic nepomůže...
Podle mě čekají na odpališti toho následujícího pětiparu🤔
 
Tohle by měli povinně ukazovat v každé klubovně všem brblalům na tempo hry. Občas můžeš mít ty nejlepší notičky, ale když máš nevhodnej setup hřiště (rozuměj PAR 3 z paneláku dolů, kdy míček letí 4 vteřiny, ale cesta trvá hodinu), tak ti nic nepomůže...
Dobrouč jamka 9😕
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom