Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Co jste už doma při cvičném švihu poničili?

Co jste už doma při cvičném švihu poničili?

  • Strop

    Hlasy: 3 27,3%
  • Stěny

    Hlasy: 2 18,2%
  • Lustr

    Hlasy: 4 36,4%
  • Květiny

    Hlasy: 2 18,2%
  • Stůl

    Hlasy: 1 9,1%
  • Okno

    Hlasy: 1 9,1%
  • Televize

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nábytek

    Hlasy: 0 0,0%
  • Své golfové sebevědomí

    Hlasy: 4 36,4%
  • Partnera/partnerku

    Hlasy: 0 0,0%
  • Podlahu

    Hlasy: 4 36,4%

  • Hlasovalo
    11

jirsbek

Aktivní člen
Jméno
Jirka
Inzeráty
1
Když jsem o víkendu zatíral šmouhy po cvičných švizích s mojí sand-wedgí, napadla mě tato anketa. I když mám volný výběh na chatu či zahradu kolem domu, často mi to nedá se chopit hole i doma v bytě. Především po shlédnutí nějakého nového instruktážního videa na YouTube a nutkavé potřebě to ihned vyzkoušet v obýváků 🙂.
 
Chybí tam NIC. To je můj případ. Lidi, který dostanou ten nápad mávat golfovou holí v obýváku jsou pro mne z jiné galaxie :D.
Fakt to nechápu, nikdy jsem to takhle nežral. Asi proto mám 26, ale je mi to úplně jedno.
Mávat v kuchyni wedží mi přijde stejně potrhlé, jak olizovat zabalenýho nanuka. Prosím neberte to zle, jenom zrovna tenhle sport tolik nežeru. Teda, já už vlastně nic tolik nežeru.
Nepodléhám ničemu, kromě vlastního pokušení.
 
Doma asi nic, ale ve skladu/posilovne kde mam podlozku a sit sem prostrelil stresni okno kdyz sem zkousel hrat napravo. A na zahrade hraju nejdriv smerem k potoku a pak zpet smerem k dilne, kde uz topnutou wedge taky okno odneslo:D
 
Hlásím se k těm z jiné galaxie :D
Bohužel mám všude nějakou překážku (zkosené stropy, trámy), takže do toho nemůžu jít naplno.
Ale když něco vidím na YouTube, anebo přijedu plný dojmů od trenéra, tak opatrně zkouším.
Dokonce i v práci, ale tam musím dávat bacha, aby mě neviděl majitel. Spolupracovníci na mě koukali jako na blázna, ale od doby co jsem jim udělal putting contest, tak je to v pohodě :D
 
Tak já doma trénuji jen patování, zatím beze škod 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom