Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co a kde máte v kapsách v bagu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Takové obecné téma, ale začal jsme si uklízet bag po sezóně, a že to nějak inteligentně přeorganizuju. Uvědomuji si, že každý bag má kapsy řešeny jinak. Nicméně, co do které kapsy strkáte, máte v tom systém? V podstatě dobře uklizený bag = rychlý přístup k věcem = rychlejší pohyb po hřišti.

Velmi lehce souvisí se starším vláknem Bordel v bagu.

Mají věci ve vašem bagu ustálené místo, nebo prostě - kde je volno, tam to dám? Drobnosti - do čeho třeba dáváte týčka, volně pytlík, nebo nějaká krabička? Kam s různými drobnostmi? Taštičky? Např. kapesníky či toaleták - máte na jednom místě, nebo roztrkáno po více prostorech? Svačina a sušenky vždy jedna kapsa? Prostě, čím víc kapes, tím lépe, protože je větší pořádek, nebo? Jak k tomu kdo přistupujete? Budu rád za inspiraci.
 
Hezky rozpracováno a třeba pro inspiraci je např. tu:


My-Golf-Bag-Pockets.jpg
 
Týčka mám v krabičce, jinak vždy vše vracím do kapsy, ze které jsem to či ono vyndal. Vše má tak své místo, takže vše rychle najdu ;)
 
Já jsem taky dost pedant, z donucení, protože jinak jsem bohém a bordelář a nenašel bych nic. Takhle mám -
  • spodní přední kapsa - pravidla, repelent, deodorant, krabička /náhradní týčka, tužky, vypichovátka a podobná příslušenství)
  • nad tím kapsa na míčky
  • horní přední kapsa je na pití a svačiny
  • vlevo rain cover, nepromok
  • vpravo odložené oblečení, sváčina, náhradní nenačaté rukavice
  • doklady a peněženku nepíšu, mají též své místo
  • vytahaná sítová kapsa na odpadky, abych na ně videl a nezapomněl
  • dvě rukavice na sucháči na bagu
  • na vozíku mám vzdy tužku, krátký a dlouhý týčko, držák na deštník, a dva míčky
  • nalezence dávám do extra kapsy.
A stejne pak hraju šrot.
 
Tycka zasadne volne... jinak je mensi sance si je pichnout pod nehet.

Asi jsem jediny, kdo tam ma bordel jak v damske kabelce... vyhoda je, stejne jako v damske kabelce, ze je tam uplne vsechno. :D
 
Jedno se mi v bagu podařilo ztratit mobil.... Hrál jsem na Zbraslavi před lety ještě regionální tůru a po hře jsem ho nemohl najít, prolezl jsem všechny kapsy, vyndal co šlo, obrátil ho naruby a NIC. Tak jsme s tátou zkontaktovali operátora s tím, jestli by nám ho mohl zaměřit, ten se na nás obrátil s tím, že je někde v Libuši. To jsme si hned řekli, že bude asi už někde na tržnici :D a nemá smysl to dál řešit. Druhý den jsem dostal mobil nový (to bylo sakra překvápko) ale nemělo to absolutně na to, co mě čekalo o den později, kdy jsem šel hrát další kolo turnaje. Po hře jsem totiž našel "ztracený mobil" přímo po otevření vrchní kapsy bagu na všech věcech, které jsem z ní předtím vyndaval.... Doteď jsem rodiči podezříván z nelegálního upgradu mobilu :D ale pro mě je to opravdu záhada...

TRUMFNĚTE TO NĚKDO!
 
Jedno se mi v bagu podařilo ztratit mobil.... Hrál jsem na Zbraslavi před lety ještě regionální tůru a po hře jsem ho nemohl najít, prolezl jsem všechny kapsy, vyndal co šlo, obrátil ho naruby a NIC. Tak jsme s tátou zkontaktovali operátora s tím, jestli by nám ho mohl zaměřit, ten se na nás obrátil s tím, že je někde v Libuši. To jsme si hned řekli, že bude asi už někde na tržnici :D a nemá smysl to dál řešit. Druhý den jsem dostal mobil nový (to bylo sakra překvápko) ale nemělo to absolutně na to, co mě čekalo o den později, kdy jsem šel hrát další kolo turnaje. Po hře jsem totiž našel "ztracený mobil" přímo po otevření vrchní kapsy bagu na všech věcech, které jsem z ní předtím vyndaval.... Doteď jsem rodiči podezříván z nelegálního upgradu mobilu :D ale pro mě je to opravdu záhada...

TRUMFNĚTE TO NĚKDO!
To asi Davide netrumfneme, my si totiž telefony kupujeme sami... ;-)
 
Tak při výměně bagu jsem zjistil, že krom holí v něm nosím:

- raincover
- pláštěnku na bag
- rukavici
- větrovku
- 15 dost vodrbanejch míčů
- 2 range balls
- krátkou alignment stick
- 3 igelitový pytlíky
- 72 náplastí
- klíč na driver
- placatku
- 17 tužek, mimo jiné z Čertovo Břemeno, Cornelia Belek, GC Liberec, Greensgate a jednu spešl s nápisem Petr Šulc (@jumbodedek )
- 10 markovátek
- 3 vypichovátka
- jelení lůj
- 2 chipy na driving
- vizitku do Turecka
- 73 celých a 25 zlámaných týček
- 380 Kč v 5ti a 10ti kačkách o které jsem stáhl @requo , @Sauron a @roman007

😮😮😮

IMG_4908.jpeg
IMG_4909.jpeg
IMG_4910.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom