Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chybi tlačítko další "nahoře" u stránkování

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
Přivítala bych tlačítko "další", které je dole u vlákna, i nahoře...
Případně možnost - tlačítko "přidat novou reakci" k vláknu nahoře. Pokud jsem nepřehlédla nějakou funkci, tak třeba v tomhle vlákně by se to vyloženě hodilo.
 
Přivítala bych tlačítko "další", které je dole u vlákna, i nahoře...
Případně možnost - tlačítko "přidat novou reakci" k vláknu nahoře. Pokud jsem nepřehlédla nějakou funkci, tak třeba v tomhle vlákně by se to vyloženě hodilo.

Co konkrétně máš na mysli? Libovolné diskusní vlákno? A tlačítko "Další" u stránkování? Toto tlačítko se zobrazuje u každého vlákna jak dole, tak nahoře nad vláknem. Pokud si na poslední stránce, tak se "Další" nezobrazuje. Zároveň nahoře nad vláknem je tlačítko "Odpovědět", což by pravděpodobně mohlo být přejmenováno, jak navrhuješ. (?)
 

Přílohy

  • PC.JPG
    PC.JPG
    21,8 KB · Zobrazení: 324
Upraveno moderátorem:
@requo tak ten můj problém se stránkováním mám jen na mobilu, v pc ne. A tlačítko odpovědět jsem prehlidla, přiznávám.
Screenshot_20200113-154629.png
Screenshot_20200113-154548.png
 
Ok, díky za upřesnění. Upravil jsem to, na mobilu už i nahoře by se mělo stránkování zobrazovat. Prosím o potvrzení. Pozor, u jednostránkových vláken se stránkování nezobrazuje (ani dole).
Funguje. A. Jednostrankovy, jasně. Takovej trotl zase nejsem. 🤡
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom