Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Česká Lípa

Mezi 4. a 5. jamkou bude nový rybník. 4. jamka je aktuálně zkrácená, provizorní green je jen kousek za horizontem.
Hřiště je místy mokré, ale jinak v dobrém stavu. Restaurace vaří. Dobře jako vždy. WC v provozu pouze na hřišti mezi jamkami 6 a 13.
Foto 1 - vpravo "zimní green", vlevo původní green na 4.jamce
DSC_0089.JPG

Foto 2 - pohled z horizontu 4. jamky přes plánovaný rybník směrem k 5. jamce
DSC_0088.JPG

Foto 3 - pohled zpět od červeného odpaliště 5. jamky ke greenu čtyřky, pravděpodobně přes budoucí vodu
DSC_0090.JPG
 
Pěkné. Alespoň vím, co mě čeká o víkendu a netrefím bagráka na 4. přes ten horizont. :D
 
Jsem zvědav, jak moc nakonec bude ta voda vstupovat do hry.
 
Mezi 4. a 5. jamkou bude nový rybník. 4. jamka je aktuálně zkrácená, provizorní green je jen kousek za horizontem.
Hřiště je místy mokré, ale jinak v dobrém stavu. Restaurace vaří. Dobře jako vždy. WC v provozu pouze na hřišti mezi jamkami 6 a 13.
Foto 1 - vpravo "zimní green", vlevo původní green na 4.jamce
Zobrazit přílohu 14682
Foto 2 - pohled z horizontu 4. jamky přes plánovaný rybník směrem k 5. jamce
Zobrazit přílohu 14683
Foto 3 - pohled zpět od červeného odpaliště 5. jamky ke greenu čtyřky, pravděpodobně přes budoucí vodu
Zobrazit přílohu 14684

A proc se nehraje na puvodni 4. green, kdyz je rybnik az za nim?
 
A proc se nehraje na puvodni 4. green, kdyz je rybnik az za nim?
Asi z bezpečnostních důvodů, pracují těsně kolem greenu.
 
Jsem zvědav, jak moc nakonec bude ta voda vstupovat do hry.
Nevím podrobnosti, ale podle kolíků bude voda až v místech současných odpališť, takže nová by mohla být vlevo ve svahu nad původními, jinde nevidím místo. Rybník bude až vpravo daleko do pole za současným autem. Takže voda by byla ve hře ze strany, jako na osmičce nebo na sedmičce. Ale je to pouze moje spekulace podle vykolíkovaného prostoru.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom