Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Česká Lípa

Tak nově sdílím poznatek, po včerejším turnaji, co mě včera v CL zarazilo. Doposud jsem ČL hrál jen tehdy, když bylo víceméně sucho, resp. rafy byly řídké. Konkrétně jamka číslo 9. Někde zhruba na hranici 160-180 metrů je fervej přerušena na takové dva samostatné ostrůvky a je tam ponechaný flek s rafem. Bylo by mi to fuk - kdybych v tom rafu po povedené rovné ráně železem na "střed" neskončil. Chápu tedy trochu, že je to krátký čtyřpar, ale snažím se vyhnout zástavbě (tzn neberu driver, jak naznačuje varovná cedule u odpaliště), jdu na "jistotu" na střed a i tak skončím v rafu (možné semiraf). Sice nízkém, ale fervej to nebyla (btw. na mapce na netu o tom není ani náznak), v reálu u odpaliště nevím, nevracel jsem se. :)

CL9.png

Lehce mám pocit, že to bylo ještě na jedné jamce, ale za boha si nemohu vzpomenout kde. To je asi fuk. :)
 
Upraveno:
Tak nově sdílím poznatek, po včerejším turnaji, co mě včera v CL zarazilo. Doposud jsem ČL hrál jen tehdy, když bylo víceméně sucho, resp. rafy byly řídké. Konkrétně jamka číslo 9. Někde zhruba na hranici 160-180 metrů je fervej přerušena na takové dva samostatné ostrůvky a je tam ponechaný flek s rafem. Bylo by mi to fuk - kdybych v tom rafu po povedené rovné ráně železem na "střed" v tom rafu neskončil. Chápu tedy trochu, že je to krátký čtyřpar, ale snažím se vyhnout zástavbě (tzn neberu driver, jak naznačuje varovná cedule u odpaliště), jdu na "jistotu" na střed a i tak skončím v rafu (možné semiraf). Sice nízkém, ale fervej to nebyla (btw. na mapce na netu o tom není ani náznak), v reálu u odpaliště nevím, nevracel jsem se. :)

Zobrazit přílohu 32945

Lehce mám pocit, že to bylo ještě na jedné jamce, ale za boha si nemohu vzpomenout kde. To je asi fuk. :)
Já ti povím kde - Ropice 18ka. Stejnej nesmysl = v dopadovce uprostřed FW ostrůvek roughu. Aneb jak hráče potrestat za rovnou a dlouhou ránu...
 
Já ti povím kde - Ropice 18ka. Stejnej nesmysl = v dopadovce uprostřed FW ostrůvek roughu. Aneb jak hráče potrestat za rovnou a dlouhou ránu...

Jj, to jo. Ono to asi bude leckde, ja myslel ještě jednu jamku v Lípě. No, snad si vzpomenu.
 
Upraveno:
Tak nově sdílím poznatek, po včerejším turnaji, co mě včera v CL zarazilo. Doposud jsem ČL hrál jen tehdy, když bylo víceméně sucho, resp. rafy byly řídké. Konkrétně jamka číslo 9. Někde zhruba na hranici 160-180 metrů je fervej přerušena na takové dva samostatné ostrůvky a je tam ponechaný flek s rafem. Bylo by mi to fuk - kdybych v tom rafu po povedené rovné ráně železem na "střed" neskončil. Chápu tedy trochu, že je to krátký čtyřpar, ale snažím se vyhnout zástavbě (tzn neberu driver, jak naznačuje varovná cedule u odpaliště), jdu na "jistotu" na střed a i tak skončím v rafu (možné semiraf). Sice nízkém, ale fervej to nebyla (btw. na mapce na netu o tom není ani náznak), v reálu u odpaliště nevím, nevracel jsem se. :)

Zobrazit přílohu 32945

Lehce mám pocit, že to bylo ještě na jedné jamce, ale za boha si nemohu vzpomenout kde. To je asi fuk. :)
Sice to není vidět na mapce, ale na hřišti to vidět je 😉. Pokud si dobře pamatuji, tak když to ještě bylo jen 9jamkové hřiště, tak tam to „přerušení” nebylo. Třeba se při nějakém „upgrade” vymění i cedule i birdie karta.

Tou druhou jamkou zřejmě myslíš č. 16, kde je fervej „rozdělena” na levou (pro sraby 😂) a pravou část ostrůvkem a také je tam ještě fervej přerušena pásem semirafu. Tam jsou navíc v ostrůvku vysázené stromy. Je to snaha tento pětipar alespoň lehce ztížit, neboť „paliči” chodí i z bílých „druhou” na grýn.
 
Sice to není vidět na mapce, ale na hřišti to vidět je 😉. Pokud si dobře pamatuji, tak když to ještě bylo jen 9jamkové hřiště, tak tam to „přerušení” nebylo. Třeba se při nějakém „upgrade” vymění i cedule i birdie karta.

Tou druhou jamkou zřejmě myslíš č. 16, kde je fervej „rozdělena” na levou (pro sraby 😂) a pravou část ostrůvkem a také je tam ještě fervej přerušena pásem semirafu. Tam jsou navíc v ostrůvku vysázené stromy. Je to snaha tento pětipar alespoň lehce ztížit, neboť „paliči” chodí i z bílých „druhou” na grýn.
Aneb mít na webu promo video, kde profesionál pustí vlajku z výšky (uznávám poloviční) na green...
 
Aneb mít na webu promo video, kde profesionál pustí vlajku z výšky (uznávám poloviční) na green...
„A komu tím prospěješ, co?” 🤭😂
 
6E029E9F-84FE-43E4-A3A3-76084092A74E.jpeg
 
766F7E38-78B7-43D7-80BE-71E0A607A766.jpeg
 
To tam Solfronkovi udělali přes zimu nějakou personální čistku, ne?:D
 
To tam Solfronkovi udělali přes zimu nějakou personální čistku, ne?:D
To asi ne. Jen prostě na tyhle pozice mají nejspíš smlouvy na dobu určitou jen na sezónu.
 
Super, že už otevírají.
Jen mě trochu mrzí, že tam nemůžeme jet. Chtěli jsem na velikonoce, bohužel na hotel nemůže jakýkoliv domácí mazlíček a já toho našeho nemůžu nechat tři dny doma 😢😢
Tak asi až v září na turnaj.
 
Chystám se tam v červnu na MID tour. Moje poslední návštěva nebyla úplně vydařená :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom