Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Češi na světových žebříčcích

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Češi na světových žebříčcích (Golf.cz)

Blíží se 24. Večer českého golfu a vyhlášení nejlepšího amatérského a profesionálního hráče. Federace letos nově nominovala na ocenění hráče podle amatérského žebříčku WAGR. České amatéry ovšem najdete už i světových žebříčcích mužů OWGR a žen Rolex Rankings.
Na světovém žebříčku OWGR jsou z Čechů nejvýše postaveni Ondřej Lieser a Klára Spilková. Na amatérské WAGRu to jsou Jiří Zuska a Sára Kousková.

Žebříčky hodnotí naše hráče odlišně, nejspíš podle typu odehraných turnajů. Například na amatérském WAGRu jsou nejlepší Zuska, Tichý a Zapletal, na světovém OWGR to jsou Novák, Hrubý a Balatka. Na ženském WAGRu jsou nejlepší Kousková, Melichová a Melecká, ale na světovém Rolex Rankings jsou to Melecká, Macková, T. Koželuhová.

Ve světovém žebříčku OWGR se mezi Čechy nějak vloudil Maďar Benjamin Palanzski.



Žebříčky: OWGR Rolex Rankings WAGR ČGF





The post Češi na světových žebříčcích appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
Njn, to úplně veselý pohled není.

Co se mi ale líbí, je to společné místo 2061. u OWGR. Tak je lepší být T2061. na světě, než třeba 59648. :)
 
Njn, to úplně veselý pohled není.

Co se mi ale líbí, je to společné místo 2061. u OWGR. Tak je lepší být T2061. na světě, než třeba 59648. :)
Taky jsem si toho všiml, otázka je, zda to není nějaká "sběrná" pozice u lidí, u kterých nemají dostatečný počet výsledku k hodnocení, nebo lidi, co neuhráli nějaké zaznamenatelné výsledky. Je jich tam totiž z mého pohledu tak nějak příliš :)
 
Taky jsem si toho všiml, otázka je, zda to není nějaká "sběrná" pozice u lidí, u kterých nemají dostatečný počet výsledku k hodnocení, nebo lidi, co neuhráli nějaké zaznamenatelné výsledky. Je jich tam totiž z mého pohledu tak nějak příliš :)
ano, je jsou to hraci, ktery odehrali turnaj zapocitavajici se do OWGR, ale neuhrali zadne body, tedy maji vsichni spolecne 0,00 :D
 
Takže vlastně taková odměna za účast - účastníš se, budeš 2061. na světě....
Vzhledem k tomu, že dle Teetime jsem v ČR dle HCP na 2388 místě, tak bych si polepšil 🤭

Jen nevím, co je lepší 2388 místo v ČR nebo 2061 celosvětově? 😆
 
Upraveno:
Vzhledem k tomu, že dle Teetime jsem v ČR dle HCP na 2388 místě, tak bych si polepšil 🤭

Jen nevím, co je lepší 2388 místo v ČR nebo 2061 celosvětově? 😆
ja jsem ted v TT 180. jsem zvedavy, jak se to pohne po zmene hcp :D
 
Vzhledem k tomu, že dle Teetime jsem v ČR dle HCP na 2388 místě, tak bych si polepšil 🤭

Jen nevím, co je lepší 2388 místo v ČR nebo 2061 celosvětově? 😆

Ale pozor, to 2388 místo je dělené, protože já je mám taky :) .
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom