Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čechy vs Morava - RyderCup 19.jamky?

Stav
Uzamčeno.
a bude to případně Ryder cup, nebo Presidents cup? ;)
 
Zdravím, mě by zajímalo, jak se bude v jamkovce počítat hráč hcp 10 versus hráč hcp 30. Co když jeden tým poskládá samé hráče z hcp pod 20 a naopak třeba tým Moravy, kterých se předpokládá, že jich bude málo bude mít většina hcp kolem 30. Nebo se to nebude řešit a bude se hrát bez ohledu na hcp.
 
Jde především o zábavu. Nicméně dá se rozdílný hcp hráčů upravit na vybraných jamkách ranami k dobru. Osobně bych byl nerad za spekulování a záměrnému nasazování vyšších hcp proti nízkým právě pro získání "výhod" v podobě ran navíc.

Když u nás jdu jamkovku s vyšším hcp tak zjistím náš hrací hcp a rozdíl po ráně přidám na každou jamku od nejtěžší výš. Dá se to.

Největší sranda je jít jamkovku s ženskými. Když neudrží krok tak klidně po třetí jamce začnou vyžadovat další rány k dobru [emoji23]
 
Jde především o zábavu. Nicméně dá se rozdílný hcp hráčů upravit na vybraných jamkách ranami k dobru. Osobně bych byl nerad za spekulování a záměrnému nasazování vyšších hcp proti nízkým právě pro získání "výhod" v podobě ran navíc.

Když u nás jdu jamkovku s vyšším hcp tak zjistím náš hrací hcp a rozdíl po ráně přidám na každou jamku od nejtěžší výš. Dá se to.

Největší sranda je jít jamkovku s ženskými. Když neudrží krok tak klidně po třetí jamce začnou vyžadovat další rány k dobru [emoji23]

Se mi zdá, že chodíš na golf s mojí ženou :)
Dávám ran, kolik je aktuálně potřeba, jsou to potvory :)
 
Se mi zdá, že chodíš na golf s mojí ženou :)
Dávám ran, kolik je aktuálně potřeba, jsou to potvory :)
Fuj, vy dva. :eek:
 
Jak vy DVA? Já jsem zlatíčko! Ke spokojenosti ženy dám k dobru kolik ran jen chtějí. To je ale asi tak všechno... [emoji23]
 
Abychom se někam posunuli, než dorazí nabídky resortů a rozhodneme se kde složíme své hole... vyrovnání hcp při jamkovce.

První návrh - hrací hcp hráčů (A1+A2)/2 = hrací hcp týmu A. Hrací hcp týmu A-B = počet jamek s ránou k dobru. To je asi takový ten standard. Otázkou je jaký maximální hcp hráče bude "akceptován" pro tyto účely. 36? 24? 18? Jde o to kolik dát maximálně ran k dobru "horší" straně. 3 mně osobně přijde už moc.

Může mít strana týmu mix (žena+muž)? Preferoval bych nesmíšené týmy. Pro účely počítání. Jinak proti mixu nic nemám.
 
Jde především o zábavu. Nicméně dá se rozdílný hcp hráčů upravit na vybraných jamkách ranami k dobru. Osobně bych byl nerad za spekulování a záměrnému nasazování vyšších hcp proti nízkým právě pro získání "výhod" v podobě ran navíc.

Když u nás jdu jamkovku s vyšším hcp tak zjistím náš hrací hcp a rozdíl po ráně přidám na každou jamku od nejtěžší výš. Dá se to.

Největší sranda je jít jamkovku s ženskými. Když neudrží krok tak klidně po třetí jamce začnou vyžadovat další rány k dobru [emoji23]
Ale no tak, o tom by se dalo diskutovat :)
 
Počkám na nabídky ještě do konce tohoto týdne, zpátky mi odpověděly zatím dva resorty z asi osmi, z toho jen jeden polovičatě (jen fee a ubytování mi má dodat někdo jiný). Dovolené, nejspíš, no.

Btw. určitě nechť jsou v týmu i ženy - kapitáni si vyberou. Mezi námi jich pár je a alespoň budeme mít všichni lepší slovník při nepovedené ráně. :)
 
Abychom se někam posunuli, než dorazí nabídky resortů a rozhodneme se kde složíme své hole... vyrovnání hcp při jamkovce.

První návrh - hrací hcp hráčů (A1+A2)/2 = hrací hcp týmu A. Hrací hcp týmu A-B = počet jamek s ránou k dobru. To je asi takový ten standard. Otázkou je jaký maximální hcp hráče bude "akceptován" pro tyto účely. 36? 24? 18? Jde o to kolik dát maximálně ran k dobru "horší" straně. 3 mně osobně přijde už moc.

Může mít strana týmu mix (žena+muž)? Preferoval bych nesmíšené týmy. Pro účely počítání. Jinak proti mixu nic nemám.
mix muz+zena ano, vyrovnání bych dal, ale max 1ranu na jamce, nasazoval bych proti sobe dvojce tak, aby vyrovnani bylo co nejmensi
 
Co tahle varianta?

Ryder Cup znak.png
 

Přílohy

  • Ryder Cup znak 2.png
    Ryder Cup znak 2.png
    152,5 KB · Zobrazení: 313
Se mi to libi, ale slo by tam dat jeste 19.jamku? Treba nad pohar, nebo vymenit 2017 a ten dat nahoru a dolu misto toho 19. jamku?
Nebo místo Čechy,Morava, Slezsko dát 19.jamku ;)
 
Jen blbněte.. Za chvíli přiletí nějakej magorskej právník kvůli autorským právům...:):):)
 
Jen blbněte.. Za chvíli přiletí nějakej magorskej právník kvůli autorským právům...:):):)
Kdo si hraje nezlobi
Pripadne skoncime u nazvu "O pohar nacelnika" :)
 
Jen blbněte.. Za chvíli přiletí nějakej magorskej právník kvůli autorským právům...:):):)
taky bych to nenazval ryder cup. ale 19.jamka cup
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom