Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Bükfürdo Grenfield (Birdland) golf club Maďarsko

...byla by z nich pekna moderatorska dvojice. uz jsme ale tedy hodne OT.
taky si říkám, kam asi zmizelo Maďarsko ? :D
 
Bilbo, proč ty pořád chceš vědět jak probíhá naše společná cesta mým Mini?
emoji57.png

Ty voe hlavně mu neprozrazuj detaily nebo bude chtít jet příště taky!
 
Tedy, to zní skvěle, mohli bychom tam udělat inspekční cestu. :)

Záleží hodně na termínu, ale na 3-4 dny někdy rozumně v týdnu bych se urval. Což je ale zcela určitě v rozporu s vašimi dovolenkovými možnostmi:(
 
no já mám v plánu tam jet někdy první týden v červenci, přes svátky. Už loni jsem tam chtěl jet, tak snad letos :) Jen přes koho si to rezervovat? nebo radši napřímo
 
Byli jsme tam loni. Hriste opravdu pekne az na par veci: Pisek v bunkrech tragickej nebo zadnej, pustili lidi z 10ky a pak hriste se uplne zaseklo, v klubovne nemeli na prodej zadne micky :) obchazet todle hriste s 5ti balonkama bylo opravdu o nervy :).
 
nám to každý rok řeší bezva paní Evička z http://www.cestovkalaplaya.cz/ .. takže ví a cenu udělá vždy nejlepší možnou
Ahoj, jezdím tam taky. První týden v září, hřiště je docela prázdné, začíná škola, počasí dobré hřiště bylo dobře hratelné. Od letos ka je pro hotelové hosty free po- pa do loňska pouze do středy. Objednávám u
http://www.golfplanet.cz/zajezdy/evropa/madarsko/bukfurdo/greenfield-golf-spa-resort-6.html
Je to bez problemu, ceny stejné jako přímá objednávka v hotelu.
Objednávka 90 dnu předem sleva.
 
Dnes jsem kontaktoval cestovku(Michal KŘEČEK) pravděpodobně pojedeme v termínu od 28.8 do 1.9.2017 tj v pondeli oběd podává se do 14.00 v klidu dopapáme pote kafe zakusek v 15.00 Ubytovat a hurá na hřiště večeře do 19.00 pote volná zábava v piano baru místní pivo a vino allsoft. Poslední den končíme snídaní golf a domů. Feetime nám zamluvit na pobyt cestovka, takže se o nic nestaráte, prostě pohoda rano před snídaní do termální ho bazénu vyhřat po hře do sauny venkovní bazén, pro negolfisty fitnes program (animátor)projížďky na kole hotelové půjčovna nebo sebou.
Termín napíší, kdo bude chtít může jet, mohli bychom tam mít denní turnaje o ceny, každý nějakou vezme s sebou a ty se může hrát.
 
Stoji tohle hriste za 1400kc a 200km (obe cesty) ??
 
zdražili?? ... hrávalo se tam za litr o víkendu, 850 v tejdnu ... za 1400 už je skoro ZALA a to je jiná káva
12800HUF (1120CZK) a 15900HUF (1390CZK) ted, na Zalu jedu taky, ale mam jeden vikendovy den volny jeste ;)
 
12800HUF (1120CZK) a 15900HUF (1390CZK) ted, na Zalu jedu taky, ale mam jeden vikendovy den volny jeste ;)

zdražili :( .. proto šly i zájezdy s cenou nahoru a tak jsme tam přestali jezdit, to hřiště je už spíše rekreační, než mistrovské ... jezdíme teď na ZALU, Pannonii nebo Old Lake
 
zdražili :( .. proto šly i zájezdy s cenou nahoru a tak jsme tam přestali jezdit, to hřiště je už spíše rekreační, než mistrovské ... jezdíme teď na ZALU, Pannonii nebo Old Lake
vsechna tato tri mam v planu, na tohle asi kaslu, dam si volno :)
 
Dnes v noci návrat z golfování u Balatonu ... Zala Springs-fee 18 jamek/všední den = 17.000 HUF, Golf Club Imperial-fee 18 jamek/všední den = 12.900 HUF, Yacht and Golf Club Balaton-fee 18 jamek/všední den = 11.900 HUF.
 
Včera jsme hráli s @MartinaX Greenfield a bohužel musím konstatovat, že za ty peníze to opravdu nestojí :(
Údržba zanedbaná, greeny flekaté a neupravené, jamky navrtanéné asi před měsícem a tudíž okraje převislé dovnitř. Větve a listí na fw, sucho a podivné odskoky. Odpaliště rozdrbané a křivé jak tankodrom.
Jinak by to bylo opravdu krásné hřiště parádně usazené v krajině, hezky modelované, ale ta údržba všechno zazní.
Při srovnání s tím co jsem hrál v ČR je tohle hřiště úpravou na úrovni vesnické 6 jamkové akademie v Košťálově (to není nic s @JanKostalCZE , tak se to fakt jmenuje :D)
DSC_0824.JPG
DSC_0825.JPG
 
Upraveno:
Přesně stejnou zkušenost mám z loňského podzimu. To jsem ale přisuzoval právě tomu podzimu, že už to dost flákaj. Ale vidím, že to tím asi nebylo. Evidnetně je tam z principu něco špatně.
 
nojono, je to konec a budou se tam courat už jen důchodci, kterých tam značně přibejvá a je jim jedno, na čem hrají .. mají to jako procházku mezi stromy kousek za hotelem...

škoda, bývalo to moc fajn místo....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom