Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

AŤ JE VESMÍR NEKONEČNĚ ZELENÝ

josvel

Nováček
Dobrý večer golfoví přátelé. Jmenuji se Josef Velíšek. S golfem jsem začal poměrně pozdě v 58 letech a dnes je mi 66. Možnost byla už dříve, ale připadal mi málo akční. Ó jak hluboce jsem se mýlil.
Zelenou kartu jsem udělal až na druhý pokus. Přípravu na ni jsem vzal tak důkladně, že jsem pro zánět žil, udržel hůl jen jednu jamku. Golfu jsem tak jako mnohý a mnohá z Vás totálně propadl. Hraji často, hraji rád… Pracuji jako maršál na Slapech a vloni jsem si udělal trenéra ČGF.
Na tomto webu jsem, výhodně a ke své spokojenosti, nakoupil několik holí a občas zabrousil i sem na 19. jamku. Moc se mi tu zalíbilo a proto jsem se zaregistroval jako člen.
Tak ať je vesmír nekonečně zelený :)
PS
Přikládám soubor PDF, ať je vám k užitku :)
Josef
 

Přílohy

  • ZÁKLADY GOLFOVÉ TECHNIKY.pdf
    1,3 MB · Zobrazení: 1.115
Vitej!
Ma marshal/trener vubec jeste cas a chut chodit hrat?

PS: nezapomenout foto vybavicky do witb, aby si dostal odznacek :)
 
Vitej na foru. To je fajn, marshalu tu uz par je, napr. @karlos konopiště. Jak si se k marsalování dostal? Pojd si s nami v pondeli zahrat na Certovo Bremeno. To mas skorem za rohem.
 
Vitej na foru. To je fajn, marshalu tu uz par je, napr. @karlos konopiště. Jak si se k marsalování dostal? Pojd si s nami v pondeli zahrat na Certovo Bremeno. To mas skorem za rohem.
Už jsem mluvil s Honzou, v pondělí sloužím maršála. A na Břemenu jsem v úterý :)
Na Slapy jsem chodil hrát už od jejich začátku a tak jsem tam znal lidi z managementu i maršály. Hledali maršála, tak jsem to vzal :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom