Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všichni na 19 jamce

Pepíto

Nováček+
Ahoj všichni jsem pepíto a jsem z valašská díky že jste mě přijali do rodiny.Golf hrají 4 roky ale bohužel z časových důvodů se dostanu na hřiště jednou za týden.Ale mám doma 120 m 3 pár z greenem tak doma aspoň trénují.Hole mám mizuno železa a driver mizuno teprve v plánu příští rok.Tak ještě jednou golfu zdar 🤘🤘🤘
 
ááá soused - tož vitaj ogaro ;). Taky jsem měl kdysi dávno něco doma podobného.
 
20220515_175517.jpg
20220515_175509.jpg
20220515_175442.jpg
IMG-20220510-WA0005.jpeg
 
Líbí se mi, že topinku k sousedům spolehlivěj krejou děti na houpačce nebo v bazénu:up:! Pošli detaily greenu, tohle už je solidní driving. Mohli bychom udělat výjezd a zahrát si soutěž o HOLE IN ONE. :p
 
Líbí se mi, že topinku k sousedům spolehlivěj krejou děti na houpačce nebo v bazénu:up:! Pošli detaily greenu, tohle už je solidní driving. Mohli bychom udělat výjezd a zahrát si soutěž o HOLE IN ONE. :p
Sousedi nemáme :)a zítra pošlu Green ale Karlštejn to není;)
 
Ahoj @Pepíto. Vítej... Poděl se prosím i o výrobní postup! To je splněný sen!

Plus prosím - jak se to podařilo prosadit doma?

Vítej na Jamce, ať se ti mezi námi líbí!
 
Ahoj .Odbagroval jsem asi 20 t hlíny :)navezl jsem štěrk 4/8 cca 10 cm zahutnil a pak jsem namíchal 50/50 bílý písek a substrát objednal jsem si semeno na jamkoviste (do dánského podnebí)a zasel a 100kg válcem jsem ho zahutnil.a čekal.no a tet seču obden vretenovou sekačkou a hnojim a zavlazuju takže trochu starost.Doma jsem to prosadil tak že jsem manželce řekl že udělám pro děti hezký placek na hraní a když bylo hotovo tráva vyrostla já navrtal jamku tak přišla a říká "to je Green vole" 🤣🤣🤣🤘🤘🤘🤘
 
Perfektní, akorát bacha na odraz míčku od těch šutrů !

Já časem dvojici svých greenů zrušil, bo jsem nedělal nic jiného než se o to staral a na vlastní golf pak neměl čas.

Jinak ještě je k tomu dobrý bunkr a na trénink nemusí být vůbec velký, ikdyž trochu práce s ním taky je ;).
 
Jj od těch sutru to je mazec :)To většinou je míček ve slonim zadku.bunker mám v plánu na jaře a starost to ti nemusím povídat to víš sám ale zatím mě to baví a děti si tam pinkají taky takže co bych pro ně neudělal ;)
 
Já kdysi v trávě sekačkou trefil míček a ten letěl do králičáku a v tom tlustém plechu byl takový důlek, že kdyby to někoho trefilo do hlavy, tak je asi po něm.
Odraz od železa je vůbec nejhorší - to nabere snad dvojnásobnou rychlost. To znám co jsem také ještě trefil kovový sloupek :rolleyes:.
Teď už doma spíše používám tréninkové míčky: https://almostgolf.com/ těch jsem před cca 10 lety objednal kopu a nejsou úplně špatné - mají celkem reálnější pocit než pěnové nebo lehké plastové. Je to taková tvrdá pěna nebo něco takového.
 
Aha?díky za tip:up:A driver snimi jde trénovat?
Jde, ale poletí to tak odhadem 100-130m.
Driver jsem pravda u těchto míčků nezkoušel, ale třeba 7i když dávám normálně cca 125m, tak s těmito míčky tak 60 - 70m.
Teď jsem si všimnul, že na té titulní stránce je i tabulka a z té vychází driver tak 110m (tam je to v Yardech).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom