Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj všichni, jsem Jamie z Q Golf 👋

qgolf

Nováček
Jméno
Jamie
Klub
Cambridge Golf Club
HI (HCP)
4
Ahoj všichni, jsem Jamie z Q Golf 👋

Nejste si jisti, jaký je protokol týkající se společností zveřejňujících příspěvky v 19jamka, ale byli jsme zmíněni v příspěvku a myslel jsem, že se podívám na komunitu zde!

Jsme tvůrci Q - jediné nastavitelné golfové hole, se kterou můžete hrát všech 18 jamek. Upravte si 11 různých nastavení loftu, od putteru po lob wedge.

p.s. ano, používám Překladač Google. Omlouvám se za své hrozné české psaní!
 
Ahoj Jamie, vítej na Jamce. :)

Překladač Google je poměrně schopný, díky tomu píšeš lépe, než někteří rodilí mluvčí. Každopádně vítej na Jamce. Jak jste se k výrobě Q dostali? A proč, vlastně?
 
@requo haha, děkuji! (Ano, kvalita Překladače Google se za posledních 10 let rozhodně zvýšila)

Q Golf byl původně nápad mého spoluzakladatele (a otce) Simona.

Byl vášnivým golfistou a před 25 lety si koupil nastavitelnou golfovou hůl „Superstik“, aby ji vyzkoušel.

Ze své zkušenosti cítil, že koncept golfu pouze s jednou holí je krásně jednoduchý, ale konkrétní provedení nehrálo jako moderní hůl.

20230808200833-screenshot@2x.png


Takže semínka nápadu byla zaseta, ale on se zabýval jinými věcmi.

Jednou z dalších věcí, o které se snažil, byl mechanismus nastavení loft / ležení pro golf, který skončil licencovaným společností Taylormade a nakonec prodán společnosti Nike pro použití v řadě dřev "Covert".

Před třemi lety COVID-19 eskaloval a na pomoc ekonomice udělila novozélandská vláda malé granty na pomoc při realizaci podnikatelských nápadů.

Simon se do tohoto grantu přihlásil a použil ho k vytvoření prototypu svého nápadu.

Odtud to bylo jen HODNĚ opakování.

O něco později jsem se rozhodl prodat svůj vlastní IT byznys a spojit síly s ním jako spoluzakladatel.

Nyní jsme zaznamenali fantastický růst a prodali Q ve více než 40 zemích po celém světě.

Jelikož jsme s Q osobně hráli 2+ roky, oba jsme viděli potenciál tohoto konceptu.

Je to opravdu velmi lehký a osvobozující zážitek procházet se po fairwayích jen s holí nebo dvěma v ruce!

Nejsme tu proto, abychom rychle vydělali dolar, ale abychom vytvořili krásný a kvalitní produkt, který umožní lidem po celém světě užít si golf.

p.s. pokud by měl někdo zájem, nabízíme dopravu po celém světě zdarma, včetně České republiky! Podívejte se na https://q.golf (mimo USA nabízíme pouze „Q Kit“, který obsahuje nastavitelnou hlavu a extra dlouhou rukojeť kvůli složitosti přepravy a cel!)

adjustment-large_1296x.gif
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom