Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

AERIFIKACE - KDY a KDE, podělme se o poslední krásné greeny

byl jsem MB v sobotu ráno a mohu potvrdit...ráno mlha a hodně vody na greenu, od druhé devítky již bez vody - již svítilo a vyschlo a hlavně byly greeny stažené....rychlé, vizuál krása...spousta hřišť takové greeny nemá v plné sezóně :up:
To jsme se hezky vystřídali... Já byl v neděli TT 10:30...
Bylo hodně napršeno, greeny držely. Na některých místech byly kaluže, a to včetně malých kousků greenů + potvrzuju neuvěřitelné množství žížal . A velmi slušný stav greenů na Boleslavi trvá, takže doporučuju všem si zajet MB zahrát.
 
dnes Zbraslav tyden po aerifikaci velmi slusne... sice pomalejsi ale moc pekne greeny uz to ani nestace... hole 7 predelavaji a je z 5paru jen 4par se zimnim greenem..... jinak supr.. stavnate hriste se slapama se to neda srovnat.. greeny na slapech rychlejsi
 
Včera Slavkov , prořezané, lehce zapiskované a uválené, do pár dní to nebude mít vliv na hru
 
A dnes i Kaskáda Brno, zapískováno (tenké duté hroty)
 
Dnes Hořehledy zahajují aerifikaci a pískování herních greenů = až do konce března 24 platí zlevněné celodenní fee 300 Kč.
 
Info z MB z neděle: greeny po aerifikaci a pískování úplně v pohodě hratelné.
Potvrzuji, byl jsem v sobotu na zabíjačkovým turnaji. Ovar stál za houby, bylo tam je libový maso (co je to za ovar bez ouška, líček, ledvinek a jatýrek, a kde je rypáček, taková ta zásuvka?), ale greeny OK. Jelito dobrý, prdelačka chyběla.
 
Černý Most po aerifikaci
41B93ECF-C9BA-4BA6-BE56-04889BB7A465.jpeg
 
Update MB z neděle 5.11.... greeny pořád v pohodě ;) na některých už jsou ale větší vady.
 
Albatross zavírá pro nečleny v neděli 12/11 - greeny lehce propískované, ale výborně hratelné, fairwaye skvělé.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom