Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

3 kolový vozík - doporučení

Belis

Nováček
Za mě doporučuji Clicgear, ale ta cena je samozřejmě vyšší. Za kvalitu se platí. Je to ale držák.
 
Mám Rovic od Clicgearu a taky jsem spokojený. Je to o něco levnější verze Clicgearu. Potřeboval jsme něco co bude malé do kufru auta. To byla moje hlavní podmínka. Jinak bych řekl, že záleží, co od vozíku chceš. skladnost, úložné kapsy atp. plus ještě co dávají/lze dokoupit za příslušenství (držáky lahví, deštníku atp.).
Jediné co mi vadí, že občas přední kolo zapadne do nerovnosti na hřišti. Nevím, jestli to mají ostatní vozíky podobné... resp. jestli mají jiné vyvážení.
 
Z manuálních vozíků asi nemá cenu vybírat jinde než u clickgearu.
 
Děkuji za první podněty. Vzhledem k tomu, že začínám, tak jsem nechtěl jít do toho nejlepšího a poohlížel jsem se spíše po něčem starším, ale nic mě nezaujalo a nechtěl jsem dávat šestku na Clicgear. Zkusím to tedy ještě promyslet, jestli nezvolit tedy dražší a kvalitnější, než mít pak nějaké problémy.
 
Upraveno:
Podle mě stačí koupit ojetý Clicgear, cena bude podobná jako u tebou uváděných vozíků. Udělal jsem to taky tak a spokojenost = robustní, skladný a lehce ovladatelný vozík.
@macdav - přední kolečko do děr nezapadá;)
 
Clicgear použitý koupíš běžně kolem 3t na levnygolf.cz nebo ve skupině golfbazar na fcb.
 
Děkuji za první podněty. Vzhledem k tomu, že začínám, tak jsem nechtěl jít do toho nejlepšího a poohlížel jsem se spíše po něčem starším, ale nic mě nezaujalo a nechtěl jsem dávat šestku na Clicgear. Zkusím to tedy ještě promyslet, jestli nezvolit tedy dražší a kvalitnější, než mít pak nějaké problémy.

Osobně bych doporučil koupit něco z druhé ruky, ideálně ten clickgear - výhodou je, že si to případně ošaháš a zjistíš, co komu vyhovuje a cena je zpravidla nižší. A přinejhorším téměř bez ztráty ceny prodáš dál v pořadí.
 
Případně na clubhouse.co.uk koupíš rovic v přepočtu za 4000. S dopravou zdarma.
Vyzkoušený obchod, koupil jsem tam motocaddy.
 
OK, ale k motorovému vozíku jsem ještě nedozrál:)
Proto nekoukej na motocaddy :)
Já když to řešil, taky všichni doporučovali clicgear.
Já měl pár let vozík za 1700 novej a svou službu udělal. Ještě ho mám v garáži a kolega s tím stejným chodí do teď. Pak jsem přešel na elektriku.
Můžu ti ten svůj přenechat za 500 a ty si počkej na nějakou dobrou akci na clicgear :)
 
Clicgear rozhodne nebrat, je to tezke, neskladne, strasne heblo, rozhodne doporucuji cokoliv od BigMaxu, daleko propracovanejsi materialy, lepe skladne apod - a mrkni radeji na ctyrkolak :)
 
Proto nekoukej na motocaddy :)
Já když to řešil, taky všichni doporučovali clicgear.
Já měl pár let vozík za 1700 novej a svou službu udělal. Ještě ho mám v garáži a kolega s tím stejným chodí do teď. Pak jsem přešel na elektriku.
Můžu ti ten svůj přenechat za 500 a ty si počkej na nějakou dobrou akci na clicgear :)
To máš nějaký dvoukolák asi, že?
 
Clicgear rozhodne nebrat, je to tezke, neskladne, strasne heblo, rozhodne doporucuji cokoliv od BigMaxu, daleko propracovanejsi materialy, lepe skladne apod - a mrkni radeji na ctyrkolak :)
Super, díky za názor, kouknu se na to.
 
OK, ale k motorovému vozíku jsem ještě nedozrál:)
Aktuálně je jeden moc pěkný bílý clickgear za 3.900 na levnogolfu. Já za sebe můžu říci, že clickgear je dobrá volba.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom