Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz 28. Večer českého golfu je tu! Nenechte si ho ujít v přímém přenosu na TV Golf Channel

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
28. Večer českého golfu je tu! Nenechte si ho ujít v přímém přenosu na TV Golf Channel (GolfExtra.cz)

Golf a tradice k sobě náramně pasují. A golfový rok tradičně uzavírá Večer českého golfu, který se letos uskuteční 20. prosince 2023 už po osmadvacáté. Loučení se sezonou, která byla pro český golf velice úspěšná, se odehraje opět ve Slovanském domě a být přitom mohou prostřednictvím přímého přenosu na TV Golf Channel ve středu od 20 hodin všichni golfoví fanoušci.

Pokračovat ve čtení...
 
Kopčáci reprezentují v plné sestavě!

IMG_3790.jpeg
 
Hned druhý záběr večera…

Zobrazit přílohu 39081

Jaký to osobně bylo? :) Teda, ale trochu mě jako paranoidního ajtáka zaráží ta fotka tebe sama "živě", a ty tam a viditelně se na mobil nedíváš. Dvě možnosti, buď ti to provedl tu momentku někdo jiný (nuda), nebo si seděl zároveň tam i tam... a pak VŠECHNO JE TO PODVOD! :)
 
Jaký to osobně bylo? :) Teda, ale trochu mě jako paranoidního ajtáka zaráží ta fotka tebe sama "živě", a ty tam a viditelně se na mobil nedíváš. Dvě možnosti, buď ti to provedl tu momentku někdo jiný (nuda), nebo si seděl zároveň tam i tam... a pak VŠECHNO JE TO PODVOD! :)
Aspoň, že ten záběr zachraňovala ta pěkná žena v popředí 🤩
Stejně to kameraman zabral jen kvůli ní 😉
 
tak asi zpětné přetáčení doma po návratu a hledání sama sebe? to jde až týden zpět....

Nj, uplne si mi to pokazil, tu moji konspirační teorii takhle při KOPRU v práci před Ježíškem. :up: Akorát pak ztrácí to kouzlo ta nálepka "živě", když je to ze záznamu.
:)
 
Přesně!!:D......paní jsem poznal hned živě na první dobrou:)....ale abych identifikoval ostříhanýho @mkopcak , tak jsem to musel dvakrát vrátit:D:D
Taky jsem čekal Rumcajse 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom