Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 2021: Kolik ČR hřišť jste letos dali?

2021: Kolik ČR hřišť jste LETOS dali?


  • Hlasovalo
    55

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
2021-crhirste.png


Blíží se pomalinku konec roku a je na čase období drobného bilancování, v našem případě golfového. Letošní rok byl znovu poznamenaný Covidem, takže pro mnohé komplikace, ale pro některé golfisty s ohledem na jejich hru a možnost cestování po golfových hřištích to mělo i nějaké ty klady. Jak jste na tom letos vy, kolik ČR hřišť jste letos golfově navštívili?

A každý, kdo navíc jmenuje tři hřiště, která ho nejvíce letos potěšila (případně zklamala), dostane like a virtuálního bludišťáka! :) :up:🏌️‍♂️


---
PS: Pro rychlé dohledání počtu odehraných může každému Jamkaři posloužit i mGolf ("Hřiště v ČR" + nastavení filtr pravidel)

Výstřižek.JPG
 
Upraveno:
Já zvládnul 16 různých hřišť, z toho 5 zcela nových. To vzhledem ke svým dispozicím považuji za nad očekávání dobrý výsledek.

Velmi mne potěšily Semily, jejichž renomé je předchází. Překvapil Harrachov a zklamaly Olšovky - u těch to ale s velkou pravděpodobností bylo momentálními vydatnými dešti, takže se tam určitě ještě vrátím!
 
@requo - když jsem jich dal 12, nesmím hlasovat :-D? Protože ta možnost chybí :p 4,5 nových hřišť (4 osmnáctky a Forest na Kácově)
Jinak nejvíc mě letos potěšila tato hřiště - OAKS, Šilheřovice a Grabštejn, tam se rád vracím.
 
@requo - když jsem jich dal 12, nesmím hlasovat :-D? Protože ta možnost chybí :p 4,5 nových hřišť (4 osmnáctky a Forest na Kácově)
Jinak nejvíc mě letos potěšila tato hřiště - OAKS, Šilheřovice a Grabštejn, tam se rád vracím.

Ne, díra v Matrixu. Sorry. :)

opraveno, dík :up:
 
Tak já letos hrál na 19 hřištích v ČR a z nich bylo 9 hřišť poprvé ;);) Z těch nových mne potěšil Mnich,Hluboká a Č.Krumlov. Č.Lípa je rok od roku lepší a lepší.Karlštejn je na mne fyzicky náročný,ale líbí se mi.A nesmím zapomenout na Hořehledy :up::up::up:Tam se budu vždycky rád vracet za domovskou atmosférou :):):)
 
Pokud dobře počítám, tak jsem hrál letos na 16. hřištích. Kvalitativně jasná jednička Albatross, dvojka Kynžvart, trojka asi Česká Lípa. Zklamání Ypsilon ( letošní greeny ), Mladá Boleslav ( už dva roky špatné ferveje ), Grabštejn ( celkově nekvalita, ale hlavně greeny a čerstvě špatná zkušenost, když si nechají na recepci zaplatit a pak řeknou, že se hraje celá osmnáctka na zimní greeny, na začátek listopadu, když nemrzne a když se jedná právě o Grabštejn - divné ).
 
Já byl letos velký cestovatel, jestli mě paměť neklame,tak čtyři, doma, Hořehledy, Molitorov a Mladé Buky..:D, Hořehledy jsou taková srdcovka,bylo to první cizí hřiště a první jamkovka, Molitorov jde kvalitou nahoru za super fee a pěkné greeny, Mladé Buky dobrý, potěšila podzimní cena 1/2.. No a doma to nebudu moc komentovat, všeobecně byly všechny hřiště pěkný kvůli počasí, jediné co bych vypíchl byly greeny v druhé polovině sezóny, na konopí neobvyklá rychlost díky několika mezinárodním turnajům..
 
Letos jsem hrál na 19 ti hřišťích
z toho 8 jsem navštívil prvně. Z nich se mi nejvíc líbilo na D.Dobrouči. Ale i Loreta Pyšely a Ypsilonka jsou pěkná hřiště. :)
 
Letos mám 27 domácích hřišť a z toho 16 poprvé. Ano, trochu jsem se do toho opřel.

Z resortů kam jezdím hrát pravidelně si můj vysoký standart drží a nikdy nezklamou hřiště Kaskáda, Ostravice, Kácov, Slavkov, Kravaře, Čeladná a Ropice.

Z těch hřišť kde jsem byl letos úplně poprvé mě nejvíce nadchly čarokrásné Mariánky a luxusně hratelné Lipiny. Velice mě překvapily dobře hratelné Cihelny a překvapivě i devítka Háje, kde byl asi nejlepší poměr cena a výkon. No a nebýt špatných grýnů - tak sem napíšu i Ypsilonku (přece jenom jsem ji sem napsal).

Naopak velice zklamaný jsem odjížděl z Kynžvartu (grýny byly strašné, nechápu jak si to hřiště může držet tak vysoký standart), nelíbilo se mi v Roudničce u Hradce Králové (některé nesmyslné jamky), divné bylo hřiště Ještěd (zde jsem si často vzpomněl na Bernolákovo - nevím proč), vůbec mě nenadchl Černý most ani Mladá Boleslav (ale obě hřiště jsem hrál buď brzo na jaře nebo pozdě na podzim).
 
Nejvíc mě uchvátil Kácov, pak super bylo Konopiště a Mnich, Oaks taky dobrý, u toho potřebuji ještě pár návštěv abych si ho víc oblíbil.
 
U mě 10 hřišť - z toho 2 poprvé - Kácov, Bohdaneč. Nejlepší Kácov - spojeno s pobytem s manželkou - to jsem prostě musel vyhodnotit jako nejlepší :) Velmi příjemné překvapení Písek, tam jsem opravdu dlouho nebyl, byl jsem tam v ideální čas, krása...nejčastěji Y - jak mnohokrát psáno - všechno tam je pro mě absolutní špička v ČR, ale ty greeny, ty greeny....MB - takové smíšené pocity - mám to tam rád, ale...Benátky je srdcovka - layupy a greeny výborné, na nic si nehrají, ve své cenové skupině rozhodně nadstandard...Kuňka dobré, ale že bych si něco extra zapamatoval, to ne...Česká Lípa jde rok co rok nahoru :up: a Lázně Bohdaneč - vybavím si tu pohodu, ochotu personálu a pár zajímavých jamek...Slapy jednou, tak nějak odškrnuto - to hřiště mě nějak neoslovilo, jednou ročně mu dávám šanci a furt nic...Sokolov na závěr - na ty písečné greeny nikdy nezapomenu, ale beru to jako raritu, jinak je to tam vždy v pohodě, jednou dvakrát za rok (jen ten hluk z dálnice :()...celkově jsem dost spokojen, krásný to rok ;)
 
Běžně hraju ročně kolem 35 hřišť, letos to bylo přes 50 hřišť. Hlavně díky dětem, které s golfem začínají a tak jsme hráli hodně akademií a menších neznormovaných hřišť.

Z nově navštívených hřišť mě oslovil Slavkov - kvalitou, rozmanitostí jamek. I restaurace byla fajn.
Z často navštěvovaných hřišť mě stále neomrzel Mnich - hlavně ta krajina České Kanady, klubovna s terasou a výhledem. Ano, kvalita není vždy špičková, ale začínal jsem tady a to hřiště mi přirostlo k srdci.
No a úplně nejvíc mě nadchlo hřiště, na které jsem narazil v podstatě omylem při toulkách Českým rájem - Morcínov. Soukromé kratší hřiště, kde o návštěvníky (jak jsem pochopil) moc nestojí. A přitom jde o hřiště v úžasné krajině, s kvalitou, za kterou by se nemusely stydět ani hřiště typu Slapy apod. A vládne tady božský klid.
 
Běžně hraju ročně kolem 35 hřišť, letos to bylo přes 50 hřišť. Hlavně díky dětem, které s golfem začínají a tak jsme hráli hodně akademií a menších neznormovaných hřišť.

Z nově navštívených hřišť mě oslovil Slavkov - kvalitou, rozmanitostí jamek. I restaurace byla fajn.
Z často navštěvovaných hřišť mě stále neomrzel Mnich - hlavně ta krajina České Kanady, klubovna s terasou a výhledem. Ano, kvalita není vždy špičková, ale začínal jsem tady a to hřiště mi přirostlo k srdci.
No a úplně nejvíc mě nadchlo hřiště, na které jsem narazil v podstatě omylem při toulkách Českým rájem - Morcínov. Soukromé kratší hřiště, kde o návštěvníky (jak jsem pochopil) moc nestojí. A přitom jde o hřiště v úžasné krajině, s kvalitou, za kterou by se nemusely stydět ani hřiště typu Slapy apod. A vládne tady božský klid.
Kde je ten Morcínov, prosím?
 
Já letos v ČR 28 hřišť (z toho 9 poprvé)........z těch nových se mi asi nejvíc líbily Šilhéřovice, Kravaře a Mnich. Ale to největší letošní golfové nadšení ze hřiště jsem zažil mimo ČR, a to na Penati:up::up:... a při poslední letošní hře na Schloss Pichlarn v Rakousku:up:
 
Vzhledem k tomu, že za golfem dojíždím hromadnou dopravou a do Hořehled to mám 20 minut, tak jsou můj favorit 3x. Je tam pohoda, vždycky dobrá nálada a hřiště mě pořád baví. Líbilo se mi i v Bechyni, kdysi, ale kvůli výše řečenému je to pro mě passé :).
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom