Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Grabštejn 10.6.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 10-06-23

Stav
Uzamčeno.
Jen drobnost, máte tam loňský rok a "kopie" ..
aspoň teda včera, když jsem se přihlašoval.

Bohužel ano, proto jsem psal "Propozice jsou sice zastaralé (v tomto kraji je to všechno trochu jinak :) - ale jednou to tam na recepci snad už upraví, pracuje se na tom! :) "

Kdybych to mohl opravit, už jsem to dávno udělal, ale tohle je čistě na Grabštejnu, nemám přístup do toho systému, prosba o opravu tam šla už několikrát. Vyřeší se to. Dříve nebo později určitěěěě.... :) ;)
 
Mam v kalendari, kde se ale muze jeste neco zmenit. Takze jeste neumim slibit, ale sanci to ma :)
Letos mi neni prano, odjezd deti na skolu v prirode se u jednoho posunul presne do toho spravneho dne...:-/
 
No oprátka to sice nebyla, ale hangover slušný :eek:
Bohužel greeny nejsou v dobré kondici, místy holiny, fleky a motokros. Na 2 jamce je zimní green :(
Překvapivě však jsou greeny pro všechny hráče stejné a někteří zahráli i 70, takže nezbývá než se těšit. Aspoň na tu partu co přijede, golfu pohraje, nají se a napije, jistě i nějakou tu diskuzi povede a dobré slovo utrousí. Tak 10.6. ....
 
No, tak budeme čipovat rovnou do jamky, ne? :) Drive, příhra, čip... birdie, nejhůř par, když náhodou jamka na poslední chvilku cukne. No Problem.:p

A pěkně prosím, kolik zahráli na druhé devítce, když první byla za 70?
 
@Ferrry v aktuální recenzí s fotkami od @ulilee ke Grabštejnu mi v komentáři položil otázku, jestli skutečně na tomhle bude turnaj 19.Jamky? Protože ty komentáře k recenzím jsou poněkud zastrčené, tak si dovolím zareagovat tu a vlastně tak nějak pro všechny ;)

---
Ano, máme tu turnaj (každoročně) a osobně se na něj i s @kristyna a @HonzaS, mým spoluorganizátorem místního turnaje a Grabštejnským místňákem, velmi těšíme.

A uvidíme rádi každého, kdo dorazí, jako i předchozí roky. Na Grabštejně to není jen o kvalitě hřiště jako takovém, ale i o prostředí, kolektivu, setkání a vůbec přístupu a vstřícnosti k nám, běžným golfistům. A vůbec 19. jamka , která se jednak jako celek stará jak o pohodlí svých uživatelů, tak v některých svých akcích obdobně drží basu i s dlouhodobými parťáky v podobě souznějících hřišť, i když s ohledem na okolností prostě nemají zrovna silný rok. Každopádně, osobně se i domnívám, že celková cena 900 Kč dle propozic turnaje o víkendu za 18j fee v hezkém prostředí, startovné s bohatou snídani, sváčou a steakem z grilu po hře i s ohledem na aktuálně slabší herní plochy je ze strany hřiště víc než férová. :up:

Určitě díky @ulilee za aktuální obrázky i užitečnou a autentickou recenzi (viz recenze Grabštejn), každý určitě zvažte, jestli vám to za to stojí, ať pak nebrbláme... varováni jsme byli. :) A na ty co nakonec z našich řad přijedou, věřím, že pár flajtů jako každý rok seskládáme - těšíme se na vás! A místňáci všech herních úrovni to už prostě znají a pravidelně i turnajově hrají. A často i velmi dobře :up:⛳
 
Upraveno:
Stejně hraju šroty, takže se na mě těšte (kdo chce). Sice asi trošilinku brblat budu, spíše to ale budou neslušná označení mé osoby (kdo se mnou hrál, ví, že to jiné být nemůže), podmínky budou pro všechny stejné. A let hole budu případně směřovat na travičku, aby se nepolámala.
 
Už tam budééééééém ??? ;);) Těším se na všechny jamkaře co dorazí ;) Rodinou atmosféru, super steaky na grilu, zelenou, pivko a super náladičku :D Moc se na vás těším děvčata :):) Na kluky taky ;)
 
Někdo skrz slepičky vyrábí vajíčka, někdo pálí slivovici, někdo jen tak lelkuje a někdo žije Jamkou jak přes týden, tak i o víkendu.🥰 Tak holky, kluci - za skoro týden v sobotu na Grabštejně. Nebojte, bude i víno a i další golfové ceny. Ale vyjma jiného budou, jako letos vždy, i zaručeně domácí pohárky vyrobené s láskou ke golfu, které nepluly z Číny :)

8c1ad700-ccbe-4508-87c2-39ffc78a4eb0.jpeg 90f77513-5e8d-4c33-a527-476d32698338.jpeg 8c25a355-ec74-4e23-bc49-a4afc9c1a461.jpeg
8B40B5D5-DB2D-4DCB-A85F-FCD7D043FE37.jpeg
 
Upraveno:
Někdo skrz slepičky vyrábí vajíčka, někdo pálí slivovici, někdo jen tak lelkuje a někdo žije Jamkou jak přes týden, tak i o víkendu.🥰 Tak holky, kluci - za skoro týden v sobotu na Grabštejně. Nebojte, bude i víno a i další golfové ceny. Ale vyjma jiného budou, jako letos vždy, i zaručeně domácí pohárky vyrobené s láskou ke golfu, které nepluly z Číny :)

Zobrazit přílohu 36217Zobrazit přílohu 36219Zobrazit přílohu 36220
Zobrazit přílohu 36218
Tos měl zveřejnit tak v listopadu. Bych potrénoval, abych nějaký vyhrál ;)
 
Počasí na sobotu vypadá skvěle...

Pocasi Grabštejn.png


Přihlášky na turnaj tu: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=693606026

Zatím je nás tam cca 16, tak pokud budete mít chuť, přidejte se. Zároveň prosím - startovku budeme chtít dávat s @HonzaS - napište nám sem do vlákna, nebo pomocí SZ preference pro flajty. Já třeba taky jednu mám... pojedeme i s @kristyna, a prosíme soutěžní výbor, tedy mně a Honzu... abychom každý šli v jiném flajtu. Samozřejmě jen kvůli tomu - abychom si měli s Týnkou o čem povídat cestou domu a sdílet jeden druhému nové zážitky ze své hry! :) :p
 
Upraveno:
Zatím to vypadá, že počasí má býti slunečné. Jen mne mrzí, že je přihlášeno tak málo lidí 😢 Vypadá to na otevřené mistrovství 19.jamky ve hře na rány ;) a pro slabší jedince na STB :D
Doufám, že se dostanu na bednu, abych rozšířil skupinku překrásných pohárů které ručně za podpory své rodiny vyrobil náš náčelník ;):up::cool:
Ještě chvilku a jsme tam ;)
 
Zatím to vypadá, že počasí má býti slunečné. Jen mne mrzí, že je přihlášeno tak málo lidí 😢 Vypadá to na otevřené mistrovství 19.jamky ve hře na rány ;) a pro slabší jedince na STB :D
Doufám, že se dostanu na bednu, abych rozšířil skupinku překrásných pohárů které ručně za podpory své rodiny vyrobil náš náčelník ;):up::cool:
Ještě chvilku a jsme tam ;)

Malej počet = větší šance na bednu. :) Ale nic nebude zadarmo, hodlám si nastudovat alespoň taktiku na první jamku - jestli mám svojí pátou ránu patovat ostře, nebo to už nemá smysl... dál to studovat nebudu. Na šlajsy a topinky příprava moc nepomáhá. :p

Taky se těším. ⛳🏌️‍♂️
 
Počasí na sobotu vypadá skvěle...

Zobrazit přílohu 36274

Přihlášky na turnaj tu: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=693606026

Zatím je nás tam cca 16, tak pokud budete mít chuť, přidejte se. Zároveň prosím - startovku budeme chtít dávat s @HonzaS - napište nám sem do vlákna, nebo pomocí SZ preference pro flajty. Já třeba taky jednu mám... pojedeme i s @kristyna, a prosíme soutěžní výbor, tedy mně a Honzu... abychom každý šli v jiném flajtu. Samozřejmě jen kvůli tomu - abychom si měli s Týnkou o čem povídat cestou domu a sdílet jeden druhému zážitky ze své hry! :) :p
V tom případě prosím velevážený soutěžní výbor, zda bych nemohl jít ve flajtíku s Kristýnkou já ;) Pokud to samozřejmě nebude Kristýnce vadit ;) Rád bych šel s někým pozitivně naladěným a hezkým ;) Ti ošklivý chlapci mi občas lezou krkem :D
 
V tom případě prosím velevážený soutěžní výbor, zda bych nemohl jít ve flajtíku s Kristýnkou já ;) Pokud to samozřejmě nebude Kristýnce vadit ;) Rád bych šel s někým pozitivně naladěným a hezkým ;) Ti ošklivý chlapci mi občas lezou krkem :D
Aby to nevadilo @requo 🤭
 
Malej počet = větší šance na bednu. :) Ale nic nebude zadarmo, hodlám si nastudovat alespoň taktiku na první jamku - jestli mám svojí pátou ránu patovat ostře, nebo to už nemá smysl... dál to studovat nebudu. Na šlajsy a topinky příprava moc nepomáhá. :p

Taky se těším. ⛳🏌️‍♂️
Jsem to myslel tak, že se ani z místních členů, mimo pár jedinců nikdo nepřihlásil. Přitom jsou turnaje 19. jamky vyhlášené svojí pohostinností, pohodou a suprovými cenami :up::up::up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom