Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TURNAJ: 19.jamka OPEN - Česká Lípa 9.9.2023

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-09-23

Stav
Uzamčeno.
Připomínám možnost přespání v našem domě v České Lípě, klidně celý víkend, i déle (po domluvě i jindy, k dispozici celoročně). K dispozici samostatný kompletně zařízený byt 2+1, maximálně 4 dospělí + dětská postýlka. Parkování.
 
IMG_4824.jpeg


Těšíte se? Už se to blíží. V sobotu 9.9. :up:

Na ČGF to ještě není, ale s ČL řeším, aby se to tam objevilo. Dám vědět. Tak zatím psi dovolím představit vlastnoručně - dobře, pomocí laseru, dřeva, lepidla a několika za nadávek vyhozených pokusů - už hotové (a aktuálně schnoucí) pohárky pro náš turnaj! :)
 
Upraveno:
Vážení, hezky nám zapršelo a rafy opět „koušou” ;)
Jinak ferveje i grýny jsou 👍
 
Vážení, hezky nám zapršelo a rafy opět „koušou” ;)
Jinak ferveje i grýny jsou 👍

Můžu ti poslat mapku, kde obvykle končím, že by si zkusil poprosit, jestli by to tam nevysekali? A nebo víš co? Ať to pořádně vysekají všude! :)
 
Vážení, hezky nám zapršelo a rafy opět „koušou” ;)
Jinak ferveje i grýny jsou
Můžu ti poslat mapku, kde obvykle končím, že by si zkusil poprosit, jestli by to tam nevysekali? A nebo víš co? Ať to pořádně vysekají všude! :)
Tak rafy jsou seknutý na nějakých 5 cm, jenže jsou po tom dešti krásně šťavnaté a "vystřelit" se z nich je dost fyzicky náročné ;)
 
Vážení, hezky nám zapršelo a rafy opět „koušou” ;)
Jinak ferveje i grýny jsou

Tak rafy jsou seknutý na nějakých 5 cm, jenže jsou po tom dešti krásně šťavnaté a "vystřelit" se z nich je dost fyzicky náročné ;)

Dobře, tak se prostě rozhodnu, že tam hrát nebudu. :) Doufám, že to ten nahoře slyší a zapsal si to do úkolovničku! Zařídit!
 
Upraveno:
Blíží se sobota, předpověď počasí bude krásná, teda, doufám, že to rosničkám tentokrát vyjde. ⛳🏌️‍♂️

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=874794896

Tak kdo bude mít chvilku a chuť, přijďte si do České Lípy 9.9. zahrát. Startovku společně s Českou Lípou seskládám v pátek v podvečer, tak pokud budete mít nějaké speciální přání, tak mi to sem mrskněte. Pokusím se Jamkaře spojit k sobě, jména, která budu znát.

S cen se můžete těšit na vlastnoručně vyrobené ceny:

IMG_4824.jpeg

potom každému z výherců láhev skvělého vína, pro první tři v každé své kategorii voucher na 500 Kč do stopu www.golfprovsechny.cz a něco ještě určitě vyhrabeme. Ale to nejdůležitější - vidět se, zahrát si, nabaštit se a užít si hezký golfový den! ⛳

Těšíme se s @kristyna na Vás! :up:

PS: Jak to vypadá na hřišti, viz aktuální (včerejší) popis od @Mirek_62 z jiného vlákna

A ještě info ke kondici hříště - grýny OK, ferveje OK, rafy posekané na hledatelnou (i hratelnou) výšku, heavy rafy - pokud nemáte sílu jako Rory, tak se z nich těžko vyhrajete (pokud míček najdete).
Předpokládám (i s ohledem na předpověď počasí), že se kondice hřiště do soboty a turnaje 19.jamky nezhorší, takže určitě si do CL tento turnaj 19.jamky přijeďte zahrát 👍
 
Upraveno:
Tak si tady při večerní prokrastinaci prohlížim a připomínán jamky České Lípy. Úplně to vidím, tuhle sobotu. Dokonalé počasí, přijedu to tam rozstřílet, protože to přece po těch letech už umím. První jamku očekávám v easy paru, maximálně bogey.

První jamka - předpokládaná realita. Samozřejmě tomu předemnou se povede ukázkový odpal driverem na střed ferveje, tak ho budu chtít trumfnout, nejsem přece žádný béčko, takže opustím svižně svoji konzervativní taktiku zahájit klidně želízkem a pořádně to narvu driverem... do té vody, která je úplně mimo vpravo to pošlu pěkným, elegantním obloukem, za který by se nemusel stydět žádný pilot vyhlídkového vrtulníku. Trochu si zabrblám a dropnu si míček od červené do té hnusné vysoké trávy, co tam ÚPLNOU náhodou bude. A protože to budu chtít dohnat, vezmu delší železo, že to pošlu z toho mokrého pralesa rovnou na grýn. S velkou slávou to pošlu před sebe ty 4 metry na kraj ferveje takovým nenápadným poskokem, ty prasklá žebra u toho úderu roku pominu. Ležím 4- nějakým zázrakem pošlu další míč carry na grýn, samozřejmě, jede a jede... a sakra, nezastaví. 5. Míček skončí někde metr co dva za grýnem v takovém tom kopci k jamce druhé. No problém, čipnu si to k fangli... a míček zase jede, jede, blíží se k fangli, kurna, toto jede, pápá míčku... jsem luxusní 4 metry za jámou. 6. Nic nemožného, je to výzva! Přečtu, vidím... kurňa, proč to netočí? A proč to teď točí na druhou stranu? 7. Pohodová vzdálenost na doklepnutí. 70 cm. To dám! Shit a najednou si nedojede! 8. Doklepnu. 9. Odcházím hrdě středem - první jamka 2 x par a 1 rána navíc, takže vlastně par a bogey! Jsem to říkal!

Druhá jamka - nenechám se rozhodit tímhle technickým doglegem. Klidné dlouhé železo mezi stromy, příhra na grýn, no problém. Takže pálím, Trefa stromu, někam do pr se to zakutálelo. To přece prostřelím... voda, skvělý. Takže 4 nebo 5 tak něco a pořád před potokem. Protože jdu ve flajtu s kamarády, kterým furt a všude říkám, jak je potřeba hrát s pokorou a vyhodnotit své šance... míček zvednu a že jamku škrtám. Koneckonců, kdo by chtěl mít napsaný dvě devítky v řadě, nemluvě o dvojciferné číslovce!

Třetí jamka - Michale, žadný stres. Byly to jen dvě jamky, zbývá 16, od teď dál, koncentruj se. Tohle umíš, přehledný 3 par, devítka nebo osmička na přední část grýnu, dle počáska... Nádech, výdech a šup, jejda, voda u grýnu.

No a pak od čtyřky teprve začnu hrát špatně. :-D

---

Co vy, taky se těšíte? :p
 
Upraveno:
Já se zase pobavil, když jsem si v propozicích přečetl, že "Longest" je na 12.
Tak rozdíl mezi bílým a žlutým odpalištěm je jen 53m 🙈, takže pro "single" vlastně tahle soutěž jako by nebyla 🤭
 
No, já se teda fakt těším, moc.
Hlavně to vstávání, to mě trochu rozhodí už na začátku dne.
Se škrtem dvojky počítám, tam jsem nikdy nic kloudného nezahrál. Začínám se rozcvičovat na disciplínu hod holí.
Třípary obecně dost špatné., takže zkažená nálada pokračuje.
Po trojce se rozplývá sen o získání nějakého zářezu do Golfové výzvy.
Osmička, tuším míček ve vodě. To mě vždy spolehlivě pomůže udržet v nas......... ještě 11ka, ta si taky ráda pohraje. na moje nervy.
A přichází 12ka, v hlavě si říkám, zkus se aspoň přiblížit longestu, takže drive končí buď za červeným odpalištěm, v lepším případě v rafu někde v p.......
No a pak ta úžasná 17ka, koupání míče.
A 18ka, vše klapne na první dobrou, to hřiště mě prostě jen chce navábit na další hru, což mu stejně zase někdy v budoucnu sežeru a pojedu.

Už tam budem?
 
No, já se teda fakt těším, moc.
Hlavně to vstávání, to mě trochu rozhodí už na začátku dne.
Se škrtem dvojky počítám, tam jsem nikdy nic kloudného nezahrál. Začínám se rozcvičovat na disciplínu hod holí.
Třípary obecně dost špatné., takže zkažená nálada pokračuje.
Po trojce se rozplývá sen o získání nějakého zářezu do Golfové výzvy.
Osmička, tuším míček ve vodě. To mě vždy spolehlivě pomůže udržet v nas......... ještě 11ka, ta si taky ráda pohraje. na moje nervy.
A přichází 12ka, v hlavě si říkám, zkus se aspoň přiblížit longestu, takže drive končí buď za červeným odpalištěm, v lepším případě v rafu někde v p.......
No a pak ta úžasná 17ka, koupání míče.
A 18ka, vše klapne na první dobrou, to hřiště mě prostě jen chce navábit na další hru, což mu stejně zase někdy v budoucnu sežeru a pojedu.

Už tam budem?
Když se budeš snažit, tak voda může být ve hře už na dvojce😕
 
Když se budeš snažit, tak voda může být ve hře už na dvojce😕
Tak s tím počítám, snad zatím vždycky jsem tam první ranou skončil.
Ale jestli si to pamatuji dobře, tam je značená voda, ale je tam celkem sucho. Ale možná taky ne :D:D:D
 
Tak s tím počítám, snad zatím vždycky jsem tam první ranou skončil.
Ale jestli si to pamatuji dobře, tam je značená voda, ale je tam celkem sucho. Ale možná taky ne :D:D:D
Tak na 2. se ani moc snažit nemusí, netřeba jít až do rybníku. Ta strouha před fervejí je mokrá 🤭
 
Dvojka. Člověk potřebuje první ránu 165-190m.
To je u mě -
- velmi dobře trefená 5i, na to se nemůžu spolehnout
- normálně trefený hybrid 4h, u kterýho mám mentální blok, a 2-3 měsíce je netrefuju vůbec
- velmi odlehčený driver; čím víc jej odlehčím, tím víc jde do fade, což by bylo dobře, kdyby ten fade začínal až za stromama

Jsem v troubě už teď.:eek::D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom