Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Upraveno moderátorem:
Zbraslav Par 3 akademie doznala velkych zmen. Pridala se jamka, rozsirila se kavarnicka, aby byl vyhled i smerem na detske hriste. Mnohem lepsi nez drive.
 
Upraveno moderátorem:
Honzo, cena je za akademii stejná (200 Kč za vstup)? A jak vypadají greeny? Minulý rok byly v podstatě nehratelné...
 
Upraveno:
Nehral jsem tam, pouze se bavil s lidmi co tam pracuji.
Dle meho cena stejna a greeny dost prokoukly, co si pamatuji..
 
Upraveno moderátorem:
Byl jsem se tam podívat v pondělí kolem 16:00 a je fakt, že jak asi teď prší, tak ty greeny vypadají trochu lépe - nikdo tam nebyl. Novou jamku jsem neviděl a cena podle plakátů je na akademii pořád stejná - 200 Kč/vstup. Stejně mě trochu překvapuje, proč je ta akademie tam takhle poskládaná a ta jednička je úplně mimo.

Link na akademické hřiště: http://par3.cz/

mapa-par3-2016.jpg
 
Upraveno:
Jídlo za ty peníze nestojí. Limonády ano :)
 
Upraveno moderátorem:
Jinak prave ta jednicka se pry nejak zmenila, alespon to mi rikal ten pan.
 
Upraveno moderátorem:
Byl jsem tam minulý týden. Podle mě je akademie v šílenm stavu.... a krom sekání se tam nic neděje. Greeny jsou místy bez trávy plus milión ďulků po dopadu a vyschlý jako blázen. A pokud clověk nechce hrát z těch rohožek který tam jsou už asi 3 roky a své nejlepší léta maj už zasebou tak najit na odpališti místo kde je tráva tak to je taky docela porod. Za mě zavřít a dát do přijatelného stavu protože za 150kč to je děs. Muj nazor.
 
Upraveno moderátorem:
To mě dost mrzí, že ve výsledku je stav tedy pořád stejný, jako minulý rok. Jestli se provozovatel 3paru bojí investic, nebo prostě má spočítáno, že se mu to nevyplatí - nechápu to. Mít v podstatě vybudované takovéto hřiště, hned vedle velké hřiště... tak přeci strach o to, že by na kvalitně připravenou akademii nikdo nedorazil mít strach v tomto případě asi nemusí. Je to nějaké podivné.
 
Upraveno:
Tak jsem tam dneska sel podivat na ty greeny. Je fakt, ze casto tankodrom, ale jako ultimatni katastrofu pro tento typ hriste to nevidim. Uz jsem toto zazil i na velkem hristi, radeji nereknu kde. Rohoze jsem nezkoumal.
Jamky mi prijde takove miloucke :)) Na blbnuti senioru nebo s detmi proc ne. Mozna neumim posoudit, neb na akademii jsem krom Dymace nebyl... a Dymac ma zaase ambice uz vyssi.

Me se libii to kombo restaurac, hriste a akademie. Az mladsi holka povyroste,tak vyzkousim. :)
 
Upraveno moderátorem:
Už jste si byli zahrát Zbraslavské Himaláje? Slovy reklamy ojedinělé puttovací hřiště, jehož inspirací prý byl slavný "Ladies Putting Course of St. Andrews“. Prý aktuální rekord na 18 jamek je cca 34 ran (dle webu). Cena (viz http://www.praguecitygolf.cz/cz/cenik/cenik-hriste) Po-pá - 200 Kč, So - Ne: 250 Kč.

Mně se to líbí, je to příjemná hodinka, kdy člověk jen s jednou holí si užije takový pěkný minigolf. Minulý rok byla v létě akce na vstup na 99 Kč, tak doufám, že jí na srpen zopakujou. Pro příjemně ztrávenou hodinku i s negolfisty dle mého názoru ideální.

561360_10150885874708622_582842174_n.jpg
 
Upraveno:
Byl jsem jednou, kdyz byla nejaka kvalifikace. Nenadchlo me to moc. Je to vice crazy nez bezne greeny, takze nevim..
 
Upraveno moderátorem:
Hrál jsem několik let po sobě, Chodím si tam zatrénovat a nepřipadá mi to špatné, slušná rychlost a nácvik puttů na větších a členitějších greenech.
 
Upraveno moderátorem:
Tak po delší době jsem měl zase hole v ruce a vzal jsem včera jedenáctiletého Františka, že bychom si měli připomenout, co jsme uměli na jaře. A volba padla na Zbraslavský 3par. Přiznám se, že jedním z důvodů je sympatická cena akademie, pořád se to drží 200,- za osobu. Novinkou mi přišlo, že součástí byla v tyto dny i kartička na kávu zdarma v místní restauraci. :) No, včera byl krásný den, sluníčko, konec léta, modrá obloha, prostě jak vymalováno - všechno rázem vypadá lépe. Stav mnohem lepší, než loni na podzim, kdy tří par byl spáleniště. Teď na akademii poměrně čerstvá tráva, na takové to domácí čipování to docela šlo. Ale bohužel - greeny. Prostě pořád naprosto tragické, asi lepší, než loni, nebo brzy na jaře, ale prostě to je oraniště. Některé jamky se na akademii nedali hrat - to je adventure golf s dolikama, hrbolkama, vydreninama atp. Nečekám, že na akademii budou zrovna luxusní greeny... ale (a to se už opakuji ke svým dřívějším příspěvkům) - je to tak neuvěřitelný kontrast k vedlejšímu zpravidla skvělě připravenému hřišti, patovací Himaláji, až se tomu skoro nechce věřit. Odpaliště - když už tam jsou někde rohože, tak by stálo za to je vyměnit. Přijde mi, že trochou, relativně málo snahy, by to mohlo být v mnohem lepším stavu, ale asi to takhle provozovateli stačí, škoda, no. :(

Jinak, na krátkou hru a trénink příher na green mi to přijde ideální, fajn i je, že je to plácek, kde jde skutečně dobře jít s dětma i malýma, je tam hne u toho kousek hřiště, takže i přes mé protesty na podzim pro trénink párkrát využijeme - a mladší si bude zatím hrát na hřišti, kde jeden z dospělých ho bude hlídat ze stínu restaurace/kavárny. :)
 
Upraveno:
Díky Marku, já se tam pojedu asi letos určitě podívat a uvidím. Do teď jsem jezdil na Císařskou louku, občas na Zbraslav - ale na Zbraslavi mě štve zázemí, u drivingu téměř žádné (podle mého naprostá ostuda).

Bývá někdy plno? Nebo i v odpoledních hodinách se člověk vejde?

Co konkrétně Ti chybí na Zbraslavi? Podle mě je tam vše potřebné, dost místa na trávě, spousta krytých odpališť, chipping, putting, bunker i pití se tam dá koupit.
Mě to tam vyhovuje, i když je tam hodně lidí, tak tím, jak je tam dost místa se to rozplyne.
Sice tam často nechodím, protože to mám 15min na Botaniku, kde to zázemí je sice 100x horší ale je to kousek a pokud jdu jen na trávu nebo rohož tak to stačí.
 
Co konkrétně Ti chybí na Zbraslavi? Podle mě je tam vše potřebné, dost místa na trávě, spousta krytých odpališť, chipping, putting, bunker i pití se tam dá koupit.
Mě to tam vyhovuje, i když je tam hodně lidí, tak tím, jak je tam dost místa se to rozplyne.
Sice tam často nechodím, protože to mám 15min na Botaniku, kde to zázemí je sice 100x horší ale je to kousek a pokud jdu jen na trávu nebo rohož tak to stačí.

PS: Tvůj příspěvek jsem přesunul z Lahovic do Zbraslavi.

Mně na drivingu Zbraslavi chybí především nějaké slušné zázemí. Přijde mi to dost ostudné - WC, i ta stavební buňka jako recepce, rozhodně nic pěkného. Proti tréninkovým prostorům nemám nic. Ale rád si i po tréninku dám v relativně slušném prostředí kávu atp a to u toho prašného, kamínkového parkoviště moc není. Jasně, mohu přejet do resortu... no, ale to se mi už nechce. Takže za mě je to prostě nelíbivé a nepříjemné bezprostřední zázemí.
 
pisou, ze od 13.3. se hraje, ale jamky 3-7 v rekonstrukci, nevite nekdo neco bliz?? jestli to znamena, ze jsou zavrene nebo jen na zimni greeny nebo ze tam budou stroje??
 
Naposled dali na FB fotku kde rozšiřovali bunker na jamce č.5., víc ale nevím.

Edit: tak to mají na webu vysvětlené.

Z důvodu úprav některých jamek se nebude hrát všech 18 jamek. Druhá devítka se hraje celá, první devítka jen v omezeném provozu (jamky 3 - 7 v rekonstrukci). Tomu bude přizpůsobena i cena green fee.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom