Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Yard-Předboj

Vy jste vážně nemocný. Za 7ku ročně máte neomezenou hru a vy ještě chcete nějakou slevu?! Kolik si tak myslíte, že tomu člověku z těch peněz zbyde? Ach jo, víra má v lidské pokolení se čím dál víc vytrácí...
 
Ja bych chtel jen rocni fee bez clenstvi, jde to taky??
myslím, že je to toto:
Pro ty, kteří se nechtějí stát členy našeho golfového klubu, ale rádi by si předplatili na celou sezónu neomezenou hru na našem hřišti, do které je zahrnut i vstup zdarma na tréninkové plochy a 20% na tréninkové míče na drivingu, je k dispozici celoroční hrací karta za 9.500,-Kč.
 
Vy jste vážně nemocný. Za 7ku ročně máte neomezenou hru a vy ještě chcete nějakou slevu?! Kolik si tak myslíte, že tomu člověku z těch peněz zbyde? Ach jo, víra má v lidské pokolení se čím dál víc vytrácí...
Chlape koukám že tom "nanomateriálu" je třeba ještě trochu zapracovat :)
 
Oni tam na yardu ale nejsou chudaci, neboj se :)
Chces li si tam nahodou dat o vikendu obed s 2 detmi, priprav si tak 1200 a to si rozhodne steak nedas :) to ti garantuju. Zustanes tak u rizota.
 
Oni tam na yardu ale nejsou chudaci, neboj se :)
Chces li si tam nahodou dat o vikendu obed s 2 detmi, priprav si tak 1200 a to si rozhodne steak nedas :) to ti garantuju. Zustanes tak u rizota.

Aha, takze kdyz si za kvalitni obed clovek rekne 200 Kc a vys tak je vydriduch? Byls posledni dobou nakupovat? Boze muj...
 
Nechapu co to ma za logiku?! Klub nema prvotni investice aby vznikl?
Sorry, nevim kde zijes.
200 za rizoto + 85 za polevku Ti prijde normalni? Na vesnici ? :) Rikam, s 2 detmi 1300 jen to fikne. Konstatovani faktu. Me to normalni teda neprijde. Asi mame kazdy jiny pohled na vec.
 
Sorry, nevim kde zijes.
200 za rizoto + 85 za polevku Ti prijde normalni? Na vesnici ? :) Rikam, s 2 detmi 1300 jen to fikne. Konstatovani faktu. Me to normalni teda neprijde. Asi mame kazdy jiny pohled na vec.

Bohuzel, tlak na neustaly rust mezd bude presne tohle znamenat. Vsichni chcete mzdy jako v zapadni evrope, tak taky cekejte takovy ceny. Nevim jak jinak zaplatit kuchare, kterej chce 2000 za den a cisnika za 1500...
 
Bohuzel, tlak na neustaly rust mezd bude presne tohle znamenat. Vsichni chcete mzdy jako v zapadni evrope, tak taky cekejte takovy ceny. Nevim jak jinak zaplatit kuchare, kterej chce 2000 za den a cisnika za 1500...
Až ty mzdy budou mít ti, co za služby platí, můžou je mít ti, co služby prodávají. Nikdy to nebude fungovat opačně..
 
Až ty mzdy budou mít ti, co za služby platí, můžou je mít ti, co služby prodávají. Nikdy to nebude fungovat opačně..

To si stezuj u voleb:).
 
To si stezuj u voleb:).
Já si stěžovat nepotřebuji, polívku za 3 eura a rizoto za 7 si můžu dovolit v klidu. Jen v Čechách málokde za ty peníze stojí.
Navíc to, jak dopadnou volby, moji životní úroveň neurčuje :)
Dokud ten plat většina mít nebude, budou podniky s takovejma cenama mít problém, pokud nebudou top..
Dost často podnik skončí s vyrovnáním se západem právě jen u těch cen.
 
Měl jsem to cestou, tak jsem navštívil Yard Resort. Hrál jsem 3x 6 jamek, 22,21 a 23 takže spokojenost. Co ke hřišti.. Je to taková příjemná procházka, žádný kopec (než budou nové jamky), kratší.. Ale tak děsně foukalo a myslím že to tam není vyjímka, je to v otevřené krajině. Malinkaté greeny na kterých, i když jsem je trefil, jsem se prostě neudržel, takže prověrka ne krátké ale kraťoučké hry...:):):). Ani nevím kdy jsem naposledy hrál z bunkeru cca 2m... Ale jinak spokojenost, fee velmi lidové, usměvavá recepční, prostě hezký odpoledne... Nečekejte ferveje jak koberec, spíš nízko střižená louka, ale nijak mi to nevadilo.. Myslím že je to hřiště velmi vhodné pro začátečníky, rodiny s menšími dětmi a důchodce (bez urážky). S příchodem dalších tří jamek se myslím obtížnost i fyzická náročnost podstatně zvýší (jsou v kopci). No a když to zase klapne tak za návštěvu to určitě stojí... No to jsem se vykecal...:):):)
 
Tak Yard Resort má první nultý turnaj! Tuto neděli!

http://cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=515522179

"Nultá devítka - hřiště Yard Resort se připravuje na otevření nových 3 jamek. Nové jamky nejsou ještě zcela perfektní k otevření do běžného provozu, nicméně pro zájemce jsme vypsali tento turnaj, abychom umožnili vyzkoušet si hru již na nových jamkách před jejich oficiálním otevřením. Jamky jsou zcela hratelné, nicméně vás žádáme o případnou shovívavost týkající se drobných nedokonalostí hracích ploch na nových jamkách."

---

Máme jinou akci, ZeroGolf v Hodkách v neděli (viz https://www.19jamka.cz/threads/zerogolf-pro-19-jamku-hodkovicky-ne-25-6-od-17-00.933/), nicméně s @MarekS. jsme domluveni, že pokud nultý test dopadne dobře, budeme hned s 19.jamkou na řadě! Jestli se někdo na nultý turnaj přihláší, poreferujte!
 
@MarekS. Marku, tak jak dopadl první turnaj, už je vše v pořádku a připraveno na normální provoz? :)
 
@MarekS. Marku, tak jak dopadl první turnaj, už je vše v pořádku a připraveno na normální provoz? :)
Zdarec, turnaj probehl bezvadne, pocasi se vydarilo a hracu se libilo :)
Budeme jeste revidovat sekaci plan, jelikoz heavy roughs typu US Open zejmena zacatecnikum prilis nesvedci :-D

Zatim do provozu stale jeste ne... uvidime mozna tak za 2-3 tydny, jestli trochu zaprsi.
 
Včera jsme v rámci turnaje/spolhry navšivili yardresort, slíbil jsem @MarekS. podněty, které mě napadly na daném hřišti. Píšu to hlavné z úhlu člověka, který tam nikdy předtím nebyl a vlastně šel hned poprvé hrát. Určitě nebudu zatím resort hodnotit, protože je vidět, že je mladý, rozvíjí se to a prostě si to jako nově znormované hřiště sedá a "zraje". :) Úmyslně z hodnocení a celkového názoru vynechávám restauraci a celý tamnější dvůr (byť si člověk dělá pak obrázek celkový) - je vidět hodně kontrast "luxusnější" restaurace (a očekávání), a pak "lidovější" hřiště, které mě v tomto případě zajímá mnohem víc.

  1. Za sebe řeknu, že se mi hřiště líbí moc, pro vyšší HCP příjemné - rovinaté. Je trochu zvláštní skladba jamek za sebou (pary) 3,3,4,3,3,5,4,4,5... kdy náročnost pěkné stoupá. Přijde mi to jako něco, co nikde jinde není a určitě bych to ponechal, protože se to tím pěkně odlišuje. Je to dáno určitě tím, že původně akademie, nyní rozšířená... Nevím ale, jak to je praktické a nepraktické na plnou obsazenost a jestli se flighty nebudou víc zdrcávat. Ale ponechal bych, hlavně u jedničky krásné kytky - vypadá to jak v Augustě - z vhodného úhlu, viz foto někde v galerii.
  2. Orientace v areálu - pro mě tohle bylo asi včera nejsložitější. Trochu jsem se ztrácel. Když už přijedu na správné parkoviště, tak jsem vůbec na první pohled netušil, kde je recepce. Šel jsem se nejdřív podívat k drivingu, tam nic, tak pak jsem šel do nejblížší budovy, což je restaurace, tam mě odkázali, že do x-té hodiny je recepce v kavárně, která je zase vedle... no jasně, příště už budu vědět a řešit to nebudu, ale na první pohled jsem nevěděl. A do teď nevím, kde jsou ty správné záchody, abych nevlezl někam, co k hřišti nepatří a tak. Jednoduchá a přehledná cedule s plánem areálu u parkoviště by to vyřešila. Kde co je - jestli tam je, já ji neviděl. Stejně tak bych takovýto velká plán uvítal i co se týče celého hřiště a jamek. Toto mi chybělo moc.
  3. U nových jamek, především těch pětiparu (č.6 a č.9) na mapkách u odpališť chybí vzdálenosti ke zlomům ferveje. Pokud nemáte měřák, tak prostě nevíte, jestli se fervej stáčí na 150 metrech, nebo 100 metrech, není ani perspektiva, nic, podle čeho se orientovat. Podobně u poslední jamky, která je taky tak zákeřná - protivné je to i kvůli tomu, že díky špatnému výběry hole, když nevíte vzdálenost, to krapet trestá autem.
  4. odpaliště u nových jamek... chápu, že hřiště roste a ještě odpaliště nejsou ok, proto je tam rohož, ale kameny k odpalu v podstatě těsně obepínají rohož, do které se nedá zapíchnout týčko (ucpané). Jesně, při kamarádské hře to neřeším a přinejhorším se natýčkuje někde kolem, ale i u sranda turnaje to už je pitomé, protože pravidla to samozřejmě neumožňují, hrát mimo odpaliště. A jak jsou ty rohože trochu už zvlněné, tak se nám stalo, že se míček často postavil na rovné místo a pak postoj musel být mimo rohožku (to znamená, rozdílná výška) - no, jasně, ten drive sem zkazil, musím to mít na co svést. :-D
  5. Bunkery super, chválím, výrazně lepší a kvalitnější než na Karlštejně.
  6. Greeny u nových jamek musí dorůst, nejhorší se mi zdál u osmé jamky v zadní části, tam mi to skoro přijde na označení půdy v opravě, jedno místo. Spousta větších děr atp.
  7. Jo a ještě jsem si vzpomněl, jamka č. 2. Když to nečekáte, neznáte, a cca 5 metrů při odpalu kolem vás projede auto, tak se fakt leknete.)
  8. Krásně zaintegrovaný footgolf, jamky. Jak jsou jakoby na vlastních greenech, je s nimi počítáno jakoby samostatně, tak vůbec nepřekáží a naopak hřiště doplňují. Úplně to u mně změnilo na footgolf názor, jak to může pěkné vypadat na hřišti. Moc pěkně. Narozdíl třeba od Botaniky, kde mi to přijde tak nějak navíc a nezvhledné (což ale může být dáno i větší kompaktností původních jamek na yardu)
  9. Koukám na ceník: http://golf.yardresort.com/cs/cenik - přišlo by mi ještě dobré mít možnost i o víkendu celodenního fee. A možnost členství celoročního takhle u Prahy je supr, pro tu část Prahy, která to má blízko - osobně bych neváhal, jako tréninkový areál atp supr, 9.500,- resp. 10.500,- Paráda!
  10. :)
Já jsem si hru a hřiště užil. Je to hodně na pohodu a nové dlouhé jamky tomu dávají šťávu. Překvapivě mi i s odstupem dnu "zachutnala" netradiční skladba obtížnosti jamek, fakt zajímavé a zapamatovatelné. A určitě se tam několikrát vrátíme potrénovat - jak krátkou, tak i dlouhou.

Marku díky a moc tobě i ostatním s celým hřištěm fandím!

Edit, ještě jsem si vzpomněl:

11. Na hřišti mi chybí voda. I někde v poli, přijde mi to škoda, furt to vnímám i trochu jako výukové hřiště a sem tam nějaké malé jezírko, potůček (i simulovaný) značený jako voda by to zvedl hodně nahoru, už třeba jen kvůli potřebě využívat daná pravidla. A naučit se to.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom