• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

WebGolf.cz - Aktualizácia

René

Nováček

Feedback
+0 / 0 /-0
Dobrý deň,

nakupoval niekto v poslednej dobe z WebGolf cz? Ako čítam, majú dosť zlé recenzie a ja som si odtiaľ objednal potlač loptičiek a zaplatil kartou vopred.

Doteraz mi neprišlo nijaké potvrdenie o objednávke ani nič.

Šnek

Aktivní člen
Jméno
Martin
Přijmení
Záhumenský
Rok ZK
2012
Klub
Mstětice + ČGK
HI (HCP)
9-13
P/L
  1. Pravák
Značka
Taylormade
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Webgolf funguje skvěle na to, co opravdu mají skladem. Potištěné míčky jsem objednával několikrát, vždycky dorazily.
Tragická je situace v případě, že zboží nemají skladem, nebo když je reklamace. Pak to je na dlouho

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
18,8
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Problem je, ze casto pisi ze skladem maji a ono neni....

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,3
P/L
  1. Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Dobrý deň,

nakupoval niekto v poslednej dobe z WebGolf cz? Ako čítam, majú dosť zlé recenzie a ja som si odtiaľ objednal potlač loptičiek a zaplatil kartou vopred.

Doteraz mi neprišlo nijaké potvrdenie o objednávke ani nič.

Mám jednoho golfového začátečníka v kurzu, který u nich má zaplacené hole už 2 měsíce a doteď je nemá...

Guarneri

Aktivní člen
Jméno
Ivo
Přijmení
Růžička
Rok ZK
2008
Klub
Čechie
HI (HCP)
11
P/L
  1. Pravák
Značka
Titleist, Odyssey
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Jestli se zlepšili se už nikdy nedozvím, protože tam už nikdy nic neobjednám...

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0
Ja tam predminulou nedeli objednal cover na putter, ktery meli uvedeny, ze je skladem. Nastavil jsem osobni vyzvednuti, zaplatil kartou a cekal, cekal a stale cekam...
ale abych jenom necekal, tak jsem tam v patek (5 dnu po objednani) vyrazil s dotazem, kdy si budu moct zbozi vyzvednout. Odpoved byla, ze zbozi uvedene jako skladem neznamena, ze je skladem u nich, ale ze je skladem u dodavatele a po par minutach tukani do klavesnice mi bylo oznameno, ze bude k vyzvednuti za tyden... takze cekam, cekam a at uz se dockam nebo ne, tak webgolf se me dalsi objednavky v budoucnu urcite nedocka

Jakub Guth

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ja tam predminulou nedeli objednal cover na putter, ktery meli uvedeny, ze je skladem. Nastavil jsem osobni vyzvednuti, zaplatil kartou a cekal, cekal a stale cekam...
ale abych jenom necekal, tak jsem tam v patek (5 dnu po objednani) vyrazil s dotazem, kdy si budu moct zbozi vyzvednout. Odpoved byla, ze zbozi uvedene jako skladem neznamena, ze je skladem u nich, ale ze je skladem u dodavatele a po par minutach tukani do klavesnice mi bylo oznameno, ze bude k vyzvednuti za tyden... takze cekam, cekam a at uz se dockam nebo ne, tak webgolf se me dalsi objednavky v budoucnu urcite nedocka
Mě tohle jejich jednání neskutečně vytáčí, měl sem to uplně stejně. Argumentaci, že skladem neznamené, že je to skladem u nich neberu, je to prachobyčejné klamání spotřebitele způsobilé na podání podnětu k ČOI. A když jsem to nakonec zrušil, tak mi peníze vrátili až na základě zaslené předžalobní výzvy. Pokud by si s nimi měl problém, pošli mi sz, rozcupuju je rád a zadarmo.

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0

dneska jsou to 4 měsíce a stále čekám... mezitím jsem osobně webgolf 3x navštívil s dotazem na termín dodání a vždy odešel se stejnou odpovědí... příští týden určitě dorazí a hned se vám ozveme... pokud hádáte, že se mi za celé 4 měsíce nikdo neozval ať už s informací o termínu dodání nebo s návrhem řešení, hádáte správně. V pátek už došla trpělivost a zvědavost, jak se to bude celé vyvíjet dál i mně... aktuálně mám od nich písemné potvrzení storna objednávky a info, že mi peníze budou vráceny na účet. Prej peníze odesílají standardně do 14ti dnů, takže mám stále na co čekat...

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak objednaný cover i dnes uvádí jako skladem s možností okamžitého odeslání nebo osobního vyzvednutí.

Snímek obrazovky 2020-11-01 v 21.39.46.png

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
dneska jsou to 4 měsíce a stále čekám... mezitím jsem osobně webgolf 3x navštívil s dotazem na termín dodání a vždy odešel se stejnou odpovědí... příští týden určitě dorazí a hned se vám ozveme... pokud hádáte, že se mi za celé 4 měsíce nikdo neozval ať už s informací o termínu dodání nebo s návrhem řešení, hádáte správně. V pátek už došla trpělivost a zvědavost, jak se to bude celé vyvíjet dál i mně... aktuálně mám od nich písemné potvrzení storna objednávky a info, že mi peníze budou vráceny na účet. Prej peníze odesílají standardně do 14ti dnů, takže mám stále na co čekat...

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak objednaný cover i dnes uvádí jako skladem s možností okamžitého odeslání nebo osobního vyzvednutí.

Zobrazit přílohu 14787
To je silene :(
Btw. neni lepsi si zajit na hriste? Rozdavaji nalezence a odyssey tam temer vzdy nejaky je...

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0
To je silene :(
Btw. neni lepsi si zajit na hriste? Rozdavaji nalezence a odyssey tam temer vzdy nejaky je...

No vzhledem k tomu, jak fungují, tak je to rozhodně rychlejší varianta, i kdybych měl objet půlku hřišť v republice :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: jan

Sauron

Mazák fóra
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Rok ZK
2005
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
28,1
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0

To vypadá, že že by z Tebe mohl být perspektivní klient...... :devil:

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0
To vypadá, že že by z Tebe mohl být perspektivní klient...... :devil:

Ono to možná vypadá, že jsem "nesvéprávný" nakupující, který si neumím na internetu najít recenzi na obchod, kde chce nakoupit 🙃 Já když jsem před pár lety začal s golfem, tak jsem bydlel 5 minut od hostivařského hřiště a tím pádem i pár minut jak od původní, tak i od stávající kamenné prodejny webgolfu. Tím pádem pro mě bylo vždy nejjednodušší tyhle malé věci (vozík, týčka, míčky, rukavice,...) nakupovat tam a i proto jsem neměl potřebu recenze hledat a zkoumat. Navíc by mě nenapadlo, že tímto způsobem ještě může nějaký eshop fungovat.
Taky provozuju eshop, i když s vínem, ale fakt bych si nedovolil uvádět skladem něco, co ve skutečnosti nemáme nebo budeme mít za týdny až měsíce. Ale je to zajímavý námět na krátkodobé vylepšení cashflow :-D

jin69

Nováček+
Rok ZK
2010
Klub
Terasy Ústí n/L
P/L
  1. Pravák
Značka
PING
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ja z nich doloval petikilo pres pul roku. Nejvtipnejsi bylo, kdyz mi slecna u telefonu pokazdy sla znechucene odeslat penize hned na ucet a samozrejme nic neposlala. :) Musel to tam vyridit kamarad osobne.

Revan

Člen fóra
Jméno
Zbyňa
P/L
  1. Pravák
Značka
Wilson
Golf. trenér
PRO
19.jamka:
Představení
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Krušné Krušné to nakupování na nejoblíbenějším e-shopu v čr/sr jen co je pravda ;-)

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+1 / 0 /-0
Tak dnes mi dorazily penize na ucet, pribalili omluvu formou sms a k tomu 2 fee na Hostivar jako bolestne.
to neni spatne, asi si jdu ten cover objednat znovu😀

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L