Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ViTurnaj: 19.jamka IndoorCup 2017/18 - jamkovka!

Stav
Uzamčeno.
ještě jednou ... nemaj tam takový střelce - viz můj příspěvek výše

Já vím, kde je problém, předpokládám, že u dvouciferných výsledků a pravděpodobně za to může nějaký javascript a chyba se projevuje až při uložení - takže přepodkládám, že v php to osekávají jen na první číslo - proč, netuším. Protože se to projevilo teď i u jiného výsledku, tak jim to takto napíšu. Ten modul má placenou podporu - tak ať to opraví v rámci aktualizace. Řeším.
 
Doktore, těš se ... v úterý ti to vrátím za ty samolepky :p (on ví, co tím myslím a dál bych to nerozpatlával)
 
Hrací hcp jamkovky pro pristi tyden:
@RobertSlajs <-12 @JanKostalCZE 2 3 5 6 8 9 10 11 13 14 16 17
@MilanU <- 6 @ati 2 5 8 11 14 17
@doktordee 10 -> @Jerry 2 4 6 8 9 10 12 14 16 18
@jan a @Marklar 0:0, budou nepřítomni :( :D

Díky za přípravu. :)

---

Jinak, modul je z poloviny opraven, tabulka už ukazuje celkové výsledky v pořádku, akorát prý to, že u dvojciferných výher není číslo zvýrazněné ve výpisu stejně, není stejná chyba ale jiná a abych to zadal jako chybu znovu. Tedy, učinil jsem tak. Řeším. Ten svět IT je krásný. :-D
 
Na barvičky jim se..me, hlavně, že to dobře počítá a já příští středu uvidím, jak David klesá pořadím někam hluboko za mě.:p:D
 
Na barvičky jim se..me, hlavně, že to dobře počítá a já příští středu uvidím, jak David klesá pořadím někam hluboko za mě.:p:D
Woe já se nebojím! Mám na tebe 10 ran!!! [emoji41][emoji23]
 
Já smetu abstinenta Koštála, akorát musím dávat pozor a hrát v klidu, má na mě 12 ran k dobru:eek:

Buď v klidu, já toho svýho tajtrlíka taky vlastně nikdy neviděl pít. Ale to je naše výhoda. Buď se po první jamce se složej psychicky, nebo jim trochu cinknem pitíčko. ;)
 
Woe já se nebojím! Mám na tebe 10 ran!!! [emoji41][emoji23]

Tím mě nevyděsíš. Začni vymýšlet nový podpis.Třeba něco jako "2nd place is victory":cool:;)
 
Já smetu abstinenta Koštála, akorát musím dávat pozor a hrát v klidu, má na mě 12 ran k dobru:eek:
dekuji, zes mi napsal spravne jmeno, jako na poharu :D :D :D 12 ran mi na tebe nestaci :eek: kdo to pocital?? :eek: podam si ho :D
 
Na barvičky jim se..me, hlavně, že to dobře počítá a já příští středu uvidím, jak David klesá pořadím někam hluboko za mě.:p:D

Barvičky jsou důležitý! Každý máme něco, měsíc řeším, že mi výrobci nevěří, že to ukazuje blbě i když to reálně vidí... pak to uznají a opraví to z půlky a fakt mě štve, když někdo opraví tabulku a jaksi zapomene to opravit i ve funkci, která to zobrazuje o půl stránky níže a ještě mi řekne, že to je jiná chyba ať založím nový incident. :)
 
Barvičky jsou důležitý! Každý máme něco, měsíc řeším, že mi výrobci nevěří, že to ukazuje blbě i když to reálně vidí... pak to uznají a opraví to z půlky a fakt mě štve, když někdo opraví tabulku a jaksi zapomene to opravit i ve funkci, která to zobrazuje o půl stránky níže a ještě mi řekne, že to je jiná chyba ať založím nový incident. :)
Odpověz jim ať nám to přijdou říct osobně ... že zažijou takovej incident, jako ještě nikdy ... :D:D:D
(doufám, že to neni parta bejvalech ragbistů):rolleyes:
 
Upraveno:
@JanKostalCZE prosím pěkně o přípravu ran k dobru, jestli se nějaké dvojice sejdou, teď, bude to takové komorní. :)
 
4. kolo
@RobertSlajs <-5 @MilanU (2 5 8 11 14)
@doktordee <-1 @JanKostalCZE (předehra 7.kola) (9)
@ati 0:0 @Jerry (oba se flákaj na dovolených) :D

Díky, mírně upravím na:

@RobertSlajs <-5 @MilanU (2 5 8 11 14)
@doktordee <-1 @JanKostalCZE (předehra 7.kola) (9)

@ati 0:0 @jan
@Jerry 0:3 @Marklar (marklar vyhraje kontumačně, protože bude na místě a soupeř si lyžuje)

---

potřebuji tenhle turnaj dohrát, aby byl vždy stejný počet zápasu, tedy 4 v jednotlivém kole. Nepatrnou odměnu stejně dostanete všichni, takže žádné urážení se. :)
 
To si děláš kozy, že sis vybral zrovna mě za oběť svých zvrácených potřeb. Vyžaduji patrnou, nikoliv nepatrnou, kompenzaci.:down::p:D
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom