Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Veřejná hřiště v ČR - kde mohou začátečníci hrát bez zelené karty

@Francovka určitě dám vědět :) jedeme ve třech v termínu 17.9.-20.9. už máme i zamluvené ubytování v Rožnově u Zlaté kotvy. 17.9. jedeme Radíkov, 18.9. Horal, 19.9. Rožnov a 20.9. Búřov :) když se teda nic nestane a nezmění se plány
 
Kdyby tě napadlo si zkusit pidi hřiště ¨Symbioza Nebeská Rybná - dej klidně vědět, můžu ti dělat parťáka do hry. A nebo doprovod na Vrších, kde jsem členem (a budeš mít i výhodnější fee);) Stihnou se dá obojí v jeden den.
 
@Marta popravdě o Symbioze jsem přemýšlel ale nevím jak to všechno stihnu ještě letos :-D v sobotu mám turnaj v Krásným Dvoře, pak zase do práce, v půlce července dovolená a v srpnu se jedu podívat na European Tour na Albatross, v zaří máme domluvený ty čtyři hřiště, ještě chci dělat ZK takže budu muset ještě trénovat a pak se uvidí jak zbyde čas, ale i potom se zelenou kartou bych chtěl objet i tyhle veřejný hřiště :) abych si vyzkoušel co nejvíc hřišť :) ale určitě dám někdy vědět až to budu mít v plánu :)
 
@Marta popravdě o Symbioze jsem přemýšlel ale nevím jak to všechno stihnu ještě letos :-D v sobotu mám turnaj v Krásným Dvoře, pak zase do práce, v půlce července dovolená a v srpnu se jedu podívat na European Tour na Albatross, v zaří máme domluvený ty čtyři hřiště, ještě chci dělat ZK takže budu muset ještě trénovat a pak se uvidí jak zbyde čas, ale i potom se zelenou kartou bych chtěl objet i tyhle veřejný hřiště :) abych si vyzkoušel co nejvíc hřišť :) ale určitě dám někdy vědět až to budu mít v plánu :)
Jasně, jen abys věděl že i v tomto koutě republiky je zástupce 19. jamky. ;)
 
Dobré vědět :) díky za info :)
V České Lípě je taky jedna z 19.jamky co chce pořád s někým hrát :) jen to zvýhodněné fee ti nenabidnu, nemáme. Ale průvodce po hřišti ti dělat můžu. Už znám docela dobře i všechny auty, strouhy, břehy rybníků i písečné pláže. :p
 
@Dana tam se chystám příští rok až budu mít zelenou kartu, fee zvýhodněný nevadí a do český lípy to nemám z mostu zas tak daleko :) ale taky se určitě ozvu :)
 
Nevím, jestli už to někdo nepsal - v Mariánských Lázních je taky veřejné hřiště: www.mlgolf.cz
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom