Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Veřejná hřiště v ČR - kde mohou začátečníci hrát bez zelené karty

pavel.dousa.50

Nováček+
Ahoj všem, tak jsem na přání udělal seznam veřejných hřišť a nebo hřišŤ kde Vás (nás) začátečníky nechají hrát i bez Zelené karty. Seznam nemusí být kompletní, popřípadě mi napište a já to doplním a aktualizuji. Díky
P.S. Kdyby to @requo chtěl přemístit tak do toho, nevěděl jsem kam to přesně dát abych s tím někde neotravoval.
V textové podobě nevím popravdě jak to vložit, mám to v excelu kdyby někdo věděl dejte vědět.

Veřejná hřiště.png
 

Přílohy

  • Veřejná hřiště.pdf
    161,4 KB · Zobrazení: 2.711
Upraveno:
Díky Pavle za sdílení golfové komunitě, když mě cokoli napadne k doplnění, budu Ti průběžně dávat info k aktualizaci. :)
 
Beru na vědomí :) budu rád když se to doplní. Včera jsi mi psal ten Molitorov myslím ale tam jsem nikde nenašel na stránkách jestli ano nebo ne. Tak jsem ho tam raději nedával. Ještě jsem našel Krumlov ale tam to nejdříve zjistím. Protože pokud ano, sám se tam budu chystat v srpnu možná tak uvidíme. A v září osobně vyzkouším 4 hřiště na moravě - Rožnov, Horal, Radíkov a Búřov. Chystáme se na 4 denní tour s taťkou a s kamarádem :)
 
V krumlove tě hrát nechají.
Zcela určitě tě nechají hrát v Hořehledech.
Veřejná devitka je i na hluboké..
 
Krumlov musím ještě zjistit ale Hořehledy mě tam dle jejich pravidel hrát nenechají - mají to tam napsané že samostatný hráč musí mít HCP 54 a nižší. takže proto jem to tam nedával :) ale díky za komentář :)
 
Krumlov musím ještě zjistit ale Hořehledy mě tam dle jejich pravidel hrát nenechají - mají to tam napsané že samostatný hráč musí mít HCP 54 a nižší. takže proto jem to tam nedával :) ale díky za komentář :)

No jak chceš, když to víš líp :)
Kdybys kouknul do ceníku, tam je napsáno, že hráč bez hcp platí příslušné fee+150. Co z toho plyne?
Když chceš vše zjišťovat sám prosím. Nemá cenu se vysilovat:)
 
Já tě nechtěl urazit ale v pravidlech hřiště zase stojí tohle. A jak jsem psal - samotný hráč bez HCP tam hrát nemůže pouze s doprovodem. Proto jsem ho do seznamu nedával , s doprovodem se dá hrát na víc hřištích ale to bych tady byl ještě zítra. A proto je v ceníku cena i pro hráče bez HCP. Takže se nečerti. Máme pravdu oba - bez HCP v Hořehledech ano - ale s doprovodem.
 
Necertim se.
Kdo chce kam, šup tam s ním..
 
Nečertíš , ale stačí napsat že to tak je. Vycházím z údajů co mají GK na stránkách a pokud je to v reálu jinak že bych tam já sám přijel a nechali mě hrát - z tvé vlastní zkušenosti tak ok. ale když to nemám potvrzené od hřiště tak to tam nebudu uvádět.....Chápeš ? Navíc jak je napsáno výše těch hřišť je dost kde nás bez ZK nechají hrát a tak nebudu řešit hřiště když to nemám na sto procent potvrzené
 
Nečertíš , ale stačí napsat že to tak je. Vycházím z údajů co mají GK na stránkách a pokud je to v reálu jinak že bych tam já sám přijel a nechali mě hrát - z tvé vlastní zkušenosti tak ok. ale když to nemám potvrzené od hřiště tak to tam nebudu uvádět.....Chápeš ? Navíc jak je napsáno výše těch hřišť je dost kde nás bez ZK nechají hrát a tak nebudu řešit hřiště když to nemám na sto procent potvrzené
Učiň dotaz na @mkopcak :cool: třeba to bude vědět.
 
Nečertíš , ale stačí napsat že to tak je. Vycházím z údajů co mají GK na stránkách a pokud je to v reálu jinak že bych tam já sám přijel a nechali mě hrát - z tvé vlastní zkušenosti tak ok. ale když to nemám potvrzené od hřiště tak to tam nebudu uvádět.....Chápeš ? Navíc jak je napsáno výše těch hřišť je dost kde nás bez ZK nechají hrát a tak nebudu řešit hřiště když to nemám na sto procent potvrzené
Napsal jsem že to tak je. Nevěříš...
Napiš si @mkopcak ten to snad bude vědět, když je tam manager :) Já jsem tam jenom člen a za těma lidma ,co to drží evidentně poprvé v ruce a doprovod nikde, už jsem pár hodin zubama proskřípal...
 
Ok a proč takovou informaci nenapíšeš hned ? Tímhle máš začínat aby ta tvoje odpověď byla něčím podložená a ne si to nechavat na konec. Pak se tu vede zbytečná diskuze. A tím pádem tedy nechápu vyjádření v pravidlech hřiště ( buď jsem to špatně pochopil a nebo to není aktualizovaný a nebo se tím hřiště kryje aby jim tam nelezli samí zelenáči)
 
Ok a proč takovou informaci nenapíšeš hned ? Tímhle máš začínat aby ta tvoje odpověď byla něčím podložená a ne si to nechavat na konec. Pak se tu vede zbytečná diskuze. A tím pádem tedy nechápu vyjádření v pravidlech hřiště ( buď jsem to špatně pochopil a nebo to není aktualizovaný a nebo se tím hřiště kryje aby jim tam nelezli samí zelenáči)

Hraci bez HCP u nas hrat mohou a zaroven se krejeme:).
 
Ok a proč takovou informaci nenapíšeš hned ? Tímhle máš začínat aby ta tvoje odpověď byla něčím podložená a ne si to nechavat na konec. Pak se tu vede zbytečná diskuze. A tím pádem tedy nechápu vyjádření v pravidlech hřiště ( buď jsem to špatně pochopil a nebo to není aktualizovaný a nebo se tím hřiště kryje aby jim tam nelezli samí zelenáči)
Jakou konkrétně? Že jsem tam člen? To mám v profilu ne?
Na žádným fóru člověk nemusí vysvětlovat nováčkovi proč by mu měl věřit. Aspoň já takové fórum neznám. Zrovna tak nebývá zvykem poučovat jak jako se má se mnou komunikovat sotva někam vlezu.
Tímto pro me považuji za uzavřeno.
 
OK já tímto tvým posledním přípspěvkem považuji tyto i další diskuze s tebou za uzavřené - z tvého chování cítím přesně to co mě dlouhé roky od golfu odrazovalo - povýšenost ostatních, naštěstí jsem za ty dva měsíce co golf hraji potkal hodně moc lidí kteří jsou super, pomohou, vysvětlí, nepovyšují se a je radost s nimi mluvit. Bohužel po tvém posledním příspěvku toto nemohu říct o tobě. Za prvé se nechápem a za druhé ty nechceš ani chápat co jsem psal a chceš jenom ukázat že ty to víš nejlíp a nějakej ..... nováček tě přeci nebude poučovat i když nováček vychází z toho co přečetl na stránkách - což potvrdil i mkopcak ale ty si meleš tu svou. Tak se měj hezky, hezkou hru a doufám že se na hřišti nikdy nepotkáme abys nemusel skřípat těmi zuby, protože ty jsi přeci jenom lepší golfista, a nikdy jsi nezačínal a uměl jsi to hned...... SBOHEM - Končím diskuzi.....
 
Nevíš co mluvíš aniž bys mě znal. Tvé přání budiž splněno, potkávat se nebudeme.
Btw. Mých několik prvních reakcí na tvé dotazy bylo motivováno snahou pomoci. Jak s dotazem k zelené kartě tak zde doplnit tvé informace.
A ano, proskřípal jsem zubama spoustu hodin za pitomci, kteří se na hřišti neumí chovat. Nepamatuju si, že bych se proti tomu ohradil a právo jsem na to měl. Nicméně si pamatuju velmi dobře, když jsem začínal,není to tak dávno. Jenže já k tomu přistoupil s pokorou a snažil se nikoho neomezovat a neotravovat. Což může potvrdit dost lidí co mě zná. Ne jako jiní, jsem tady a všichni tleskat prosím..
Nicméně styl tvého hodnocení mé osoby mi stačí abych se na jakékoliv další pokusy pomocí tobě a tobě podobným vykašlal.

@requo prosím pošli tento a související příspěvky do stoky, kam nepochybně patří. Díky.
 
Upraveno:
Beru na vědomí :) budu rád když se to doplní. Včera jsi mi psal ten Molitorov myslím ale tam jsem nikde nenašel na stránkách jestli ano nebo ne. Tak jsem ho tam raději nedával. Ještě jsem našel Krumlov ale tam to nejdříve zjistím. Protože pokud ano, sám se tam budu chystat v srpnu možná tak uvidíme. A v září osobně vyzkouším 4 hřiště na moravě - Rožnov, Horal, Radíkov a Búřov. Chystáme se na 4 denní tour s taťkou a s kamarádem :)
Až pojedeš, dej vědět. Jedeš ke mně - můžeme si zahrát, pokud bude zájem:). Ještě je po cestě Komárno...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom