Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Všiml sem si, ale ty se mi nelíbí:)
Tak já jako „mizuňák” mám modro-bílou kombinaci rád ;)
Ale za ty prachy? To bych snad i základní golfové pravidlo „hlavně dobře vypadat” porušil 🤭
 

Přílohy

  • IMG_20191130_221257.jpg
    IMG_20191130_221257.jpg
    130,3 KB · Zobrazení: 297
Tak si je chci koupit a zrada. ☹ Mám debetní kartu na eshopy a poprvý mi nejde zaplatit. Tušíte někdo proč? 🤔
Zkontroluj si nastavení plateb pro platbu, nemáš přešvihnutý limit?
Já dnes platil normálně, taky debetní s 3D Security ochranou.
 
Zkontroluj si nastavení plateb pro platbu, nemáš přešvihnutý limit?
Já dnes platil normálně, taky debetní s 3D Security ochranou.
Kdepak, prachy tam jsou a limit je ještě hodně nad. Když je to platba kartou online, tak to ani nespadá pod podmínku SEPA, ne? Je to jen klasický eshop. Napsal jsem jim dotaz, tak uvidíme, kde je zakopanej pes.
 
Kdepak, prachy tam jsou a limit je ještě hodně nad. Když je to platba kartou online, tak to ani nespadá pod podmínku SEPA, ne? Je to jen klasický eshop. Napsal jsem jim dotaz, tak uvidíme, kde je zakopanej pes.
Jaká banka? Nemá třeba odstávku plateb?
 
Air bank. Netusim, ale hledam.
Pro jistotu zkontroluj přes appku nastavení karty, jestli máš vše správně nastaveno a povoleno.
Pak už jedině Hot line.
 
Pro jistotu zkontroluj přes appku nastavení karty, jestli máš vše správně nastaveno a povoleno.
Pak už jedině Hot line.
jj, tohle teď kontroluju, ale vše je ok. Tak počkám na odpověď od nich. Díky za konzultaci a dám vědět. ;):up:
 
jj, tohle teď kontroluju, ale vše je ok. Tak počkám na odpověď od nich. Díky za konzultaci a dám vědět. ;):up:

Zítra tam chci taky objednávat. Též mám airbank. Tak teď se uplně děsím, že mi to nepůjde... No uvidím zítra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak si je chci koupit a zrada. ☹ Mám debetní kartu na eshopy a poprvý mi nejde zaplatit. Tušíte někdo proč? 🤔
také se mi to jednou stalo ale nákup přes PayPal (jako druhá varianta placení) šel bez problémů
 
Odyssey #7 za 1000,-
 
jj, tohle teď kontroluju, ale vše je ok. Tak počkám na odpověď od nich. Díky za konzultaci a dám vědět. ;):up:
Tak teďka platím a mám stejný problém...
 
Tak teďka platím a mám stejný problém...
Tak to budeš asi muset řešit s bankou, když máte s @Ferrry stejnou a jednou to jde a pak zas ne.
 
Tak teďka platím a mám stejný problém...

Jen pro informaci, kdyby měl někdo stejný problém - nakonec jsem na ClubhouseGolf.co.uk zaplatil přes PayPal a vybral možnost zaplacení přes kartu bez vytváření účtu, vyplnil jsem údaje a platební brána se zeptala jestli chci platit v CZK a udělat přepočet nebo v EUR - v czk byla konečná částka 4121kč a v eur 155e (podle přepočtu banky 4030kč, bez dalších poplatků) - takže pokud byste prováděli platbu a nechtěli platit PayPalu 4% poplatek, tak nechte platbu v eurech (banka si při platbě kartou další poplatky neúčtuje). Jinak, přes PayPal bez vytváření účtu (jen jsem zadal adresu a údaje karty) odešla platba napoprvé.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom