Tak už to chytlo i mě. ;-)

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj všem.
Celej život v kolektivních sportech a odpůrce golfu, se na starý kolena (bezmála 39 let), dostal do situace, kdy si párkrát odpálil a bohužel ho to chytlo. :-D Takže už cca rok "cvrnkám", kartu mám od října a teď v kose jsem si obešel pár hřišť, naposledy Benátky s výsledkem 109 ran.
Na "jamku" jsem narazil náhodou při hledání informací a pročetl prakticky celou. Jste tu různorodí, což je správný, takže se přidávám. ;-)
Hezkou hru všem.
Fanda

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Promarnenych 39 let! Jsem na tom o par lepe :D

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej ... si děláš kozy???:po_O. Jaký starý kolena, já začal ve 48.;)

Jo a jestli, jak píšeš, jsi tady přečetl téměř vše, tak jsi větší magor, než si myslíš :D:D:D ... a buď zobeš, nebo jsi extrémně odolný jedinec :up:;)

NOVALEN

Nováček+
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0

Jo a jestli, jak píšeš, jsi tady přečetl téměř vše, tak jsi větší magor, než si myslíš :D:D:D ... a buď zobeš, nebo jsi extrémně odolný jedinec :up:;)
Souhlas, ale podle mně četl jen nadpisy, protože pokud by četl opravdu všechno, tak je umístěn ve svěrací kazajce na samotce v Bohnicích o_Oo_Oo_O

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0

Ok, upresnim. Jen zajimavy vlakna... :p A musel jsem zjistit, jakym slangem se tu mluvi, coz jste mi vysvetlili v tehle prispevcich dokonale... :D:D:D

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj a vítám na Jamce! Z kterého koutu republiky jsi?;)

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 21
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Vítej na Jamce. Všichni jsou tu postižení golfem. To zanechává následky - ve slušné společnosti a po zahraném birdie se tomu říká obohacující názorová různorodost, po zachráněném paru zajímavá rozdílnost, no a dál to raději rozvádět nebudu . :)

Vítej. Ať se ti tu líbí.

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej na Jamce. Všichni jsou tu postižení golfem. To zanechává následky - ve slušné společnosti a po zahraném birdie se tomu říká obohacující názorová různorodost, po zachráněném paru zajímavá rozdílnost, no a dál to raději rozvádět nebudu . :)

Vítej. Ať se ti tu líbí.
Díky, nepochybuji o parádní společnosti... ;)

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej a pro @Marta a pro mne přihoď nějaké podrobnosti. To víš, baby jsou zvědavé na zajíce. :devil: Takže odkud jsi, kde hraješ, kolik máš manželek, kolik dětí, čím jezdíš....Nebo aspoň odkud jsi, ať víme jestli s tebou můžeme počítat. ;)

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Vítej a pro @Marta a pro mne přihoď nějaké podrobnosti. To víš, baby jsou zvědavé na zajíce. :devil: Takže odkud jsi, kde hraješ, kolik máš manželek, kolik dětí, čím jezdíš....Nebo aspoň odkud jsi, ať víme jestli s tebou můžeme počítat. ;)
Ahoj Dančo. Nic zajímavého nemám, standardní středoevropan. Bílý, hetero, žena, dvě děti, auto, byt, golfový bag ze šesté ruky, hcp 54. :D Jak jsem psal, jsem Pražák jak poleno, takže brouzdám kolem Prahy, příp. středočeský kraj. Možná se někde potkáme, ale asi mě moc neuvidíte, furt hledám míčky někde ve křoví... :D:D:D

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj Dančo. Nic zajímavého nemám, standardní středoevropan. Bílý, hetero, žena, dvě děti, auto, byt, golfový bag ze šesté ruky, hcp 54. :D Jak jsem psal, jsem Pražák jak poleno, takže brouzdám kolem Prahy, příp. středočeský kraj. Možná se někde potkáme, ale asi mě moc neuvidíte, furt hledám míčky někde ve křoví... :D:D:D
Naše komentáře se včera pěkně minuly. Takže sotva jsem to odeslala, hned jsem si přečetla jak jsi psal Martě, že jsi z Prahe ;). Tak někdy můžeme v lesích hledat společně. Ideální jsou na to Poděbrady. Poslední osmnáctka plná listí mě tam připravila o 9 míčků. :cool:

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
A relativně dost vlasů, alespoň podle fotky :p
Bejvalo to ještě lepší, ale pořád celkem dobrý. Ovšem s mými golfovými výkony jich bude čím dál méně... :D

ligi

Mazák fóra
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
23,3
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj všem.
Celej život v kolektivních sportech a odpůrce golfu, se na starý kolena (bezmála 39 let), dostal do situace, kdy si párkrát odpálil a bohužel ho to chytlo. :-D Takže už cca rok "cvrnkám", kartu mám od října a teď v kose jsem si obešel pár hřišť, naposledy Benátky s výsledkem 109 ran.
Na "jamku" jsem narazil náhodou při hledání informací a pročetl prakticky celou. Jste tu různorodí, což je správný, takže se přidávám. ;-)
Hezkou hru všem.
Fanda
Benátky za 109 pár týdnů po kartě je slušný (já takový čísla hrál ne několik týdnů, ale několik let po získání karty:()......takže zřejmě skrytý talent?:D:D......tož vítej!

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Naše komentáře se včera pěkně minuly. Takže sotva jsem to odeslala, hned jsem si přečetla jak jsi psal Martě, že jsi z Prahe ;). Tak někdy můžeme v lesích hledat společně. Ideální jsou na to Poděbrady. Poslední osmnáctka plná listí mě tam připravila o 9 míčků. :cool:
jj, Poděbrady jsou parádní, dělal jsem tam kartu. Bohužel mě tam žádná osmnáctka o nic nepřipravila... :D:D:D

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
Rok ZK
2018
HI (HCP)
18
P/L
  1. Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Benátky za 109 pár týdnů po kartě je slušný (já takový čísla hrál ne několik týdnů, ale několik let po získání karty:()......takže zřejmě skrytý talent?:D:D......tož vítej!
Díky, ligi. Kluci říkali, že to je dobrej výsledek, ale já mám furt pocit, že je to moc... :D

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):