Tak já taky...

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj všichni více či méně „onemocnělý“ touto hrou ,konečně plním slib daný Michalovi a připojuji se do řad.......
S golfem jsem se poprvé setkal samozřejmě v TV – jako 99% lidí ale poprvé jsem si ho vyzkoušel až v době, když jsem pracoval v GC Benátky nad Jizerou....jako číšník na 19-té jamce :)
Moje představa o hraní golfu byla dost naivní ...“přece to nemůže být nic těžkého“, takže jsem si občas půjčil na recepci hole a šel všem ukázat, jak to zvládám bez jakékoliv pomoci a rad :)
Nevím, kdy přesně (myslím,že to bylo po odpálení druhého nebo třetího balónu) jsem si začal uvědomovat, že “ty kluci v televizi“ budou asi lepší než já a šel jsem radši zpátky prodávat a roznášet kafe :). Pak moje nadšení na chvíli utichlo i když jsem golf stále sledoval,to mě bavilo.
Druhá fáze přišla když jsem se rozhodl, že udělám zkoušku golfové způsobilosti a začnu se trochu víc učit. V Michalovicích proběhlo vše tak, jak mělo...“papír“ jsem dostal a už jsem se těšil na hřiště.
Tentokrát jsem pro jistotu poprosil trenéra o pár hodin a pak začal trénovat i sám. Rány hrozné, takže po pár měsících opět zklamání ale tentokrát jsem to už nevzdal a trpěl. Trpím sice do dneška ale věřím, že se mi to jednou vrátí a místo nervů z nepovedených ran budu chodit po hřišti s úsměvem, dobrým pocitem ze hry a v neposlední řadě s dobrým hcp.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Nazdar Tome, vítej. To jsem netušil, že si přičichl ke golfu takhle, jaké to bylo na devatenácté jamce v roli obsluhy? To musel být docela pěkný sociologický průzkum golfistů před hrou a po hře. :) 

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
No už je to tak...každý z nás k tomu nějak přišel :) Práce mě tam tenkrát bavila...lidi jsou tam vesměs přátelský. Několikrát se sami zastavili a přihodili malou radu když viděli moje nadšené trápení :) A musím říct, že když jsem tam tohle léto po 5-ti letech přijel dost mě potěšilo, že si mě tam 2 lidi pamatovali.
A průzkum byl občas hodně snadný...kdo se smál a nechal spropitné ten hral dobře....když né chování bylo opačné :)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom