ČR - Východ Svratka

Klok

Aktivní člen
Jméno
Tomáš
Rok ZK
2014
Klub
CGCPR, Austerlitz
HI (HCP)
5,7
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Na tento víkend jsme byli ubytování v hotelu Svratka, přímo u areálu golfového hřiště. https://hotel-svratka.cz/ Tři hvězdičky. Vím, že hotel NEpatří ke hřišti, tak se mi to nechtělo hodnotit v rámci hřiště. Prý je tam i krátce nový majitel: Tak stručně info, co mě tak napadá jen sem, třeba se někomu bude hodit:
  • hotel je takový horsko-socialistický, na retro akce super :)
  • nádherná krajina kolem
  • jsou tam bungalovy i v areálu, netuším, jak to tam vypadá, vypadají z venku hrozně, jako fakt. Od 80tých let se na to určitě nešáhlo
  • podle webu se dozvíte, že proběhla vnitřní rekonstrukce, na našem pokoji nevím - asi vyjimka, sprchový kout, resp. strop odlupující a plíseň
  • jídlo z jídelního lístku velmi dobré, jídelna a bar je ale bez oken, uvnitř hotelu. Jedinou možností jak se koukat ven je jít na terasu, kde jsou takové hliníkové stolky a židle. Ale útulně a příjemně to na mě moc nepůsobilo.
  • slabší snídaně: výběr tedy solidní, ale pečivo oba dny tvrdé, v sobotu výběr větší, v neděli už jen pečivo světlé. Jinak by to chtělo novější stroj na kafe/čaj. Neustála fronta tří lidí u jednoho automatu mělo za následek, že jsme si vlastně čaj a ani kafe nedali. Džus z automatu do deci skleniček.
  • schodiště - to se často nepíše, že - ale zhasíná tam světlo. Nejsou tam okýnka, takže často jdete po schodech (výtah jezdil, ale do druhého patra jsme nevyužili) a najednou světlo zhasne. Nevidíte na krok. K vypínačům daleko - po tmě. Neřešil bych to, kdyby se nám to za víkend nestalo cca 5x. Tu fotobuňku by to chtělo!
  • na recepci příjemní lidé, vlastně personál byl příjemný celkově. Malinko dojem pokazil, že nám nadiktovali při placení o pár stovek vyšší cenu, než byla domluvena v emailu - ale po jeho ukázání vyřešeno k plné spokojenosti
  • dost mě mrzelo, že v sobotu byla v místě nějaká oslava, která zablokovala celou terasu a jídelnu pro uzavřenou společnost. O půlnoci na neděli měl být ohňostroj. Dozvěděli jsme se to při příjezdu. No, mohli nám dát vědět ale určitě dřív. Prý oslava narozenin majitele. Být tam na týden, je mi to fuk, na plánovaný klidný "romantický" víkend, tzn. dvě noci nic moc.
  • Bazén jsme nevyužili, pobyt v něm byl na rezervaci.
Abych to shrnul: na tříhvězdu asi ok. Ale zásadnější "oprášení" vzhledu hotelu a bungalovů by to chtělo jako sůl. Nejlepší mi na celém areálu přišlo golfové hřiště, které bohužel/bohudík s hotelem nijak nesouvisí. A i na to posezení jsme raději z hotelu rychle po snídani zmizli a šli si sednout k recepci k hřišti, kde to bylo už všechno v pořádku. Příště pravděpodobně my jinam a na hřiště raději dojezd.
 
Upraveno:
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom