Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Školení rozhodčích ČGF a nových zájemců už brzy

HonzaSonka

Nováček
Chtěli byste se stát rozhodčím golfu III.třídy, nebo už držiteli licence jste?
Česká golfová federace vypsala kurzy na listopad i prosinec a přihlásit se mohou jak noví zájemci, tak již stávající rozhodčí, kterým licence platí jen do 31.3.2020.

Cena je 1500 Kč za osobu za školení, nebo 500 Kč, pokud vás nominuje klub.

Termíny a kontakty na lektory, přes které přihlašování probíhá jsou průběžně aktualizovány v tomto odkazu.
 
Ahoj Honzo, vítej na Jamce.

... a díky za post, chtěl jsem to udělat dneska, ale víkend je víkend. Myslím, že s @Marklar v Hostivaři Tě uvidíme (30.11. - 1.12.) - pokud se ještě vejdeme. Teda Jirka se měl přihlásit a u sebe to ještě potřebuju taky formálně dořešit.
 
Ahoj Honzo, vítej na Jamce.

... a díky za post, chtěl jsem to udělat dneska, ale víkend je víkend. Myslím, že s @Marklar v Hostivaři Tě uvidíme (30.11. - 1.12.) - pokud se ještě vejdeme. Teda Jirka se měl přihlásit a u sebe to ještě potřebuju taky formálně dořešit.

Jako že potřebuješ Kopčáka, aby tě přihlásil?
 
Jako že potřebuješ Kopčáka, aby tě přihlásil?
ušetříš mu 1,000 za které nás bude v pátek 29.11 hostit.. ;)
 
Jako že potřebuješ Kopčáka, aby tě přihlásil?
Tak trochu,........ale až v druhem kroku. Napoprvé stačil kdokoli, kdo umí psát ;) tebe bude potřebovat až u placení :)

neboj @requo jsi přihlášený. Sice už nebylo místo, ale ze jsi to ty, tak prý budeš moci stát pod terasou s naslouchátkem :)

edit: aby to náhodou nemátlo další případné zájemce. Korektní odpověď jsem dostal obratem a místo bylo. Pod terasu to má jen Michal :) když pořád říká, jak ho ty tradiční formáty nebaví :)
 
Jako že potřebuješ Kopčáka, aby tě přihlásil?

No, tak nějak. :) Slibuji, že ti příště na hřišti budu patřičně pochlebovat. Teda, když tě uvidím a nepůjdeš se zase seznamovat po jiných fervejích. :p
 
Jako že potřebuješ Kopčáka, aby tě přihlásil?
Trochu do toho hodim vidle 🙂...
Teoreticky lze vyřešit přes @mkopcak, ale v tuto chvíli jsi
@requo přihlášený za 500 Kč. ČGF kurzovné vyfakturuje na Hostivař. Takže pětistovku mi dáš na začátku kurzu a já ji předám v kanceláři na Hostivaři. Souhlas?
 
Trochu do toho hodim vidle 🙂...
Teoreticky lze vyřešit přes @mkopcak, ale v tuto chvíli jsi
@requo přihlášený za 500 Kč. ČGF kurzovné vyfakturuje na Hostivař. Takže pětistovku mi dáš na začátku kurzu a já ji předám v kanceláři na Hostivaři. Souhlas?

Super, děkuji. Ok.

Tak @mkopcak - žádný pochlebování nebude. :)
 
Trochu do toho hodim vidle 🙂...
Teoreticky lze vyřešit přes @mkopcak, ale v tuto chvíli jsi
@requo přihlášený za 500 Kč. ČGF kurzovné vyfakturuje na Hostivař. Takže pětistovku mi dáš na začátku kurzu a já ji předám v kanceláři na Hostivaři. Souhlas?

No, takže těch 20 vteřin, co jsem vyplácal psaním emailu, už nikdy neuvidim. Až budou zase v létě na ho*no greeny, tak si na to vzpomeňte.
 
Ne, ale tykání je tu přece normální, teda pokud se zdá být normální komunikace s @mkopcak

1. Vzhledem k tvému vystupování vůči mě i celé golfové komunitě na 19. jamce nemám jediný důvod a především žádnou chuť ti v čemkoli vycházet vstříc.
2. Na kurz "doporučuje" hráče klub. Krom uštěpačných a jízlivých poznámek na adresu "mého" hřiště, co máš s Hořehledy společného?
3. Mám @HonzaSonka docela rád a poslat tebe k němu na školení je jako ho rovnou kopat do koulí okovanou martenskou.

Takže děkuji za zájem, ale ne.
 
1. Vzhledem k tvému vystupování vůči mě i celé golfové komunitě na 19. jamce nemám jediný důvod a především žádnou chuť ti v čemkoli vycházet vstříc.
2. Na kurz "doporučuje" hráče klub. Krom uštěpačných a jízlivých poznámek na adresu "mého" hřiště, co máš s Hořehledy společného?
3. Mám @HonzaSonka docela rád a poslat tebe k němu na školení je jako ho rovnou kopat do koulí okovanou martenskou.

Takže děkuji za zájem, ale ne.

Nevím kde jsi na to všechno přišel, hřiště je tvého tchána, pokud se nepletu, a krom přestřelky ohledně amurů, jsem nikdy nic uštěpačného neupustil, snad jen ty jsi vulgárnější, než je na golfu slušné...
 
Upraveno:
Spousta zájemců o zkušenosti golfových rozhodčí. A nebo že by všichni stali o autogram @HonzaSonka? Je skvělý. Nikdo ani nedutá, když se tedy nesmějeme. Moc příjemné a poutavé, plné užitečných informací. Odhadem je tu dnes v Hostivaři tak 40 věřím že budoucích moudrých rozhodčích, z různých koutů republiky. :)

25E5851F-FC2D-4B5C-9AD9-8025F8EE7EA2.jpeg
 
Spousta zájemců o zkušenosti golfových rozhodčí. A nebo že by všichni stali o autogram @HonzaSonka? Je skvělý. Nikdo ani nedutá, když se tedy nesmějeme. Moc příjemné a poutavé, plné užitečných informací. Odhadem je tu dnes v Hostivaři tak 40 věřím že budoucích moudrých rozhodčích, z různých koutů republiky. :)

Zobrazit přílohu 9058
Děkuji @requo za Tvá slova...
Pevně věřím, že výklad a ukázky k něčemu byly....
Držím všem palce na testy ;-)

Co se týká účasti, tak jsem moc mile překvapený a těším se na další takhle pěkně obsazené školení, které budou pro další rozhodčích a nové zájemce připraveny ještě před sezónou.
Ještě nejsou vypsané, ale na Hostivaři minimálně 2 ještě uděláme.
Sledovat aktuálně vypsané kurzy je možné v sekci "Vzdělávání" na webu ČGF.
 
Ha povedlo se. Takže hrdě hlásím a neskromně se chlubím, že jsem moc chyb neudělal a mám prodlouženou licenci na rozhodčí 3. třídy do "Platnost licence je plánována do 31.3.2024.". :)

Přišlo mi to fakt super. Dost se mi na kurz nechtělo, přeci jen, o víkendu se má víkendovat, a takhle před koncem roku toho má člověk tak nějak dost a už upadá do zimní letargie. Ale ono ne. Energický @HonzaSonka svým projevem rozzářil první zimní dny a dodalo to zase chuť a energii. Vlastně takový golfový doping, který v souvislostech, ochotou a entusiasmem vysvětlil mnohé.

I když nebudete dělat rozhodčího, doporučil bych takovéto povídaní a školení každému golfistovi. Rozšíří to obzory. A určitě to není ztracený čas. Tenhle víkend ještě snad v Praze a pak určitě na jaře před sezónou. Jak termíny zjistím, dám vědět i sem na Jamku.

Honzo díky, jsem rád, že jsem šel a neválel se místo toho v posteli a nedospával spánkový dluh. Stálo to za to!
 
Dnes jsem byla znovu na školení v Hostivaři (už jen za své), tentokrát školil Dalibor Procházka. S @HonzaSonka jsme se alespoň potkali. :up:
Potěšilo mě, že jsem si některá pravidla už pamatovala a dalším zase trochu víc porozuměla. :)
Školilo se uvnitř i na hřišti (praktické ukázky).
Celkově to byl hezký den. :)⛳
 
Ha povedlo se. Takže hrdě hlásím a neskromně se chlubím, že jsem moc chyb neudělal a mám prodlouženou licenci na rozhodčí 3. třídy do "Platnost licence je plánována do 31.3.2024.". :)

Přišlo mi to fakt super. Dost se mi na kurz nechtělo, přeci jen, o víkendu se má víkendovat, a takhle před koncem roku toho má člověk tak nějak dost a už upadá do zimní letargie. Ale ono ne. Energický @HonzaSonka svým projevem rozzářil první zimní dny a dodalo to zase chuť a energii. Vlastně takový golfový doping, který v souvislostech, ochotou a entusiasmem vysvětlil mnohé.

I když nebudete dělat rozhodčího, doporučil bych takovéto povídaní a školení každému golfistovi. Rozšíří to obzory. A určitě to není ztracený čas. Tenhle víkend ještě snad v Praze a pak určitě na jaře před sezónou. Jak termíny zjistím, dám vědět i sem na Jamku.

Honzo díky, jsem rád, že jsem šel a neválel se místo toho v posteli a nedospával spánkový dluh. Stálo to za to!

Jelikož mi tenhle příspěvek utekl, tak jsem koukal a nevěřícně kroutil hlavou, že jsi rozhodčí :) hold ted na turnajích 19Jamky to bude pod přísnějším dohledem ..

Jinak já jsem si taky řekl, že větší znalost pravidle neuškodí a o minulém víkendu jsem si střihnul kurz u nás v Liberci.. Bohužel moc na praktické ukázky nedošlo, protože školení pod Michaelem Jonem a Petrem Radou bylo spíš posazené formou ptejte se co ještě nevíte a perličky z turnajů LET a European Tour..
Výsledkem je, že mám také Licenci III.třídy .. ted ještě vymyslet turnaj, kde bych mohl být hlavním rozhodčím, ať splním podmínky pro II.třídu :-D :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom