Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

S golfisty se poslední dobou roztrhl pytel

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Vnímáte to jako já? Poslední dobou se na českých hřištích vyskytuje odhaduji tak o 20 až 30% více golfistů něž ve stejné době v předchozích letech. Jak je to u Vás?
 
Vnímáte to jako já? Poslední dobou se na českých hřištích vyskytuje odhaduji tak o 20 až 30% více golfistů něž ve stejné době v předchozích letech. Jak je to u Vás?

Já mohu potvrdit zvýšený zájem o golfové služby přesně v tomto rozsahu. Především turnaje máme zcela plné, trenéři nestíhají uspokojit zájem.
 
Vnímáte to jako já? Poslední dobou se na českých hřištích vyskytuje odhaduji tak o 20 až 30% více golfistů něž ve stejné době v předchozích letech. Jak je to u Vás?

Hlavně začali hrát i ve všední dny dopoledne... Ještě vloni, hra dopoledne, žádný problém. Letos, nutnost objednávky několik dní předem. Tak takhle ne, tak ten kapitalismus nevybudujeme;)
 
Vidím to stejně, často sem musel na recepci v Beřovicích žebrat, jestli mě pustí mimo časy které jsou dostupné přes teetime, bylo plno i během týdne.
Holt je asi pořád spousta lidí doma a nepracuje.
 
To je ta golfově zaslíbená kotlina Pražská a okolí, samý homeofis a placený volno, tady sever Morava LIPINY vše při starém , nic se nezměnilo k lepšímu, právě opak.
 
A pak se divíme, že má golf špatné jméno mezi lidem. Makají ve fabrikách a na stavbách a bílé límečky namísto home office na golfu :D
 
A pak se divíme, že má golf špatné jméno mezi lidem. Makají ve fabrikách a na stavbách a bílé límečky namísto home office na golfu :D
Na stavbách makají maximálně Ukrajinci, fabriky jsou/byly zavřené stejně jako kancly. Jestli sedím doma na zadku nebo jdu na golf za stejných 60% platu je snad jedno. Ale chápu, každý důvod k nenávisti dobrý.
 
Já v tom nevidím nárůst golfistů ale nemožnost vycestovat za golfem, tak hrají prostě po vlastech českých.. Ale někde je to přesně opačně, konkrétně tady na Konopí, sice zhruba 30 % nárůstu českých golfistů, ale chybí zhruba 1000 seveřanů kteří tu od dubna do června prakticky zaplňovali hřiště... Tož tak..
 
Kdyby si třeba náhodou někdo myslel že kecám... :)
3.5.19.PNG


1.5.20.PNG
 
Na stavbách makají maximálně Ukrajinci, fabriky jsou/byly zavřené stejně jako kancly. Jestli sedím doma na zadku nebo jdu na golf za stejných 60% platu je snad jedno. Ale chápu, každý důvod k nenávisti dobrý.
Ale vysvětli to lidem. Já se pouze pousmál nad tím, jak to oni asi vidí. Na druhou stranu z golfu nikdy nebude sport pro masy. Tak to hoďme za hlavu ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom