Tours Ryder Cup 2022

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
rydercup2022.jpg

Asi není potřeba představovat jednu z největších golfových událostí, která každé dva roky střídavě navštěvuje USA a Evropu. V roce 2022 bude Ryder Cup hostit Itálie a rád bych pro zájemce z 19.jamky zorganizoval hromadný zájezd.

Turnaj v termínu 30.9. - 2.10.2022 hostí hřiště Marco Simone Golf Club, které je 50 km od letiště v Římě nebo 1 300 km (13 h cesty) z Prahy.

Přestože je akce vzdálena více než 2 roky, považuji za rozumné se začít připravovat již nyní, protože zájem bude jistě obrovský. Stejně tak nepochybuji o tom, že celá řada světových, evropských i českých cestovních agentur a kanceláří bude návštěvu akce nabízet a to ve spoustě různých variant a možná se tak ukáže, že bude zajímavější/ jednoduší/ levnější využít služeb některé z nich a nebo se nevázat na velkou skupinu a jet si sólo.

Ale aktuálně považuji za praktičtější mít vyjednávací sílu desítek návštěvníků než jednotlivce. Proto nabízím zcela nezávaznou registraci ve formuláři na webu www.golf-horehledy.cz. Budu monitorovat situaci (jsem registrován přímo na oficiálním webu) a jakmile se objeví možnost rezervace vstupenek, budu vás kontaktovat a domluvíme se na reálné podobě vaší případné účasti.

Dle toho by rovněž vznikla podoba zájezdu, protože se může pohybovat od rychlé letecké výsadkové akce pouze na samotný třídenní turnaj až po např. týdenní autobusový zájezd spojený s hrou golfu na okolních italských hřištích.

Díky moc za případnou registraci!

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Přihlásil jsem se a zaregistroval jsem se. Díky! :) Jsem prga? :-D

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Přihlásil jsem se a zaregistroval jsem se. Díky! :) Jsem prga? :-D
Čtvrtej!

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Zaregistrováno ;)

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
a moje pořadí? ;)

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Seppper

Mazák fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
11,5
P/L
Levák
19.jamka:
WITB
Předpokládám, že systém je stejný jako na poslední Ryder cup - losovačka?

kaano

Nováček
Kolik tak bude koštovat případná cena lístku na den cca. , kdyby se náhodou za dařilo

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom