Tours Ryder Cup 2022

mkopcak

Guru fóra
Autor vlákna
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák
rydercup2022.jpg


Asi není potřeba představovat jednu z největších golfových událostí, která každé dva roky střídavě navštěvuje USA a Evropu. V roce 2022 bude Ryder Cup hostit Itálie a rád bych pro zájemce z 19.jamky zorganizoval hromadný zájezd.

Turnaj v termínu 30.9. - 2.10.2022 hostí hřiště Marco Simone Golf Club, které je 50 km od letiště v Římě nebo 1 300 km (13 h cesty) z Prahy.

Přestože je akce vzdálena více než 2 roky, považuji za rozumné se začít připravovat již nyní, protože zájem bude jistě obrovský. Stejně tak nepochybuji o tom, že celá řada světových, evropských i českých cestovních agentur a kanceláří bude návštěvu akce nabízet a to ve spoustě různých variant a možná se tak ukáže, že bude zajímavější/ jednoduší/ levnější využít služeb některé z nich a nebo se nevázat na velkou skupinu a jet si sólo.

Ale aktuálně považuji za praktičtější mít vyjednávací sílu desítek návštěvníků než jednotlivce. Proto nabízím zcela nezávaznou registraci ve formuláři na webu www.golf-horehledy.cz. Budu monitorovat situaci (jsem registrován přímo na oficiálním webu) a jakmile se objeví možnost rezervace vstupenek, budu vás kontaktovat a domluvíme se na reálné podobě vaší případné účasti.

Dle toho by rovněž vznikla podoba zájezdu, protože se může pohybovat od rychlé letecké výsadkové akce pouze na samotný třídenní turnaj až po např. týdenní autobusový zájezd spojený s hrou golfu na okolních italských hřištích.

Díky moc za případnou registraci!
 
WebGolf.cz