ČR - Morava Ropice

19.jamka SunsetCup 2019

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,168
3,503
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Ropice - hřiště, které jsem letos také navštívil. Zaujala mě jamka číslo 7.

Ropice č.7.PNG

Když jsme jí začátkem letošního září hráli s @mkopcak, tak Martin skončil v tom rafíku uprostřed ferveje na těch cca 150 metrech, v takovém docela hustém, podmáčeném rafu - lehce poprchalo. Musím říct, že záměr tvůrce jamky v tomto nechápu... proč uprostřed ferveje dám v podstatě na dokonalou ránu raf... (proč ne bunker)? Po první hře tedy o tom víte, že se z toho hraje skutečně blbě a snažíte se směřovat ránu jinam... Znáte jamku? Zajímavá je i volba dvou greenu, kdy hrajete někdy na levný a někdy na pravý. Ještě, že s námi v turnaji šel místní, který nás na spoustu zapeklitostí tohoto hřiště upozorňoval.

Je tedy trochu depresivní, když dostanete do flajtu hráče (pohodáře), který s příšerným švihem na všech tří parech skončí metr od fangle. :) Hřiště se mi líbilo docela svojí různorodostí, byť mi přijde zvláštní mix modulovanosti hracích ploch, tam se někdo s buldozerem vyřádil.

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,160
1,006
123
Jméno
David Machač
Dnes poprve a musim rict ze se mi libilo. Po nocni bource a prutrzi bylo dost mokro, bunkry vesmes vsechny pod vodou. Ale moc pekne hriste. Ruzne dve devitky, prvni mi prisla hezci, vice zapadne do puvodni krajiny. Druha devitka je takova polni, lucni. Jak psal nacelnik, presuny hliny jsou tu velke, zejmena oddeleni ferveji je kopeckama. Ale da se z toho zahrat.
Na te sedmicce si neuvedomuju ze by tam byl raf, ale spis dira. Ja to prepalil :)
Trochu nestastne je parkoviste, musite dolu k recepci, pak nahoru na driving a zase zpet na 1.
Restaurace slusna, poledni menu ze tri jidel. Pri odbaveni na recepci dokonce tisknou birdie kartu s jmenem a vytistenyma ranama k dobru dle handicapu:) a na strankach maji kazdy den aktuality od recepcni. Napr. ze dnes nestrihaji greeny, nebo ze hnoji odpaliste....
Ve srovnani s Ostravici je to dvojka, ale velice pekna.

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marta a requo
WebGolf.cz