Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prodloužené hole

Klokan2121

Nováček
Dobrý den, zeptám se asi jako úplný blbec, ale potřebuji si pořídit prodloužené hole o 1 palec a má otazka zní jsou prodloužená jen železa nebo i patr a dřevo? Důvod proč se ptám je ten, že kdyz jsem začínal tak mě samozřejmě prodali hole standardní a já to neřešil, ale časem jsem se cítil při odpalu divně a tak jsem to začal řešit a ejhle mám mít delší. Doma ma kompletni set a teď nevim jestli koupit jen železa nebo vyměnit vše. Děkuji za pomoc.

Odesláno z mého SGP521 pomocí Tapatalk
 
Jestli ti putter sedí délkou tak netřeba, záleží na pocitu, já jsem standart(177) a putter mám 32 palců (normal je 34-35), u dřeva bych to taky asi neřešil, a železa není potřeba prodávat(jestli ti sedí), dají se prodloužit(o palec to ještě není snad takový problém), dobrá dílna zachová i původní grip(jestli jsou ok), možná máš i dlohé prsty, takže gripy stejně podlepit nebo vyměnit za midsize.. Prostě základní statický fitting..
 
Jak psal @karlos, prodlouzit o palec lze vse. Putter je kepsi koupit jiny, neb casto muze byt jinak vyvazen. Ale u putteru je to i o uchopu atp.
Dreva lze tez prodlouzit a nebo u mnoha lze upravit uhel mezi shaftem a hlavou.

Kazdopadne nez do toho pujdes, je dobre se nechat promerit. Je to celkem drahe a nekdo potrebuje palec, nekdo pul... nekde lze hul proste ohnout.
 
Dobrý den, zeptám se asi jako úplný blbec, ale potřebuji si pořídit prodloužené hole o 1 palec a má otazka zní jsou prodloužená jen železa nebo i patr a dřevo? Důvod proč se ptám je ten, že kdyz jsem začínal tak mě samozřejmě prodali hole standardní a já to neřešil, ale časem jsem se cítil při odpalu divně a tak jsem to začal řešit a ejhle mám mít delší. Doma ma kompletni set a teď nevim jestli koupit jen železa nebo vyměnit vše. Děkuji za pomoc.

Odesláno z mého SGP521 pomocí Tapatalk
Hole se dají i prodloužit.... Jestli mají být delší, pak všechny včetně dřev, krom patru, který je víc o pocitu... Možná by nebylo marný se nechat pořádně změřit a hole dle toho naladit. Doporučuji Golfgear.cz Ivo
 
Prodlouzis driver a bude ti to litat kdovi kam, ted se nekdy pouzivaji i kratsi drivery treba o palec.. viz Garcia
jsem taky názoru že prodlužovat driver je NESMYSL, zkracovat dejme tomu, ale prodlužovat driver a dřeva...?? :) s patrem je to jiná, to, že má někdo mít prodloužené hole, nemá s prodlouženým shaftem na patr skoro nic společnýho, což vychází z rozdílné mechaniky pohybu, takže bych nechal prodloužit železa a ostatní bych nechal tak jak je.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom